Opinie Piłkarskie emocje 2023

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 6 czerwca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Całą Farmeramę ogarnęła piłkarska gorączka, a ty możesz dołączyć do zabawy! Wskocz w korki i pokaż swoim zwierzakom, jak gra się w piłkę. Zdobywaj gole i fan-tastyczne nagrody!

    [​IMG]

    [​IMG]
    Środa, 07.06.2023, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 13.06.2023, godz. 22:00

    [​IMG]



    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. Montwa

    Montwa Moguł forum

    Słabo. ;)
    Jak dla mnie to jakaś amatorska liga regionalna niż wielkie piłkarskie emocje. ;)xD

    Tylko co to jest ta Chatka surfera bo nie kojarzę. o_O
     
    Ostatnie edytowanie: 6 czerwca 2023
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ostatnio cwane posunięcia
    po 1 itemie by farmer na skróty nie polazł

    a potem nie ma co w balonie latać :sleepy::(

    ***
    Bonusy procentowe dla zagród warsztatów mnie nie interesują

    czyli tylko zgarnąć ulepszenia chatki surfera
    piccolo ?
    hm muszę przemyśleć


    te piccolo coś tanio w porównaniu z kuponem
    czyżby same kije samobije xD
     
  4. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    Chatka surfera to nie będzie ten nowy przedmiot ozdoba typu "fabryka" co się tak nakłada i ulepsza? Fajnie by było powalczyć i jeszcze może o picolaki :)
     
  5. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    No ja tez nie kojarzę... I się zastanawiam czy robic czy nie. Może zrobić dla dwóch pikolaków i tyle? Nie pamietam ile GT wchodzi za rozegranie planszy bez "skuchy".
     
  6. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Jest Piccolo, więc robię :music:
     
  7. opel57

    opel57 Zaawansowany

    Coś około 50 GT z planszy
     
  8. bona53

    bona53 Mistrz forum

  9. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Też dla dwóch Piccolo i kuponów na kombajn robię :) później coś sobie w sklepiku dobiorę :) poza tym na planszach, po drodze również jakieś cząstkowe nagrody można zdobyć :)
    A i jeszcze te ulepszenia chatki, chyba lepiej mieć ;) idę szukać cóż to za chatka i co może później dawać :)
     
    Ostatnie edytowanie: 6 czerwca 2023
  10. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Hello wszystkim ;) Ja oczywiście robię bo lubię piłkarzyki :D xd a wydaje się prosty evencik więc aż zal nie robić pnącze troszkę słabe ale nie narzekajmy ostatnio był wypasiony rząd także teraz musi być skromniejszy ;) Niestety szkoda bo muszę wyburzyć dziką i leśną na wylotki ale coś za coś :) Także kto ma gwizdek niech zaczyna i bawimy się w futbol :D Goooool :D
     
  11. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Sąsiad hamuj traktora!!! :D Zostaw lesną w spokoju ! :D Szalej na dzikiej i głównej ;)
    O... to nie tak źle. Może zrobię jednak :)
     
  12. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    A co tam jak się bawić to się bawić pewnie zrobię gałązkę najpierw a potem kompletowanie :D Ewentualnie te ulepszenia można złapać :) Natomiast po wszystkich moich celach może pokuszę się o pikolaka ;)
     
  13. Montwa

    Montwa Moguł forum

    O proszę, czyli ta chatka to kolejna forma fabryki. ;)

    Ech, to BP. Najpierw nas, brać farmerską, przez miesiąc zlewa, daje słabe eventy i jeszcze słabsze nagrody.
    Farmerzy masowo przestają te eventy robić i nagle coś się w centrali nie zgadza. ;)

    No to cyk - nowa fabryka. I teraz farmerzy przez miesiąc pod butem grzeczniutko wszystko będą robić.

    ...żeby tylko BP nie wpadło na pomysł, że co miesiąc będzie nowa fabryka. xD;)xD
     
  14. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    No to ide poczytać o co walczymy w tym evencie ;) Tylko nic nie znalazłam... Gdzies jest jakies szczegółowe info ?
     
  15. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Nie wiem czy potrzebuje kolejny msc szarpac sie z jakimis nakladkami. Skrzyneczki mam z czegos innego.

    Moze dla hazardu posieje na glownej lace cos tam i kupie sobie kota w worku - Picolaka, bo przeciez inwazja robali to takie cudo ;)

    Nie robilam nigdy rozgrywek, nie mam nawet pojecia jak to dziala :)
    Zobaczymy czy sie skusze :)
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  17. vannkama

    vannkama Stały bywalec

    A chciałam dobrze i nie wyszło :p;)xD Dzięki SMOD_Atena. Link usunęłam żeby nie wprowadzał w błąd.
     
  18. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Zastanawiam się-ta chatka,to mi nie potrzebna...
     
  19. freska_kreska

    freska_kreska Nadzorca forum

    Ja odpuszczam, pnącze nie zachęca, brak kombajnu, świeżo urządzona dzika... chatka też mnie jakoś bardzo nie zachęca - item jak item dla mnie, a jak zrobię hodowlany i świetlikowy to i tak do bawarskiej skrzynki dojdę :)
     
  20. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.