Opinie Piekarnia miłości

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 7 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -Agnieszka.s-

    -Agnieszka.s- Czeladnik forum

    Przez problemy z logowaniem nie mogłam zrobić ostatniego zbioru... Brakowało mi trzech gier do pnącza i żetonów do wydania w sklepie też nie było jak wykorzystać... Mam nadzieję, że event będzie wzniowiony? Zużyłam dużo super nawozu w środę, aby zrobić ten event a przez problemy techniczne nie było jak go skończyć...
     
  2. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    2 godz przed końcem eventu farma zastrajkowała -.-
    Nie upiekłam ciastek, syropy stoją i nie mogłam wejść do sklepu... :cry:
    Oddajcie mi 2 godziny gry -.-

    Ostatnio każdy event jest "felerny"..a nowe eventy już czekają...
     
  3. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Też mam takie zdanie, jak gracze powyżej. Problemy zaczęły się już po 19, z 6 gotowych syropów wykorzystany tylko 1, na polach wysiania i nie zebrana róża na kolejne kilka syropów - nie wykorzystane, jak i zakupy w sklepiku eventowym też nie. Dobrze, że przed 14 udało się bezproblemowo udekorować wszystkie babeczki i dojść do ostatniego etapu, ale doskonale rozumiem rozgoryczenie graczy. Ciekawe, jak BP zrekompensuje wszystkim zawiedzionym farmerom i farmerkom straty, mogli niczego nie wymieniać przynajmniej do południa dzisiaj i dać szansę na ukończenie przez nich eventu:(
     
  4. szary_ludzik

    szary_ludzik Wielki mistrz forum

    W ostatniej chwili złapałam pnącze. Połasiłam się jeszcze na piccollo i dostałam po nosie. Zamknęli piekarnię tuż przed nosem. I po co było chlapać SN na dwie godziny przed końcem? Czyżby wszystko było sprawiedliwie policzone i Ci, którzy wcześniej skończyli dostali nagrodę, a Ci co zwlekali z SN, nie mogli skończyć, bo za mało na pola nalali. Nie wiem.
    Cieszę się z pnącza. :) Tylko szkoda, że ostatnio każdy event to ciuciu-babka. Człowiek kilka godzin liczy, kombinuje, aby się wyrobić, podejmuje decyzje, planuje, a na sam koniec dostaje albo kłódkę, albo źle lecące wylotki, albo ddosy.
    Kiedyś na polach rosły chwasty, była przerwa przed kolejnym wydarzeniem, zawsze wylotek brakowało, ale jakoś do przodu się szło. Teraz jest coraz gorzej. Wcześniej to przeważnie w pn. i wt. słabo u mnie gra działała, więc brałam to pod uwagę, teraz coraz częściej gra to:
    Uda się, czy się nie uda.
    Szkoda. Na prawdę szkoda.
    Przepraszam, starałam się przymykać oko przez dwa lata. Wylało się. Troszkę za często te błędy.
    Ale żeby nie było tak gorzko:
    Przez dwa lata nie dziękowałam za rekompensaty.
    Dziękuję, czasami nawet się cieszę, że coś nie działa. Lubię rekompensaty. :)
    Czekam, co dalej...
     
  5. kowalin

    kowalin Czeladnik forum

    Ten sam. Problem i pnącza nie mam
     
  6. zuzia-zuzia

    zuzia-zuzia Naśladowca mistrzów

    I serio zostaniemy tak z niczym? Wszystko uzbierane zostało wymienione... Jestem tak rozgoryczona, że aż tu piszę. Ja wiem, że to tylko gra, zabawa itd. i, że litości to tylko piksele jednak to jest nie fair. Event powinien być przedłużony o kilka godzin tak, aby poświęcony nasz realny czas i realna kasa (koszyczki, floreny itd.) zgadzały się w również naszym portfelu. Jeśli to "tylko gra", to takie też podejścia powinno być ze strony firmy ....
     
    Ostatnie edytowanie: 15 lutego 2024
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jest godzina 7:46 rano. Osoby decyzyjne jeszcze nawet nie zaczęły pracy. Na jakiekolwiek decyzje trzeba poczekać.
     
