Opinie Piekarnia miłości

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 7 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. magik35

    magik35 Forumowy żółtodziób

    a co z tymi, którzy na mleko migdałowe wydali floreny?
     
  2. angelapl

    angelapl Czeladnik forum


    Tez tak uważam.
    Dla mnie punkty sezonowe z tego eventu były ważne. Tak sobie wyliczyłam, żeby zrobić nimi 38 i 39 poziom sezonu, a że niestety piekarnie kończyłam dopiero w ostatnich godzinach eventu, czyli wtedy, gdy wszystko padło - 39 poziomu sezonu juz nie udało mi się zdobyć (a mogłam bez problemu i na luzie.... gdyby wszystko działało).
    Co z tego, że dziś wrócili do eventu.
    Sezon skończył się wcześniej i bez punktów sezonowych z eventu nie mam ani naklejki, ani pamiątki, ani lori z sezonu.
    Idąc dalej, jak dadzą kiedys pnącze na pamiatki - to jednego itemu bedzie mi brakować, czyli pnącze nie będzie działać.

    Co chwilę zmiana zasad, trudno coś sobie zaplanować, bonusów nie odpalam, bo już pare razy straciłam je przez problemy z zalogowaniem (a niestety rekompensaty mi ich nie zrekompensowały).
    No cóż. Coraz mniej motywacji do gry.
     
    AngelGina i krasnoludek10 lubią to.
  3. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    A kogo to obchodzi ze florki wydane mają nas gdzies byle kasa sie zgadzała a na co i item za fl kupisz kiedys
     
  4. Miśka84

    Miśka84 Wielki mistrz forum

    Hejka :) Gdzie jest ten przepis na ciastko z masłem orzechowym bo u mnie nie ma w sklepiku?? Jest tylko na CMJ i na babeczkę
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. potus17

    potus17 Czeladnik forum

    czyli to jest bezsensu... bo i tak bym mogła produkować od 4 poziomu?
     
  6. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    To nagroda na 10 etapie lub jak wolisz 10 prezent na pasku postępu.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. marcinek74

    marcinek74 Baron forum

    Teraz królowa rządzi czyli można odrobić straty .... wyjątkowo działa ten event ...zobaczymy jutro weekend się zaczyna . Pozdrawiam Małgosiu
     
    krasnoludek10 i kencik1983 lubią to.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Przepis nie jest przypisany do poziomu. Aby móc produkować CMJ to trzeba właśnie kupić w evencie lub Galerii handlowej.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Kupić może i tak, ale do produkowania chyba jednak potrzebny poziom 4 dżemiarni?
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No potrzebny ale o tym to już Autorka posta przecież wie :)
     
    krasnoludek10 i hlnrys lubią to.
  11. johanaa1988

    johanaa1988 Stary wyjadacz

    Dzięki temu skończyłam event, bo na sam koniec brakło mi wypadajek.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No i klops... Na przepis się połasiłem, ale na pnącze już nie. A potem patrzę i... Okazuje się, że do misji, do której zacząłem siać rzepę, potrzebne są galloway'e a ja nawet nie wiem czy można je zdobyć w inny sposób niż ze skrzyni romantyczności z pnącza a przez to czy ten sposób posiadamxD:cry:xD Mam nadzieję, że napisałem w miarę po polsku:p;)
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    No niezbyt po polsku xD

    kupiłeś przepis ? fajnie
    pnącze do zgarnięcia w 12 etapie

    zagroda dla gallawayów do kupienia w czerwonym koszyczku :p nie trza żadnej skrzyni romantyczności xD
     
    krasnoludek10 lubi to.
  14. potus17

    potus17 Czeladnik forum

    dzięki;) czyli nie żałuje;)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Tak, zdobyłem przepis a pnącza już niexD
    Uff, to dobrze, bo już się bałem, że to jakaś z tajemniczości albo nieznany mi zwierzak hodowlany:p;)
     
  16. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Wszystkie wymienione dobra wróciły na swoje miejsce, udało się jeszcze ukręcić we młynie 11 syropów kakaowych. Ze sklepu eventowego wybrałam do końca kupony na kombajn, 2 skrzynie romantyczności II z błahymi nagrodami oraz 1 skrzynię z farmerskimi bonusami I. Z tej ostatniej wypadła super nagroda - bonus na żniwa +200% w slocie diamentowym na 24h wzmocniony babeczką do 31 h. W sam raz przyda się do eventu z Królową Karnawału. Natomiast nie wróciło 800, a z chmj 1600 czekoladowych róż z 2 pól, co wystarczyłoby na ukręcenie jeszcze 2 (4) syropów = 40 (80) monet zębatych i dodatkowy zakup w sklepiku. Przepisu na chmj nie brałam, bo mam z nim pnącze, a przepis wykonania babeczki już kiedyś wykupiłam, ale nie mam jeszcze 5 poziomu w piekarni. Czasem wypada ze skrzynki z pnącza :)
     
    Ostatnie edytowanie: 18 lutego 2024
  17. Kurciuś

    Kurciuś Forumowy żółtodziób

    była fajna
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.