peterek_w

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika peterek_w, 3 lipca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Ostatnio zacząłem się udzielać na forum, więc chyba wypadałoby się przedstawić :D


    Cześć! Jestem Piotrek, tegoroczny maturzysta, który postanowił sobie znaleźć jakieś zajęcie w tej dłuuugiej przerwie od nauki, oczywiście niejedyne ;)
    W farmę gram od baaardzo dawna, chyba jakoś od 2010. ALE! Grałem aktywnie właśnie w 2010, potem miałem powroty co ok. rok, ale na kilka dni/tygodni. Dlatego mój poziom nie jest jakiś wybitnie duży, a sam mam braki w unikatach takich jak baobaby czy inne tajemniczości ;)


    Ale chyba o farmie starczy. Moje zainteresowania? Z rzeczy aktywnych uwielbiam jazdę na rowerze, czasami sobie powiszę na drążku dla sprawności :p A tak to uwielbiam śpiewać, co chyba też można uznać za trening mięśni brzucha! :D I kocham muzykę, nie wyobrażam sobie życia bez niej.


    Uff, rozpisałem się troszkę :D Zapraszam do pogaduszek :)
     
  2. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    w związku z tym, że tytuł wątku musi być identyczny z nickiem, poprawiłam go, po czym dodaję wątek do spisu treści;

    życzę samych miłych rozmów we własnym wątku :)
     
  3. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Hej:)
    Też kocham muzykę....ostatnio na gitarze sobie pogrywam nieco ;) śpiewać też lubię, a z aktywności to preferuję sporty zimowe :p szczególnie narty :)
     
  4. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    A ja zawsze chciałem się nauczyć grać na gitarze i spróbować jeździć na nartach :D Chociaż z moim talentem do wszelkich sportów to może się źle skończyć xD
     
  5. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    spróbować zawsze warto :D
    co do gitary to też zawsze chciałam i próbowałam ale jak mi nie szło to szybko się poddawałam... w tamtym roku jednak postanowilam sobie ze sie w koncu naucze i poki co jestem zadowolna z siebie i efektow :p
     
  6. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Kiedyś na pewno spróbuję! Mam tylko nadzieję, że jednak wyjdę z tego cało xD

    Pamiętam, że raz u babci próbowałem sobie coś tam brzdąkać i nawet wybrzdąkałem gamę :D Też muszę się zaprzeć i nauczyć, ale do tego by się gitara przydała chyba :D Zawsze też chciałem się nauczyć grać na fortepianie. Co prawda grałem 2 lata, ale w szkole muzycznej to był przedmiot dodatkowy, więc za dużo się nie nauczyłem. Chociaż jakieś podstawy załapałem :D
     
  7. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Ja na keyboardzie probowalam, ale rzucilam....:p
    od taty wzielam gitare, bo juz nie gra i sobie ją przywłaszczyłam :p
     
  8. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    A czemu rzuciłaś? :(

    Ta gitara jest chyba mojej mamy, tylko że u babci mieszka więcej osób i chyba już sobie ktoś ją przywłaszczył xDxD
     
  9. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    a jakoś klawisze jednak do mnie nie przemówiły :D
    wolę gitare :p
     
  10. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    A jak szły początki gry? Ciężko było czy łatwo się łapie? :D
     
  11. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja na gitarze zaczynałam w wieku ok 8 lat, ale palce bolały, nie chcialo sie itp...poźniej probowalam jeszcze ze 3 razy ale tez mi nie szlo i szybko sie zniechęcałam :p
    ale w tamtym roku postanowiłam sobie że w końcu się naucze i od października regularnie chodzę na lekcje :p palce co prawda bolał od strun, nie wychodziło, czasem były załamki ale obiecałam sobie wiec męczyłam sie dalej i widać jakieś efekty w końcu :)
    początki zawsze są trudne, ale trzeba przetrzymac ;)
     
  12. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Regularność jest chyba najważniejsza w tym wszystkim :D Jak się wybije z rytmu, to potem jest bardzo ciężko wrócić.
     
  13. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    a no niestety jak we wszystkim :D
     
  14. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Jak przygotowywałem się do matury to bardzo ważne dla mnie było, by z matematyki wyznaczyć sobie ilość zadań na dany dzień - takie absolutne minimum, poniżej którego nie można zejść. Miałem dość obfitą książkę, a i tak nie wyrobiłem ze wszystkim :p
     
    chrumcia91 lubi to.
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    jak ja sie ciesze ze etap szkoly mam za sobą :p
     
  16. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    A ja powiesz szczerze, że będę tęsknił, na pewno :(
    Miałem bardzo fajną klasę w liceum, w szkole jak ktoś chciał się przygotować do matury to się przygotował, tak to atmosfera była też naprawdę fajna, luźna dosyć :D Ale niestety - wszystko, co dobre, szybko się kończy :(
     
  17. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Dobry wieczór ;))

    Ojjj jak ja tęsknie za swoją klasą z liceum :( 5 lat już minęło, a nadal pamiętam kolejność nazwisk w dzienniku. Wspaniali ludzie. Niestety większość się po świecie rozjechała :(

    A ogólnie to odezwałam się, bo poczułam w was swoje gitarowe bratnie dusze :p tata gra, mama gra, siostra gra... a ja od dziecka mam krótkie zrywy, ale nic z tego do tej pory nie wyszło. Oczywiście mam dobrą wymówkę, bo jestem leworęczna, więc na ich gitarach grać nie mogę :p ale prawda jest taka, że za bardzo niecierpliwa jestem.
    Na keyboardzie grałam w podstawówce, ale potem mi się jakoś za bardzo zaczął z teledyskami disco polo kojarzyć i straciłam do niego miłość xD:cry:
     
  18. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Ja z kolei się urwałem z choinki i praktycznie jako jedyny z rodziny się zajmuję w jakimś stopniu muzyką :D Jedynie dziadkowie śpiewali, dziadek był tenorem (niestety umarł niecały rok temu), a babcia nie wiem, muszę ją zapytać :D Występowali razem w sztukach i piosenkach, szkoda, że nigdy tego nie widziałem :(

    A moja gitara... hm, cóż, minęła połowa wakacji, a ja nadal nic w tym kierunku nie zrobiłem :cry:
    A niecierpliwy to też jestem, chciałoby się, żeby wszystko od razu wyszło - niestety, ale tak nie ma xD