Opinie Piekarnia miłości

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 7 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Prosiak Piekarski dodaje do swoich babeczek dużo miłości i jeszcze więcej cukru, dzięki czemu stały się niezwykle popularne wśród zakochanych par. Pomóż mu w pracy podczas najsłodszej akcji Farmeramy i wygraj wszystkie nagrody!

    [​IMG]

    [​IMG]
    Czwartek, 08.02.2024, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 14.02.2024, godz. 23:59

    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]
    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. abask

    abask Komandor forum

    Uprzedzam o zawieszaniu się gry po uruchomieniu eventu.
    Ze zbiorami radzę zaczekać.
     
  3. MiszkaM

    MiszkaM Forum Pro

    Och jestem druga! plusy poranka w domu. Nagrody niespodziewane. Już żałuje że przepis na CJM kupiłam za floreny. Pnącze super, przepis na babeczkę, choć szalenie drogi do produkcji, jednak fajnie jest mieć. Dynamika też fajna. Widzę że dyniowe pójdą w ruch:) Czekam na wyliczenia.
     
  4. abask

    abask Komandor forum

    Jesteś druga ale kto by tam na patrzył :)
     
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Juhu [​IMG]
    przepis na cjm i babeczkę
    robię !!!

    potrzebuję 400 GT /600 GT
    da się tyle uzbierać ?
     
  6. mar1sz

    mar1sz Okazjonalny autor

    Nie lubię tej techniki,a z nagród tylko ciekawa babeczka.
     
  7. rysio

    rysio Ambasador forum

    chyba mam wylaczone myslenie i liczenie bo nie potrafie policzyc potrzeb
    ktos pomoze???
     
  8. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Posłużę się trochę rozpiską hlnrys
    Mając na uwadze, że 1 syrop kakaowy otrzymamy na start

    Na wpłaty:

    czekoladowa róża
    - badyl na głównej i dzikiej
    58 x 380
    razem - 22040
    ----------------------------------
    mleko migdałowe - wylotka na głównej
    58 x 32
    razem - 1856
    -----------------------------------
    syrop kakaowy - produkt z młyna
    razem - 58

    ---------------------------------
    Łącznie do wysiania/zebrania

    22040 czekoladowa róża
    1856 mleko migdałowe
    58 syrop kakaowy


    Do siania rośliny są 404 poletka
    18 zbiorów x 1212 = 21816 + 224 z rozsiewu


    Badyl rośnie 5:30, z wodą 4:24, plus nawóz - 3:58.
    Na pieszo potrzebne 3 zbiory dziennie.
     
  9. TheiaBloom

    TheiaBloom Zaawansowany

    Robię! :inlove: Mam nadzieję, że nie będzie żadnych większych problemów z działaniem farmy, a event zapowiada się bardzo fajnie! Jeśli uzbieram tyle talarów to na pewno kupię piccolo i przepis na babeczkę :music: szkoda, że kupiłam za floreny przepis na CMJ, ale to już było kilka miesięcy temu, więc nie ma co żałować :D Fajne nagrody, z pnącza najbardziej mi się podoba skrzyneczka z produktami z warsztacika, bo nigdy nie chce mi się ich hodować. Częściej moglibyśmy dostawać w nagrodach właśnie takie specjalnie stworzone przepisy , ciekawe urozmaicenie :inlove:
     
  10. Dahag

    Dahag Zaawansowany

    Takiego zestawu nagród to bym się spodziewał raczej w evencie urodzinowym. BP nadal mnie zaskakuje
     
  11. szary_ludzik

    szary_ludzik Wielki mistrz forum

    Takie ładne nagrody, skrzynki z pnącza, zakupy za talary...
    Do piekarni trzeba iść!
    Tylko jak tu uzbierać wylotki i odstraszyć brak czasu?
     
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ewent koniecznie do robienia.
    Zwłaszcza dla chcących zdobyć przepisy na CMJ i babeczkę.
    Do tego przepis na dodatkowe wylotki na wyspie:
    [​IMG]
    Taki pseudo JC.

