Opinie Perypetie z pisankami

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 11 kwietnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. smerf41

    smerf41 Weteran forum

    Orzeszki wysypały te 90 jajeczek :):)..pnącze hula.
     
  2. agni33

    agni33 Wyjątkowy talent

    oczywiscie , ze tak. wczoraj potrzebowalam 2 razy tyle tego co Ty a za kilka godzin dzis ukoncze ;)

    powinnas skonczyc na luzie
     
    6elka4 i Majeczka13 lubią to.
  3. Megan

    Megan Komandor forum

    Siej długo rosnące rośliny, wystarczy podlać wodą, zebrać dwa razy dziennie, tylko jutro już kończy się event, lecz próbuj.
    u mnie dziś na głównej z cebuli wyleciało aż 78 wypadajek, normalnie rekord:)
    Wczoraj event przeszedł do historii to teraz zawieszki wypadają jak na zawołanie, w tej chwili w zapasie już jest 378 wypadajek, do jutro będzie ponad 600:)
     
    asia1106 i Nutka lubią to.
  4. Groszek010170

    Groszek010170 Czeladnik forum

    A mnie brakuje 500 wypadajek. Chyba BB uwziął się na mnie z tymi wypadajkami bo już któryś raz nie mogę przez to skończyć eventu. Mam 99 poziom, trochę kasy włożyłam w tę grę i taką mam nagrodę. Pisałam skargę do działu technicznego ale to nic nie dało. Chyba zrezygnuję z tej gry.
     
    Morrigan lubi to.
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Maxunia87 - Twój post nic nie wnoszący do dyskusji usunęłam.
    Z rozmowami o cenach na targu zapraszam Sianogrosze lub Targ
     
  6. anika1k

    anika1k Młodszy ekspert

    A mi brakuje 264 wypadajki jeszcze zbiór róz za 3 godz i zobaczymy ile wyleci :) ;)
     
  7. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Dziekuje bardzo za kopa w gumiaki. Pewnie ze dam rade a co stac mnie. Pozdrawiam
     
  8. elzbieta1

    elzbieta1 Chodząca legenda forum

    siałam turecką melise i z niej wypadajki leciały super. W dzień babtysje ,na noc melise i mam nadmiar wsiego. Zyczę powodzenia
     
    asia1106, aleksandra oraz 6elka4 lubią to.
  9. agni33

    agni33 Wyjątkowy talent

    a prosze bardzo :) mnie tez sie dostalo hahaha ;) ale niebawem dzieki temu ukoncze event
    pnacze fajne i nagrody tez :) za oddane ostatnie jajka moglam dokupic troszke cebuli na rozsiew. na 1 pole ;) pojdzie dzis w pole na noc. mam juz dosc gozdzikow choc pieknie z nich dzisiaj sypnelo 8)
    u mnie za jeden krok dostaje 21 500 k. (taka ciekawostka - na moim targu najtansza babeczka 30 k ,a dokladnie 29 005 )
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No to event zakonczony-38 jajek na + :p
     
  11. Tequilator

    Tequilator Zaawansowany

    Coś mnie se wydaje, że po porannym "oraniu" ;przez informatyków wypadajki mocno zaczęły sypać. Byłem przekonany , że ewent stracony, a tu proszę już spora nadwyżka .... .
     
    asia1106, aleksandra oraz agni33 lubią to.
  12. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    A ja po zakończeniu eventu mam prawie 1,5 tysiaka jajek na plusie :)
     
    aleksandra i visa77 lubią to.
  13. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Zeby mi tak z badyla za 1.5 h sypnely bo na noc to gozdziki posieje
     
    aleksandra lubi to.
  14. visa77

    visa77 Komandor forum

    Brak 213 wypadajek, mam nadzieję że cebula da efekty rano xD

    TS-y nic nowego, jedyne warte uwagi to . . . . . jabłoń XXL xDxDxD górski jałowiec XXL, glicynia x2 zagroda jeszcze w pasku siedzi :p
     
    Ostatnie edytowanie: 17 kwietnia 2017
    Nutka, agni33 oraz aleksandra lubią to.
  15. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    Witam,nie napiszę,że skończyłam,bo badyla mam 10 tys 100,a zawieszek 2005..mam nadzieję,że skończę,używam już sn i zosię,,na badyla,,ech szkoda
     
    asia1106 i visa77 lubią to.
  16. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    eh jeszcze 9 pisanek i będę miała moje sadzonki. Niestety nastąpi to jutro...
     
  17. Kloni17

    Kloni17 Książę forum

    Uff właśnie skończyłam event
     
    asia1106, elwira17 oraz agni33 lubią to.
  18. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie z dwóch skrzynek dostałam po kuponie godzinnym :D
     
    elwira17 i kasiag33 lubią to.
  19. BlueAnnie

    BlueAnnie Czeladnik forum

    Mi brakuje 550 wypadajek, resztę mam już. Czy wypadajki można dać w prezencie? Gdyby się tak dało, z chęcią przyjęłabym choć trochę.
     
  20. agni33

    agni33 Wyjątkowy talent

    moze i szkoda ale z drugiej strony gdybym miala material i chciala ukonczyc , to cieszylabym sie ze moge w taki sposob ;)

    u mnie 2 dluuugie , wleczace sie jak smrodek po gaciach godziny do zbioru baptysji i odpalenia pnacza :D yupiiii
     
    tigre i visa77 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.