Opinie Piekarnia miłości

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 7 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Przeprosiłam się z tymi babeczkami, wykorzystałam telefon. Wczoraj zakończyłam grę, z piccolo Święto świateł i bajkowe źródło. Koło było tym razem łaskawe 200% i 2x100% co zmotywowało mnie do dalszego grzebania się z tym ciastem. Mam nadzieję, że czegoś takiego już nie doświadczymy. Powodzenia dla tych co jeszcze się męczą idę zrobić okłady na oczy i odpoczywać:p
     
  2. Magdanna76

    Magdanna76 Aktywny autor

    Dałam sobie spokój z tym evntem. Po tylu dniach mam "aż" 135 punktów i pięć butelek syropu. Dziś po zebraniu zasiewów i owoców uzbierałam na całe dwa syropy. Tak mi wypadajki walą drzwiami i oknami. To jakieś kpiny?
    Jeśli chodzi o szczegóły babeczek to zadania przygotowano prawdopodobnie jako test dla kandydatów na pilotów. Oni przechodzą testy na sokoli wzrok. Przecież te dodatki na szczycie są w bardzo podobnych kształtach i kolorach a położone na babeczce sprawiają, że kolor kremu jest właściwie niewidoczny. Zwłaszcza ten krem różowy i różowy z jaśniejszym czubkiem. Czyżby chodziło o zmuszenie graczy do kupna dużej ilości koszyczków? Chyba chcą nadrobić straty po kilku "zawalonych" eventach gdy gracze z powodu problemów z grą nie kończyi eventu i nie kupowali koszyczków i wypadajek.
     
  3. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Szkoda że tak późno są wypadajki na dzikiej, szkoda tyko moich zielonych kropelek co nie potrzebnie wylałam...:cry:
     
  4. Kasiunia13

    Kasiunia13 Książę forum

    Powiem ta: z całym szacunkiem dla graczy, którzy nie mogli uzbierać wypadajek, ja wywaliłam jakieś 1000SN na 1 s krokusa, żeby uzbierać wypadajki i skończyć event. Event skończyłam, a teraz zostanę z tonami wypadajek z lnu, którego sieję do misji. No czuję się wy...kolegowana.
     
  5. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    [​IMG] Zmęczyłam ten event dzięki Klientowi,PrtSc i Paint-owi.Tylko zastanawiam się czy na tym powinny polegać eventy.Miniaturyzacja , brak wyraźnego tła i czasówka to nie jest stopień trudności.Komuś brakło wyobraźni lub była to zemsta za poprzednie niepochlebne wpisy graczy o grze i umiejętnościach grafików i programistów.Miałam wysianą roślinę w wystarczającej ilości i na nic to było,kiedy na początku tyle jej zmarnowałam.Każdy planuje event ,nie sądzę aby wszyscy żyli tylko grą a takie niespodzianki wprowadzają dezorganizację.Sieję róże ponieważ nawet nie chce mi się zmieniać Farmy.Tyle uzbierałam w dzisiejszym dniu wylotek.
     
  6. 53klasa

    53klasa Stary wyjadacz

    Właśnie się zdziwiłam, że z dzikiej lecą wypadajki :p A że ja robię sobie na piechotkę, bez kasy, olewając, i zawsze na końcu, to tym razem mam lepiej niż sprinterzy:cry:. Robię sobie ze smartfonem. Zrobić nie zrobię, ale może dobrnę do przepisu na babeczkę, o który kiedyś tak agitowałam :)
    Na polach nigdy nic nie zmieniam, mam to , co chcę mieć. Z eventów czerpię skarby, które zdołam uzbierać i mam w nosie kończenie.
    Trochę przyjemności. Event z ciastami był super, a te babeczki, to mógłby sobie ktoś... wsadzić. My ludzie w okularach powinniśmy zastrajkować :p, bo to już żart. Ale "nie mamy lepszych pomysłów i cóż..."
    Sorki, to nie ten tekst. "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobisz?"

    :cry: Zabrakło mi jednego mleka do ukręcenia sobie czegoś pysznego... Zemściła się moja radość z wypadajek xD. Muszę poczekać do jutra.
     
    Ostatnie edytowanie: 12 lutego 2024
  7. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Marnuję kolejne syropy, bo babeczki są bardzo do siebie podobne, szczególnie kremy których nie widać i dodatki.
    Sieję, zbieram, produkuję syropy i marnuję je w piekarni :cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 12 lutego 2024
  8. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    To raczej kolejny dowód na brak profesjonalizmu i wyobraźni włodarzy tej gry.
     