  8. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    pnącza nie mam ,cały ten event to jedna porażka ,dzisiaj ruszają dwa następne oj będzie się działo ,kończę komentarz bo zaliczę bana >:(
     
  9. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    tak jak piszesz!!
    nawet jeśli to tylko gra, to jest to też oferta handlowa ze strony firmy i powinna być dotrzymana....
    to tak jakbyś poszła do kina na super film i w kluczowym momencie, film nagle jest przerwany....
    i zamiast filmu za który zapłaciłaś, leci "17 mgnień wiosny"....
    <ciach>

    Obraźliwy fragment usunęłam. Proszę mnie w ten sposób nie "tytułować".
    BA_Marion
     
  10. jacek544

    jacek544 Wyjątkowy talent

    Skandal,byłem w trakcie wykonywania ostatniego zadania i pnącze by było.Mam już dosyć tych niespodzianek.Czas kończyć z farmeramą.
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    AladdinSane, post usunęłam. Więcej razy ostrzegać nie będę.
     
    mysza199710 i Aisha1969 lubią to.
  12. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    byłaś już w Ekipie jak była "Bronka"?

    pnącze mam....
    :music:
     
    mysza199710 lubi to.
  13. zuzia-zuzia

    zuzia-zuzia Naśladowca mistrzów

    To może ja zaproponuję rozwiązanie - każdy kto ma "wygrane" trzy itemy eventowe dostanie pnącze - po prostu skrypcik je nam dopisze. Bez afer itd. mi zabrakło dwóch gier, komuś trzech bądź jednej ... i to będzie fair (choć przeciętnie, bo w zasadzie godzina to czas, jaki wystarczyłby na zrobienie całego paska zadań - jeśli ktoś zostawił sobie taką zabawę na koniec)
    Gorzej z zakupami za talary - bo firma nie wie jakie były nasze indywidualne marzenia - ale jest i na to sposób - rekompensata - np. pakiet z kuponem na kombajn, sadzonką i jakąś skrzynką (picolo na ten przykład)
     
    Ostatnie edytowanie: 15 lutego 2024
  14. gunia252

    gunia252 Forumowy żółtodziób

    Żal, och żal.... i złość... Żeby skończyć event zakupiłam brakujące wypadajki za 91 florenów i nie zdążyłam ukręcić syropu... oczywiście nie przez lenistwo, ale przez problemy z działaniem farmy. Floreny oczywiście kupione za realną kasę. Czuję się oszukana... Grałam w tę grę prawie od początku i teraz już pamiętam czemu z niej zrezygnowałam na kilka lat. Zatęskniłam parę miesięcy temu, wróciłam, próbuję się wdrożyć w nowości, ale przy takiej ilości błędów i wpadek osób odpowiadających za prawidłowe działanie gry raczej nie będę chciała w niej dalej uczestniczyć. Pieniądze przeznaczone na grę lepiej chyba przeznaczyć na inne przyjemności, z których przynajmniej będę mogła w pełni skorzystać. Po co tworzyć event za eventem i każdy z nich jest niedopracowany i powoduje frustrację u graczy....
     
  15. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    Pnącze jest, zapas żetonów też był, do wydania w ostatniej chwili. Po ostatnim zbiorze, którego nie udało mi się ogarnąć ze względu na problemy z logowaniem... powiedzieć, że czuję niesmak, to jak nie powiedzieć nic...
     
  16. malgosia355

    malgosia355 Komandor forum

    no mnie też ostatni zbiór przepadł przez problemy .....ech szkoda
     
  17. ZeneckZeneck

    ZeneckZeneck Forumowy żółtodziób

    No i poszła do piachu ostatnia godzina zabawy z kręceniem babeczek, zbiorem i zakupami. Dziękuję Farmeramo. Reakcja klasyczna "nie mamy Pana płaszcza i co nam Pan zrobisz"
     
  18. DIRAE

    DIRAE Analityk forum

    Ostatni zbiór do pnącza poszedł w.... właśnie>:(dokąd?? I jeszcze zainwestowałam 20 EUR na koniec, w posianie go i mleko, które leciało jak na lekarstwo w ilościach homeopatycznych!!! Jeśli nie dostanę zwrotu pieniędzy, albo tego w co zainwestowałam te pieniądze, zgłaszam sprawę o wyłudzenie do niemieckiego rzecznika praw konsumenta. Dosyć tego.
     
  19. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Moje Piccolo dały podobnie, kwieciste i cylinder, więc jestem zadowolona :inlove:
    Szkoda tylko, że farma się wysypała przed końcem eventu i niektórzy gracze nie mieli możliwości ukończyć eventu i zdobyć zaplanowanych nagród -.-
    Może przywrócą event na parę godzinek? Trzeba poczekać na jakieś informacje.
     
  20. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Moje piccolaki sie nie spisały dały kumpla i bajkowe żródło jak dla mnie ewent bardzo nie udany.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.