Opinie Piekarnia miłości

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 7 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. minio65

    minio65 Okazjonalny autor

    Ten event to porażka! Za dwie godziny koniec, a Ja jestem w 1/3 drogi po chmurkę. ciekawe jaki matematyk zrobił te wyliczenia ilości wypadajek do zdobycia?
     
  2. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Przepis zdobyłam, mam jeszcze 5 kolejek do udekorowania, pnącza nie sięgnę, nie ma takiej opcji. Za ślepa jestem na takie dekorowanie xD:cry: Zbyt dużo błędów zrobiłam. Kijowe te babeczki. Serio. Mieszają mi się te kremy, czasem musiałam się domyślać co to za krem pod dekoracją, a czas leciał.>:( Nie i jeszcze raz nie takim babeczkom. Gdybi nie nowy przepis, to bym odpuściła.
     
  3. Gulia85

    Gulia85 Zaawansowany

    W końcu udalo mi się skonczyc ten event:pjuz myślałam że nie dam rady przez te wypadajki. Szkarłatu jeszcze nie mam ,a krokusa nie moge trafic. Przepisy wszystkie zdobyte i 2 piccolo tez:) Robienie zdięć dużo pomogło;)
     
  4. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    ja wybrałem przepis w miejsce neonówki :pxD
     
  5. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Wreszcie skończone i proszę nigdy więcej takiej grafiki.
     
  6. Miśka84

    Miśka84 Wielki mistrz forum

    a gdzie jest ten przepis do wygrania bo nie widzę :)
     
    krasnoludek10 i Matisiek200 lubią to.
  7. lwslupsk

    lwslupsk Młodszy ekspert

    Nie skończę, nie ma szans przez te wypadajki a kwiatu pod dostatkiem.
     
  8. Emil0110

    Emil0110 Czeladnik forum

    "Wybitny" specjalista od eventów chcąc zaistnieć wytworzył [ciach]. Grafika nieczytelna, mało kontrastowa. Czasy na zapoznanie się z babeczkami i późniejszy czas na ułożenie warstw zbyt mały. Wypadajki przez pewien czas spadały tylko z jednego pola. Dopiero po dwóch dniach zaczęły sypać z obu. Porażka.Jak na gierkę "zabawową" ktoś się wygłupił. W następnych tego typu najpierw sprawdzę na darmowej wejściówce, by się niepotrzebnie nie narobić a jak znowu będzie "ambitne" to olewam.

    Post edytowałam i usunęłam słowo, które było nieodpowiednie na forum.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 14 lutego 2024
  9. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    w sklepie za talarki , na końcu
     
  10. kazak9

    kazak9 Mieszkaniec forum

    Też zrobione ale wymęczone
     
    krasnoludek10 i bogusiania lubią to.
  11. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Miśka84 - event dobiegł końca, więc Twój post z prośbą o wypadajki usunęłam.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  12. Kafelowy

    Kafelowy Naśladowca mistrzów

    Zrobione do końca, jednak krem z babeczek na długo pozostawi niesmak. Pomogły podpowiedzi graczy by powiększyć planszę ,no i niezawodna pomoc "mojego sąsiada". Teraz odpoczynek przed jutrzejszymi zadaniami. Gratulacje dla tych co skończyli. Szkoda, że zbyt wielu graczy nie uzyskało tego na co pracowali, z powodu wypadajek , strasznej kolorystyki i trudności w rozróżnianiu warstw. Pozdrawiam.

    Ewent kończy się o północy.

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 lutego 2024
  13. szary_ludzik

    szary_ludzik Wielki mistrz forum

    Jeszcze jest chwila, koniec o 24.00. :))
    Brakuje 79 roślin i 31 wylotek.
    Jednak trzeba było posypać...
    Kolejny raz moja matematyka mnie zawiodła.
    Jak ktoś ma wolne mleko do postawienia pod płotem, będę wdzięczna. :)
     
  14. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Słuszna uwaga. Dziękuję.
    Wychodzi na to, że zbytnio się przyzwyczaiłam do tej godziny 22:00.
     
    krasnoludek10 i zuzia-zuzia lubią to.
  15. zuzia-zuzia

    zuzia-zuzia Naśladowca mistrzów

    Bieda - nadal brakuje 5 syropów- posiane podlane guano posypane ale czarno to widzę ...

    A mleczarze mają chyba do mnie za daleko ;)

    Czołgam się - nadal brakuje mleka na 3 syropy ...
     
    Ostatnie edytowanie: 14 lutego 2024
  16. mar1sz

    mar1sz Okazjonalny autor

    Doczłapałem do końca z marnym wynikiem pewnie 1na4 z błędem,trzeba było dosiewać i w krokusach szukać wypydajek...a to kosztuje zielone kropelki.:D:cry:
     
  17. ZeneckZeneck

    ZeneckZeneck Forumowy żółtodziób

    Szczęściarze - gra weszła w stan hibernacji 54 minuty przed zakończeniem eventu :). Error to drugie imię farmeramy :) Proszę ładnie o zwrot moich 50 minut w celu ukończenia wydarzenia.
     
  18. zuzia-zuzia

    zuzia-zuzia Naśladowca mistrzów

    NOOOO - kręci się w kółeczko - tak samo było w lipcu kiedy zarzucałam na ponad pół roku - zainwestowałam floreny (realna kasa) na mleka ...

    Nie wiem co zrobić teraz - miałam na polu rośliny, obliczone na ostatnią godzinę co i jak, cały dzień poświęcony na strategię do 23.55 i co?


    Bardzo mi smutno :( zainwestowałam realna kasę aby uzyskać pnacze. gra się zawiesiła na godzine przed koncem i klops. jest 0.56 info ze przedłużony event trwa np do rana... nie ma
     
    Ostatnie edytowanie: 14 lutego 2024
  19. majka47

    majka47 Analityk forum

    Gra chyba ruszyła,ale ewentu nie ma,a ja nie zdążyłam wykupić za żetony w sklepiku?
     
  20. mysza199710

    mysza199710 Forum Pro

    Niestety, nie tylko Ty. Kolejny, który to już raz ?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.