    Pnącze wpadnie niejako po drodze, wiec nie ma co się nad nim rozpisywać.

    Ile czego potrzeba, to będzie zależało od powodzenia w układaniu ciast i planów zakupowych.
    GT można zdobywać również po zapełnieniu paska postępu.
    Podstawowe wyliczenia ilościowe podał wyżej misiek:inlove:, tak że widły w garść i do gnoju!xD
    Znaczy do boju.xD

    Otwartą kwestią zostaje wydolność serwera.
    Przepisy są łakomym kąskiem, więc można się spodziewać sporego obciążenia.
    Zobaczymy jak to wyjdzie.
     
  13. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Pnącze fajne dużo skrzynek daje :), przepisy na CMJ i babeczkę to mam więc tyko zostaje ciastko z masłem orzechowym. Zobaczę czy będę robić ten event. Dużo ewentówki potrzeba :(
     
  14. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    no to koniec hamaczka,kurcze ten event trza zrobić.

    Ja już ładuję telefon do zdjęć ciast,niezawodne i nigdy mnie nie zawiodło,zawsze komplet pkt.
    na dzikiej drzewka a na głównej szarłat,ciekawe ile bedzie wypadalców ale można póżniej nadrobić 1s roslina.Za mało mam dyniowych ale jest są żetony do zdobycia czyli na 2x wystarczy na +1,ciekawe jak to moje zdezolowane koło czy bedzie jutro współpracować ale ja sobie pokrecę przed 13 bo póżniej to już kicha,bo jest mini event z wejściówkami :p
    Do wykupienia,piccolo i przepis na CHJ czy warto babeczkę brać......hmmm,ja mam jakieś pnącze gdzie dostaje babeczke(ponad 900szt na stanie),tu się grubo zastanowię.
     
  15. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Pracy na farmie będzie dużo, bo robię event :)
    Ciekawy przepis na ciastko z masłem orzechowym, bardzo przydatny, wiadomo jak ciężko jest z wypadajkami na wyspie ;)
    Pnącze również mi się podoba, więc główna już zasiana szarłatem, na dzikiej rosną drzewka :)
     
  16. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    Mam pytanie skąd Ci wyszło 58 ? Bo mnie wychodzi inaczej

    EDIT:

    3250 pkt za całość -15pkt za 1 babeczke i -70pkt za 2 babeczki =3165 do zdobycia /na 60 bo tyle jest pkt za 3 babeczki to wychodzi 53szt czyli mnie wychodzi 56szt -1 na start czyli 55syropu ale moze ja źle rozumuje 8)
     
  17. WERONII

    WERONII Mieszkaniec forum

  18. TheiaBloom

    TheiaBloom Zaawansowany

    A policzył ktoś może ile można uzbierać talarów zakładając bezbłędne układanie babeczek? :music:
     
  19. ShaGGy778

    ShaGGy778 Stary wyjadacz

    No, no nagrody biją na głowę urodzinowe wydarzenie. ;) Ewent z kategorii tych bardziej niż obowiązkowych, dobrze przeczuwałem, że coś będzie z tą babeczką. 8) Przy okazji spojrzałem na składniki w przepisie na nią... kto normalny dodaje do babeczki siano i taaaką ilość soli? xD
    Trochę dużo wypadajek jak na jedną łąkę, ale najwyżej użyje uszlachetnionego po wielomiesięcznym boju krokusa, jeszcze nie miałem okazji go przetestować. 8) Powodzenia, oby wszystkie ciasta wyszły Wam bez zakalca. :)
     
  20. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    liczyłem tak:
    aby zakończyć 1 etap potrzeba 3 babeczki po 15 pkt = 45 pkt
    aby zakończyć 2 i 3 etap potrzeba 5 babeczek po 35 pkt = 175 pkt
    reszta jest po 60 pkt
    45 pkt + 175 pkt = 220 pkt
    całość 3250 - 220 = 3030 pkt / 60 = 50,5 soków ( w zaokrągleniu 51)

    sumując 51+5+3 = 59 - 1 na start = 58
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.