Opinie Piaski czasu-misja z zadaniami na czas

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 24 lipca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Mi wpadlo 200% do zbiorow, to szybko robie te piaski. Klepsydrow malo, ale jak babcia mowi, ze sie uda to sie uda :)
     
  2. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    Utknęłam na 6 zadaniu, zabrakło mi 99 wypadajek echh, nic to dowypadają :oops: :pignam za 1,5 godziny dojrzeje, cała reszta weszła na luziku, to i końcówka będzie gładko zrobiona. Jeszcze walczę, ale event uważam za bardzo udany

    Sieję tylko na plantacji, na pozostałych mam mix zwierzęco drzewny
     
  3. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    A ja głupia nie wcisnęłam start i znowu nasialam kręgi z telefonu w pośpiechu tak to się kończy
     
  4. gosia198729

    gosia198729 Forumowy żółtodziób

    Nie widzę odpowiedzi w poradniku, czy zbiory liczą się z każdego pola?
     
    Julciowo i krasnoludek10 lubią to.
  5. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    Nacisnąć się nie da, natomiast jest możliwość prawie jednoczesnego ukończenia zadania 3, 4, 5. Jeżeli w ciągu 6 h - bo tyle jest czasu na zebranie zasianego arbuza - uda się zebrać paprykę z Bahamy i arbuz z pola farmy, i jest na stanie 155 klepsydr - to tak. Czas wzrostu papryki i arbuza jest mniej więcej taki sam, to gdy wysiać równocześnie na polach i jak wyżej napisałam - można wcisnąć Start przed zbiorem papryki, oddać 155 klepsydr, nacisnąć Start przed zbiorem arbuza - i już :)
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lipca 2024
  6. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Tak, rośliny potrzebne do misji można siać wszędzie i zalicza zbiory. Tylko wypadajki są przypisane do konkretnych pól.
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to u mnie koniec piasków czasu.:)

    [​IMG]
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    I to by było na tyle (na przodzie?:p):
    xD:cry:xD
    [​IMG]

    Do końca miesiąca LB.:D
    Pełni nie liczę.:)
    -----------------------------
    Jaki item daje maski tiki?
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lipca 2024
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Zegar z pozytywką "Karuzela".
     
  10. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Na kliencie każda czasówka mi zawiesza grę. Po zbiorze muszę odświeżać i zadania są zaliczone, co nie zmienia faktu, że to irytujące -.-
     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Zaliczone

    [​IMG]

    farma wariuje event wariuje zaraz ja zwariuje [​IMG]
    się zmęczyłam ciągłym czyszczeniem ciastek odświeżaniem zmianą przeglądarek :sleepy::wuerg::sleepy:
     
  12. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Gratulacje za szybkie ukończenie eventu :)
    U mnie brak klepsydr i stoję na 6 zadaniu, ale spokojnie, czasu dużo :p
     
  13. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Ja robie tylko na glownej i plantacji. Zabraklo troche ignam i nieszczesnych klepsydr.
    Czasu jest jednak duzo, wiec spokojnie skoncze.
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Hortensja wraz z Wielkim Drzewem Zosi i dwoma Super Wielkimi Drzewami dała 384 klepsydry, natomiast karnegia z kakaowcami 251. Zatem razem otrzymałem 635 klepsydr - całkiem przyzwoicie:p:) A nawet bardzo rzekłbym, bo połowa wylotek za mną:D
     
  15. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    Event, i po evencie :) Szybko, miło i przyjemnie, i pnącze całkiem, całkiem. Powodzenia jeszcze walczącym i gratki dla tych, co już skończyli :)
     
  16. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    ja też skończyłam
     
    bogusiania, hapsak89 oraz bogusiak80 lubią to.
  17. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Roślinki oddane...xDdo końca brakło 300 wylotek ale dzisiaj sądzę że wypadną .Powodzenia;)
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Posiałam na noc wyliczoną ilość arbuza, rano zebrałam. Tyle tylko że... zapomniałam uruchomić misję. A taki precyzyjny był to planxD
     
  19. d_anulka

    d_anulka Stary wyjadacz

    Fajny evencik. Zbieranie na czas, plony zostają w stodole. I jeszcze nagrody dostajemy :p
    Zostałam mi ostatnia misja z wypadajkami.
     
  20. abask

    abask Komandor forum

    Wcześnie rano udało się skończyć i pnącze chciałam to mam :)
    [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.