Opinie Piaski czasu-misja z zadaniami na czas

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 24 lipca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy!

    Wydradyn i jego Niedżwiedżin wdepnęli w tej misji na czas w prawdziwe tarapaty. Chwyć swój sprzęt podróżniczy i pomóż im, zanim będzie za późno.

    [​IMG]


    [​IMG]
    Czwartek, 25.07.2024, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 30.07.2024, godz. 22:00

    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    hiacynta lubi to.
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    O ooo no i to jest to
    coś nowego niż tylko badyl eventowy
    robię :D
     
  3. TheiaBloom

    TheiaBloom Naśladowca mistrzów

    chciałoby się ruszyć, bo raczej do zrobienia bez większych problemów, ale pnącze słabe i nawet nie ma piccolo, sprawa do zastanowienia, ale raczej na nie :(
     
    hiacynta i Marzenakruczek lubią to.
  4. 22vader

    22vader Naśladowca mistrzów

    Pnącze słabe? Według mnie 150% więcej PD za praktycznie kilka siewów to bardzo fajna okazja
     
  5. Kgysta

    Kgysta Naśladowca mistrzów

    Serio pnacze slabe?o_O biorac pod uwage że event nie jest wcale wymagajacy to pnacze super. Bonus fajny zbierany codziennie. Nie mow że wolisz robic zamiast tego ten rownolegly piracki event porazke xd
     
  6. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Tylko na pierwszy ogień krąg wachlarzowy. A tam nowy event. Zasiane długorosnące. Zbiór 0 14 i eventowa roślinka na pole. Krąg na pozostałych polach? Niby można na polanie...Ale tam stoją nawozowce i zwierzaki brakujące do misji.
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Rozumiem że każdy ma inne priorytety, ale czy słabe?

    Moja ocena:

    1. Piaski zbierane codziennie:

    Rząd chmur "Piaski czasu"
    [​IMG]
    Wymaga 10 dowolnych itemów o wymiarach 1x1.
    Co 23 godz. będzie dawać:
    · 150% więcej PD/TPD z przedmiotów ozdobnych przez 2 godz.
    · 1 x Skrzynia z farmerskim wyposażeniem VII

    I wg mnie nie da się tego nie zrobić.


    2. Piraci zbierani co dwa dni:

    Rząd chmur "Raj piratów"
    [​IMG]
    Wymaga 3 eventowych itemów. Co 40 godz. otrzymamy:
    · 1.000 PD x Poziom Farmy,
    · 1.000 TPD x Poziom Wyspy,
    · 1 x Skrzynia supernawozu Zosi,
    · 1 x Skrzynia dostatku.

    Gdzie na całość (+pikolo) potrzeba ok 20k badyla na głównej i ok 15k badyla na dzikiej i trzeba wziąć poprawkę na ewentualne sianie pod piaski czasu.
    To wymaga siania dosłownie z nosem w zegarku (bez dopalaczy).
    -------------------------------------------------------------------------

    Piaski robię, piratów nie tykam, chyba że coś się zmieni.
    Na DE fala krytyki, więc może BP 'wsłucha się w głosy graczy', choć to wątpliwe, bo tamtejsza ekipa zgłaszała zastrzeżenia jeszcze przed publikacją FAQ.
    Tyle że póki co, BP te zastrzeżenia olało.

    https://board-de.farmerama.com/threads/feedback-gespräche-zum-event-piratenparadies.123009/page-2#post-5958024

    Może jednak wezmą pod uwagę sporą krytykę ze strony graczy, skoro Ekipa to za mało.
     
