Opinie Piłkarskie emocje 2019

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 30 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. aisunel

    aisunel Generał forum

    Goska,chyba po raz perwszy mi sie tak przydazylo
    O nowym.potwiedzisz,ze lepiej zapomnieco;),o_O
     
  2. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Nie potwierdzę.:)
    Właśnie skrobnęłam kilka postów w eventowym, narażając się wielu farmerom. Ale myślę, że pomimo dużej krytyki, po przemyśleniu, będzie spora grupa graczy, którzy jednak jutro zaczną robić event.:)
     
  3. matthero

    matthero Weteran forum

    Wypadajki lecą tak dobrze, że gromadki Johnów nie trzeba :)
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Okrutnie mi pasuje trafić jutro rano jakiś procentowy bonus z koła, okrutnie:oops: Podgoniłabym sobie białą różę... Rozsiałam i póki co sieję czarną - bardziej mi pasuje czasowo. Z piłką pobiegam gdy będę miała więcej zielska... Może w sobotę...
     
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Trzeba czegoś więcej,żeby mnie się narazić. Na pewno nie jest to udział w evencie:)
    Po przemyśleniu,przespaniu się z problemem nadal twierdzę,że nie robię. Zwyczajnie mi się nie chce a nagrody nie powodują zmiany zdania.
    W piłkę sobie gram,trafiłam +100 % do stodoły na 24h więc poza różami do kopania sieję do "niezapominajki".Lubię mieć mijsje zrobione w całości.
     
  6. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Nie chwal dnia przed zachodem słońca A eventu przed jego ukończeniem ;)
     
    kalinamala i aisunel lubią to.
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Cieszy mnie bardzo, że nie jesteś w gronie farmerów krytykujących tych, którzy robią event. A o resztę nie zabiegam.:)
    I to jest w tej grze fajne, że możemy sobie wybierać co i kiedy chcemy robić. Jak lubię eventy piłkarskie i emocje z nimi związane, to sobie sieję tysiące rośliny i strzelam do woli, a jak nie lubię to hamaczek.:p
    Mam już po ok. 10 tys. futbolowej róży i zaraz wychodzę na boisko. :)
     
  8. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Cześć , jak Ty to zrobiłaś, bo ja mam 2 meczyki za sobą a na trzecią zabrało mi 2 białych różyczek :(.
     
    aisunel i Cardamon lubią to.
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Cześć:)
    nic nadzwyczajnego nie robiłam, udało mi się wczoraj wykręcić na kole 100% na 24 godz. i wykorzystałam to maksymalnie. Ostatnio koło nie było dla mnie łaskawe to i SN zaoszczędziłam, teraz mogłam pozwolić sobie lekko uszczuplić zapas.:)
     
    aisunel i Sookie lubią to.
  10. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    pnącze jest, najtańszy item jest. Piłkarzyki lubię. Talarków z okrążenia wpada więcej niż 6 -zwykle po 7, czasem 8 a na jednej planszy 10 więc nie jest tak źle. Wczoraj z nazbieranych 30 imprezowych nie wpadło nic, za to ze zwykłych 2 x +1. Podgoniłam dzięki temu
     
  11. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    4 gry i za mną , jak narazie pnącze kupione ale zbieram na resztę
    edit.
    1 etem zdobyty ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 1 sierpnia 2019
    Sookie lubi to.
  12. Kesja88

    Kesja88 Mistrz forum

    nie wiem co się u mnie dzieje ale jak wchodzę do mini gry to zaraz wywala mnie z farmy. czy ktoś też tak miał?
     
  13. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Widzę, że chyba nikt. Proponuje zastosować się do wskazówek Poradnika Gdy gra nie działa z naciskiem na porady z działu: Pamięć podręczna i ciasteczka. Powinno pomóc :)
     
  14. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Na razie 1 mecz. 7 talarów. Cienko z roślinami. Koło dało mi 8 super zosiek, ale 100% nie pojawiało się wcale, dobrze, że nie precel, który był obok
     
    olgs3 lubi to.
  15. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Ja 2 razy miałam wchodząc miałam od razu strzał do bramki nawet nie wiem co po drodze było.W jednym przypadku było 10 talarków w bramce.
     
    kalinamala lubi to.
  16. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    2 gra rozegrana. Wpadła wejściówka, z niej 8 super zosiek. Mam 100% w pasku, to aktywowałem, podgonię badyla i więcej pójdzie. 14 talarów mam, na razie zbieram na itemy i pnącze.
     
    olgs3 lubi to.
  17. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Plan minimum wykonany :)

    [​IMG]

    Pozdrawiam kopiących, kopanych , podkopujących i wszystkich z zespołem niespokojnych nóg .
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Bardzo późnym wieczorem nieopatrznie zerknęłam na koło. Było na mim 200% do stodoły. Zakręciłam i... trafiłamo_OxD
    W efekcie jestem "trochę" niewyspana i zmęczona, ale zielska do jednego i drugiego eventu mam, że hej... Jeszcze ponad godzina tej orki, ale warto było... Nie pamiętam kiedy ostatnio trafiła mi się taka gratka - bonus 200% w czasie eventu, a właściwie eventów...
     
  19. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    II miejsce na pudle . . . ;):)

    [​IMG]
     
  20. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Biorę brązowy medal:

    [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.