Opinie Piekarnia miłości

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 7 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Szukaj w FAQ Tabele = przetwórnie ;)
     
  2. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    Ale mi ciężko idzie :oops: Dziś nareszcie trafiłam 100% do stodoły. Leję zielone ile wlezie. I teraz mam pytanie za 100pkt. jak zużyję 3 żetony sezonowe, to będę miała +1 do zbiorów przez 3h, czy +3 przez godzinę?o_O
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  4. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Dziękuję Wam obojgu :inlove::)
     
  5. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    Dziękuję za informację:)
     
  6. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Po kalkulacjach:Wartość rzeczy użytych do produkcji samego ciasta biszkoptowego przewyższa wartość babeczki. Bez dodawania pozostałych składników (sprawdziłam z obecnymi cenami na moim targu). Dodatkowo biorąc pod uwagę, że sporo osób przepis kupi, to wartość samej babeczki zapewne spadnie na rynku, zaś składników - wrośnie (już cena masła poszybowała). Stąd też w ogóle się (w moim mniemaniu) nie opłaca tego przepisu brać. Zaraz przeliczę CMJ, ale coś czuję, że będzie podobnie...

    No i podobnie jest z CMJ, acz lepiej jak z babeczką.
    Biorę ten przepis, skrzynkę i imprezową. Wcześniej oczywiście było picco i nowe drzewka, z których nic nowego nie wypadło :p.
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lutego 2024
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tyle że jak coś się zmieni i targ będzie szary, to mając przepisy zawsze jesteś samowystarczalna.
    Wolę takiego pewniaka, niż koty w TSach.:p
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Badyl na nowy przepis wysiany, zostało zebranie 544 wylotek - już to widzęxD:cry:xD Na razie posiany goździk (nie ma go w Szklarni, bo jest tam róża) z wodą i qpą.
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lutego 2024
    hiacynta i Matisiek200 lubią to.
  9. renia111979

    renia111979 Ekspert forum

    sporadycznie piszę na forum, ( po zamknięciu starego ff i dostaniu bana na grę - wolę czasem poczytać) jako stary gracz stwierdzam, że bp ostatnio tak kombinuje, że przekombinuje - włącza event, po paru dniach męczarni zawiesza, po czym znowu włącza. W tym aktualnym zmniejsza grafikę babeczek nie biorąc pod uwagę możliwości sprzętowych graczy, ze oczy już nie te, a większość graczy to jakby nie patrzeć to nie dzieci. I na domiar wyskakuje z olbrzymia ilością wypadajek i na dobę przed zakończeniem dołącza do wylotek dodatkową planszę. Strzał w kolano, mnie to wszystko jedno, bo i tak większość wypadajek robię z pnączem, ale wielu graczy ze wzglądu na ilość zrezygnowało, a w dobę - funkcjonując normalnie w życiu realnym wyrównanie strat kilkudniowych niewykonalne. Rozumiem wiele, słabe serwery, zawiechy gry, owce na taczkach ale wielu z nas w poczatkach gry mogło tylko marzyć o skończonym evencie8)
     
  10. kolasz1

    kolasz1 Czeladnik forum

    Witam, mam pytanko odnośnie tej instrukcji wykonania babeczki pinkie. Czy to oznacza że będzie można ją jakoś produkować i jeśli tak to gdzie?
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  11. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    w piekarni na 5 poziomie:) w dzielnicy rzemieślniczej :)
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  12. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    zaczęłam robić babeczki i bardzo słabo idzie bo naćkane i kolory się zlewają. Do kitu z taką mini grą.
     
    krasnoludek10 i hiacynta lubią to.
  13. dorro007

    dorro007 Książę forum

    Podpowiedzcie, ile babeczek trzeba zrobić w ostatnim etapie? Mam pnącze, chciałabym dojść do końca, ale...
     
    krasnoludek10, hiacynta oraz KsiądzxD lubią to.
  14. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    4 babeczki
     
  15. halina54

    halina54 Hrabia forum

    To swieta prawda co napisalas..my starzy gracze oczy juz mamy slabsze od mlodych a ten event z tymi napackanymi mikroskopijnymi babeczkami to jakas pomylka.Juz byly takie eventy i mozna bylo zrobic w calosci a ten event odpuscilam calkowicie bo szkoda oczu ,nerwow a ilosci wypadajek to wzieli z kosmosu na jedna plansze...coraz mniej juz osob z poczatku gry farmeramy mozna znajdowac na forum i w grze bo rezygnuja z tego horroru jaki nam bp funduje....szkoda
     
  16. ShaGGy778

    ShaGGy778 Analityk forum

    Nareszcie koniec... dawno mi tak nie ulżyło xD pełne skupienie i telefon pomogły xD z piccolo inwazja robali i święto świateł. :)

    [​IMG]
     
  17. dorro007

    dorro007 Książę forum

    Dzięki, Przewielebny. Czyli się uda :)
     
  18. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Oczywiście bez pomyłki :p;)
     
    krasnoludek10, hiacynta oraz dorro007 lubią to.
  19. zuzia-zuzia

    zuzia-zuzia Naśladowca mistrzów

    Kurcze blade - źle spamiętałam czas końca eventu ... dziś się kończy nie jutro. Brakuje całe mnóstwo mleka wypadjakowego. Czy ktoś mógłby poratować pod koniec? Cebula szklarniowa na polu ale kropelki zielone się kończą nieubłaganie ... a jako, że znowu wypadła niemała przerwa w farmowaniu to sąsiadów straciłam (a byli super!)
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  20. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    KoniecxD jak mi się to udało przy pełnym zniechęceniu do eventu ;) to nie wiem;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.