  8. hapsak89

    hapsak89 Moguł forum

    Ja posieję szarłat pod wypadajki, zbiorę po 14, rozsiew eventówki pirackiej, a na reszcie pól krąg wachlarzowy, wg mnie bezkolizyjnie da się to ogarnąć. Reszta roślin jest na baha do wysiana z tego co widzę, więc nie będzie problemu

    Aaa jeszcze arbuz, nie wiem czemu mi się ubzdurało, że to na baha rośniexD niemniej nie zmienia to moich planów, na jednej łące rozsiewy pirackiej eventówki, na drugiej czasówki do piasków
     
    Ostatnie edytowanie: 24 lipca 2024
  9. ShaGGy778

    ShaGGy778 Komisarz forum

    Po ogromnym zniesmaczeniu eventem pirackim odrobinę sobie osłodzę tymi misjami i zgarnę pnącze, które jak dla mnie jest tego warte. :)
     
  10. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nie robię, mam nadzieję, że nie kłamię i dotrzymam danego sobie słowa (goście na wakacje od 25 lipca)
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  12. abask

    abask Komandor forum

    Kompletnie mnie nie interesują ani banany ani gwiazdki. Dla pozostałych nagród też nie warto marnować czas. Jedynie kusi pnącze bo bym miała gdzie postawić niewykorzystane od 2011 roku fajerwerki wszelakiej maści. Kilka już siedzi na pnączu ale w paski tkwi jeszcze ponad setka :)
     
  13. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie rozumiem co ta zmiana daje.
    Tak czy inaczej arbuza/krąg muszę posiać raz na głównej i dzikiej, albo dwa razy na leśnej.
    I na to jakoś skarg nie widziałem.
     
  15. twardy81

    twardy81 Zaawansowany

  16. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Ta zmiana nic nam graczom nie daje, ale jest reakcja BP na głosy graczy...
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Chyba jakaś alergiczna ta reakcja.
    xD:cry:xD
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    Muszę sobie event rozpisać.

    Rano na farmie posieję krąg na głównej i arbuz na dzikiej.
    Na leśnej jagodę.
    Na wyspie dam paprykę na plantacji i wodospadach, a w deszczowym pakczoj.

    Wszystko będzie gotowe do zbioru po 14:00 (pakczoj ok 15:00).

    Na początek zbieram krąg i jagodę (wszystkie zbiory z 30 JC).
    Wpłacam krąg i 95 klepsydr (jak braknie, to dorabiam szarłatem).
    Zbieram paprykę, wpłacam i czekam 1h na pakczoj.
    (Po papryce sieję ignam).
    Zbieram pakczoj, wpłacam wylotki (155), brakujące dorabiam szarłatem.
    Teraz zbieram arbuz, wpłacam i to koniec działań na farmie.
    (Ewentualnie dorabiam wylotki na wpłatę po arbuzie - 450).
    Na pola wracają kwieciste melodie.

    Czekam na ignam, wpłacam i sieję pod wylotki do ostatniej wpłaty (400).
    (Chyba że po arbuzie dorobię szarłatem na zapas).

    Wieczorem powinien być koniec.
    ------------------------------------
    Ważne!!!
    Przed zbiorami odpalać misje!!!
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lipca 2024
  18. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Moje zbiory będą ograniczone czasem działania skracających gałazek na itemy:)
    Pamiętam ,żeby odpalić przed zbiorem wachlarza plusy do zbioru na zboża oraz wielką ucieczkę i melonową magię dla arbuza.to daję dodatkowe dwie roślinki z pola (razem z sn i zośką oraz chutney'em wychodzi 9 roślinek z pola lub jeśli jeszcze dokładniej to dedykowane plusy dla innych ,zbóż i warzyw to będzie plus 10 z pola) mój siew będzie tylko jeden ,zmieszczę wszystko na głównej ,na dzikiej dorobię wylotek szarłatem.
    Wyspa po zdjęciu małp też powinna się wyrobic w ciągu godziny bo wszystkie rośliny z ziołami Faraona rośną około 40-45 minut.
    Potem powracam do kwiatków i małp:p
     
    Ostatnie edytowanie: 24 lipca 2024
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja to chyba ten event wyjątkowo zrobię i to nawet na spokojnie, bo czasu dużo (mam nadzieję, że Pani Fortuna i Pan Czas będą sprzyjać:p)xD:cry:xD
     
  20. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Marzy mi się;) że będzie można jakoś spożytkować zasoby tysięcy gwiazdek i bananów;).....
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.