Opinie Piłkarskie emocje 2020

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 14 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Ania, to nie są gry na czas, klepsydra pojawia się na każdej planszy zanim będziesz mogła zrobić pierwsze podanie :)
     
  2. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    To już kolejny raz mogę się z siebie pośmiać, a event dopiero się rozpoczął.:):cry:xD
    Nie analizowałam wszystkich boisk, tylko zwróciłam uwagę na te z rzutami karnymi.:D

    * * * * * *
    Pierwszy meldunek "komentatora";) - wypadło mi z szarłatu równiutko 200 piłek.:)
     
  3. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Mam wypadajek na 10 gierek :) Teraz tylko wysiać po 3900 róży białej i czarnej i można grać :)
     
  4. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Nie wiem jak ja będę rozgrywała te mecze. Emocje . . . :D
    Muszę się skupić, bo już miałam pisać do sąsiadów, że robię event i poproszę o piłeczki.
    Dopiero doczytałam w poradniku, że tym razem piłeczek nie ma w prezentach.:oops:xDxD
     
  5. BIGFARMER58

    BIGFARMER58 Czeladnik forum

    no to ladnie sie zaczyna, z calego pola krokusa - 0 pilek:(:(:( no, zesz ty, ale zeby cale zero?
    normalnie porazka:(:(
    jeszcze pole z hortensja to moze chociaz tutaj pare pilek wpadnie

    edit: hortensja 106
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Też miałem 0 z krokusa, ale tylko na głównej, bo na dzikiej dało 98.;)
    [​IMG]
     
  7. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Ja też chciałem wysłać i patrzę nie ma wypadajki. poleciały skrzynki ze strugami xD
     
  8. Kloni17

    Kloni17 Komisarz forum

    Oj całe pole gryki nie dało ani jednej wypadajki
    nie wiem czy zbierać z drugiej
     
  9. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Zbieraj, zbieraj, na dzikiej polecą.
    Ja tez się nacięłam z hortensją na głównej.
     
  10. BIGFARMER58

    BIGFARMER58 Czeladnik forum

    eh, co slepemu po oczach jak nie doczytal, ze wypadajki tylko z dzikiej:):):)
    dzieki za uswiadomienie:):)
     
  11. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    można było rozpocząć grę gorzej? nie doczytałam, że wypadalce tylko z upraw i drzew, a u mnie głównie menażerie... xD swoja droga z drzewek poleciały u mnie słabo. aaa i rozsiew zrobiłam na polu z wypadalcami zamiast na tym drugim... bez sensu wszystko no ale cóż - po miesiącu nie tylko w hamaku wydarła się dziura ale też z kojarzeniem u mnie gorzej xDxD
     
  12. Kloni17

    Kloni17 Komisarz forum

    witaj w klubie ja też czytać nie potrafię no ale dobrze że to nasz błąd a nie z gry
    a wypadajek wypadło na razie 106 ale jeszcze 16 pół dojrzewa to może jeszcze coś wpadnie
     
  13. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    z hortensji i drzewek tylko 89 wypadajek, mało na tle innych zbieraczy Te wypadajki to tak jak grzyby jeden ma a drugi nie ma.
     
  14. NerdSWx

    NerdSWx Czeladnik forum

    Hmmm kiedyś jak grałam to można było wymieniać sie ze znajomi eventowymi wypadajkami, do wszystkich dziś napisałam żeby mi wysyłali gumową piłkę zamiast skrzynki, a teraz patrzę nie można wysłać :oops: to tylko w tym evencie czy taka zmiana od jakiegoś czasu? Wróciłam po przerwie do gry i nie jestem na bieżąco
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Najczęściej eventowe wypadajki można przesyłać w prezentach. Tym razem jednak nie... Czego się spodziewać, można się dowiedzieć z FAQ publikowanych zwykle na dzień przed startem wydarzenia:)
     
  16. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    80 piłek tylko z waleriany,trzciny,igiełkowej róży:(
     
  17. Ninapacholec

    Ninapacholec Czeladnik forum

    A ja mam 66 piłek z czerwonej kapusty, to chyba całkiem dobrze :)
     
  18. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Cos kiepsko, ktos sprawdzal drzewa ilosci hurtowe ze tak to nazwe ?
     
  19. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam
    Mało zaglądam ostatnio do eventowych pogaduch,ale dziś wpadłam żeby powiedzieć że oczywiście robię bo lubię te piłkarskie eventy.... A wypadajek mam 89
    No to ruszamy bo mistrzostwa odwołane to my pokopiemy
     
  20. cookie11maya

    cookie11maya Okazjonalny autor

    u mnie też chyba całkiem nieźle. Jęczmień przyniósł 78 szt piłek.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.