  9. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Taaadam
    brakowało mi równe 100 babeczek więc plan był na wieczór po zbiorze gryki
    a tu cud normalnie cud
    jabłka dały ponad to
    juhu [​IMG]

    i koniec [​IMG]
    [​IMG]


    ło marko z córką jaki stres [​IMG] patrzysz i nie wiesz co widzisz a do tego trza patrzeć szybko :sleepy:xD
    do końca nie byłam pewna wyborów póki nie pokazała się końcowa plansza zaliczone :sleepy:

    uff
    tylko odliczałam kiedy koniec 58 ,43 ,20 , 7 ,3 ,2 1 koniec uff [​IMG]

    raz skusiłam :oops::sleepy:
    by wykupić piccolo to jedną wycinankę jeszcze muszę zrobić ale to wieczorem jak z gryki sypnie mleczko :)
    Bez dodatkowego bonusu nie wiem czy się da
    no i dobrze że poćwiczyłam wycinanie z telefonem nie miałabym szans

    I dobrze gracze radzą ; najlepiej lecieć hurtem łatwiej zapamiętać co gdzie jakie i jakoś to idzie :)
     
  10. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Zdecydowanie to nie jest gra dla ślepych jak ja. Nawet mój smartfon nie pomaga, bo detale się mylą i mieszają. Na razie sieję, zbieram i produkuję. Ale babeczek nie mam odwagi robić xD Po za tym sieję w zasadzie na jednym polu. Na drugim stoją moje wszystkie klony cukrowe XXL na wypadajki, bez których w ogóle bym nic nie zrobiłaxD
    Jak dla mnie ktoś przedobrzył te babeczki.
     
  11. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    Mam pytanie czy jak się dojedzie do końca z paskiem punktów, to czy dalej można rozgrywać gry, żeby móc wykupić więcej ze sklepiku za talary?
     
  12. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    tak
     
  13. MiszkaM

    MiszkaM Koneser forum


    Zegary mi teraz po nic, jak dało się zapamiętać babeczki w poprzedniej edycji i robiłam bez ściągi to się przydawały.

    Z begonii (16h) +12JC + parę drzew = 185 i 176 wylotek. 14 gierek mam do końca.

    Oddzieliłam cytat i odpowiedź,
    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 13 lutego 2024
  14. abask

    abask Komandor forum

    Dzięki pomocy syna udało mi się skończyć. Inaczej to by była porażka.
    Coś tam jeszcze zrobię ale już sama dla siebie. Nie mam co wykupować za talarki więc się nie spinam.
    Nadal uważam event do bani.
     
  15. mar1sz

    mar1sz Okazjonalny autor

    Mam pytanie kiedyś krokus miałem 1sek. a teraz potrzeba 2,5h.Jestem w połowie ziela mam dosyć ale brak wypadajek,stąd moje pytanie,może coś się zmieniło w ustawieniach.?-.-xD
     
  16. Kgysta

    Kgysta Zaawansowany

    A masz odpalone biala niewinnosc i kerststol?
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Na moje oko brak w slocie białej niewinności.
    Sprawdź:

    https://board-pl.farmerama.com/threads/nieoficjalny-poradnik-farmeramy.10622/page-4#post-2501192

    -----------------------------------
    Ogarnąłem.
    Pnącze czeka na odpalenie:
    [​IMG]

    Ze sklepiku wziąłem pikolo, neona i imprezowe.
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lutego 2024
  18. mar1sz

    mar1sz Okazjonalny autor

    Całkiem zapomniałem,uzupełniłem już działa Dzięki,na pomoc na forum zawsze można liczyć.:mad::inlove:
     
  19. kasia_79

    kasia_79 Młodszy ekspert

    Uff skończyłam ale mam tego eventu po kokardy . Lubiłam ten event ale teraz to co nam zafundowano to totalne przegięcie . Powiększenie ekranu i telefon pomodło . Mogłabym jeszcze coś udekorować , nie wiem czy się zdecyduję . -.-
     
  20. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Mam prośbę. Czy mógłby ktoś podrzucić link/napisać z jakich składników produkuje się babeczkę i CMJ, bo nie mam pojęcia czy kupić przepisy czy np. skrzynki bonusowe i inne. Myślałam, że przepis na CMJ mam, ale też nie mogę znaleźć w dzielnicy rzemieślniczej, więc chyba jednak nie mam xD.
    FAQ dzielnicy rzemieślniczej jest strasznie obszerne. Próbuję "znajdź na stronie", ale jakoś i tak nie namierzyłam tego co mnie interesuje.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.