Opinie Piłkarskie emocje 2020

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 14 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Macie rację... Szukałam teraz tego oznaczenia rozgrywając gierkę na własnym koncie i nie ma:( Tylko na testowym jest, niestety:(
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Było trochę z przygodami, ale pnącze już jest::)

    [​IMG]
    Lubię grać te meczyki, więc róże będą gościły na mojej farmie do końca ewentu.:)
     
  3. majka47

    majka47 Analityk forum

    U mnie też nie ma żadnego oznaczenia,a chciałabym wiedzieć na której planszy jestem.
     
  4. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Też zauważyłam brak oznaczenia boisk. Spisałam sobie z FAQ liczbę możliwych do zdobycia GT na planszach boiska od 0 do 9 i po kolei zaznaczam sobie v(ptaszkiem) boisko z rozegraną gierką.
    0 - 30GT - 20GT - 30GT v
    1 - 18GT - 20GT - 25GT v itd.
     
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Oprócz kompletnego pnącza i naklejki wykupiłam już wszystkie TS. Niestety agam nie dostałam ale wpadły modliszki i graviola. Teraz zbieram GT na kupony i nawozy. Miałam wysianej dużo rośliny i zaczęło brakować wypadajek, to na Dzikiej rośnie coś dłuższego a na Głównej jest tak 101/101 :)
    [​IMG]
     
  6. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    pnącze załadowane a reszta to dodatek
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Na boisku 1 można zgarnąć 60 GT. Ale trzeba dwa razy podać tak, żeby przeciwnik przechwycił piłkę:) Mam 12 boisk zaliczonych, jeszcze 17:)
     
  8. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Pnącze już pracuje
    [​IMG]

    powodzenia walczącym
     
  9. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    Ja tam robię powoli - zbieram aktualnie na gałązkę, a potem zobaczymy ile się uda :)
    Na pewno banany wykupię. Brakuje mi już tylko 950 do odsłonięcia wszystkiego na Baha - raptem 190 poziomów :p
     
  10. WłoskaHacjenda

    WłoskaHacjenda Naśladowca mistrzów

    Muszę się chyba nastawić na trafianie w obrońcę, bo jak chcę trafić w karnych, to zazwyczaj dwie pierwsze piłki zmarnowane, ale jak chcę trafić w obrońcę, żeby zebrać więcej talarków, to czyściutko wchodzi piłka w bramkę. xD Ps. A koło, jak zawsze, śmieje mi się w oczy. :p
     
  11. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie ;)
    Mam nagłą sytuację :p zacięła mi się gra przed strzałem do bramki. Cały czas pojawia się klepsydra jak celuje zamiast piłki. Co się stanie jak odświeżę grę ?

    Dobra...odświeżam..
     
    Ostatnie edytowanie: 19 lipca 2020
    magdusia668 i mysza199710 lubią to.
  12. Honorat.

    Honorat. Ekspert forum

    wracasz do tej samej gry
     
    mysza199710 i magdusia668 lubią to.
  13. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    Miałam nadzieję na agamy ale z sześciu kopuł dostałam cztery pomarańczowe aksolotle, chociaż wcześniej już miałam dwie. To trzeba mieć pecha. Z sadzonek graviola też nie wyszła. Ale ogólnie event bardzo mi sie podoba.
     
  14. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    11 potencjalnych agam postawiłam:D

    askalotle przeważyły:cry:xD
     
  15. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    O rety, a ja tam wyciągam tylko 45 talarków, nawet nie widziałam możliwości podania o więcej sztuk :D, taka ze mnie piłkarka :D
    Czyli raz zebrane talary, piłka przechwycona przez przeciwnika i nadal te talary są do zgarnięcia?
     
  16. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    tak,mnie się tak zdarzylo 2 razy
     
  17. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    z tajemniczości nic nowego się nie trafiło zgarnęłam wszystkie, pnącze też już pracuje jeszcze pewnie kupony wykupię i na tyle będzie
     
    mysza199710, magdusia668 oraz AngelGina lubią to.
  18. arczi54

    arczi54 Aktywny autor

    czy te itemy do zdobycia to sa itemy ze wszystkich wczesniejszych eventow
     
    mysza199710 i magdusia668 lubią to.
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    arczi54 poradniki do wcześniejszych eventów znajdziesz w spisie: Historia eventów. Użyj Ctrl+F i wpisz nazwę lub fragment nazwy interesującego Cię eventu a szybko znajdziesz właściwy poradnik i wszystkie informacje.
     
    mysza199710 i magdusia668 lubią to.
  20. mysza199710

    mysza199710 Forum Pro

    no i z tajemnic dwa razy agamy, modliszki, a przed liczyłem na góra żyrafy pomarańczowe, a tu nic z tych rzeczy. Z drzew klapa.Kombajny zgarnąłem i pnącze. W sumie nie taki zły ten event
     
    kornik1, AngelGina oraz .dorotka01. lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.