Opinie Perypetie z pisankami

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 11 kwietnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. alina0101

    alina0101 Okazjonalny autor

    Witam Świątecznie :)

    Wypadajek brakuje ok. 600, ale "nic to", dziennie wypada ok. 400 więc zakończenie EV bliskie. Ostatni zasiew badyla na polach i Święta, Święta, Święta :D :music::p
    Trochę spóźniona jestem, wiadomo, jestem"Babą" xDwięc trochę pracy przed Świętami było (a dzisiaj jeszcze gary :oops:).

    Kolorowych i radosnych Świąt wszystkim wspaniałym farmerkom i farmerom życzę :)
    Wesołych Świat i moc zawieszek xD
     
  2. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    ile :eek:o_Oo_Oo_O mi z orzechów laskowych wypada 65-70 sztuk x dwa zasiewy to wyjdzie 150. Z czego ci tyle wypada ????
     
    agni33 lubi to.
  3. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Aktualizacja: 165/600, kolejne zbiory za jakies dwie godzinki ;)
     
    gadek, frixi77, Nutka i dalsza osoba lubią to.
  4. szeflera

    szeflera Zaawansowany

    zrobiłam całą lewą stronę i nie mam skrzyni z przysmakami ,dlaczego ?
     
  5. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Analityk forum

    nie wiem, o co chodzi..ale u mnie lecą strasznie z całego pola malin, -z małymi polami 28 sztuk...:eek: serio???, do końca brakuje ponad 900sztukk =/
     
    agni33 lubi to.
  6. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Hejka Mariolka :)
    U mnie 150/ 600. Za 40 minut zbiór i będę siał marchew i siano bo mam chwilkę wolnego czasu. Być może włożę w sloty róże i na leśnej dokończę zbieranie brakujących wypadajek
     
    gadek, Mariolka7214 oraz AnnDżelina lubią to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Przesadzili grubo z tymi wypadalcami - na pszenicy trochę zarobiłem, eventówa też ok, ale wypadalceo_O ???
    Lekka przeginka - bez użycia Sn się skończyć nie da -żałosne8)
     
    dirkpitt lubi to.
  8. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Jednak zaczęłam już robić zadania:D Stoję na wielkanocnym chomiku: 433/525 Liczę że dziś go dostanę:music: Chyba jednak machnęłam się w eventówce - zobaczę za 2 godziny jak zbiorę ją z 3 pól8) jak coś to jeszcze najwyżej na 1 polu będzie:music: Ważne żeby dziś ją skończyć8) Jutro z czasem może być różnie, więc raczej długo rosnące dam na pola:) to i jajec przybędzie:D
     
  9. tigre

    tigre Fanatyk forum

    No właśnie nie lepiej :) po zdeponowaniu lepiej ale zanim zdeponowałam musiałam uzbierać gwiazdek (chyba opisałam kiepsko) no i zanim poszły na drzewko to nosiłam te puchary z łąki na łąkę przed zebraniem by lepiej leciało (wstaw/zbierz/posiej/usuń puchar/leć na następną polankę/wstaw puchary/zbierz itd...)
    dosiewam marchew- dylemat- dać do paska czy na handel....

    no dziennie wyjdzie - na noc długorosnące to poleci z jednej łąki z 40-55 (strzelam bo nie pamiętam ale z cebul coś koło 50) i jak ktoś ma 5 poletek (3 farma i 2 baha-na baha mniej mi leci) plus nasianie w ciągu dnia -to nawet więcej może być
     
    Ostatnie edytowanie: 15 kwietnia 2017
    empatyczna i igraszka lubią to.
  10. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Hejka Wojtek :)
    łeb w łeb, że tak brzydko powiem :p
    zaraz zbiorę rumianek, troszke stokrotek, do pnącza coraz bliżej ;)
     
    gadek i Bilonge lubią to.
  11. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Hejka
    Sprawdziłem róże z z gałęzią z pnącza + eliksir życia i źródło życia + woda + nawóz + supernawóz i na superpolach rośnie 26 minut a na zwykłych polach około 7 minut

    Mariolka już tylko 358 jaj do końca :)
     
    gadek i Mariolka7214 lubią to.
  12. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zara...jeszcze 6 minut, czekaj nooo xD

    zebrałam, 390 jeszcze :p
    nie ma siły, nie ruszę kasztana :p
     
    Ostatnie edytowanie: 15 kwietnia 2017
    gadek lubi to.
  13. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Ja też nie ruszyłem :)
    Jeszcze 313 pisanek
     
  14. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie dopiero za 2 godziny cos przybedzie, kolejne za 4, w międzyczasie cos na Basi pewnie wpadnie ;)
    Moge wracać do garów ;)
     
    visa77, gadek oraz Bilonge lubią to.
  15. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    Tomek co Ty piszesz ... nie uzylam nawet grama SN jedynie do rozsiania , dopiero wczoraj zaczelam siac badyla bo wciaz sialam rzezuche i marchewke i sałate , na noc dlugie roslinki i mam ponad 1800 wypadajek :p
     
    Nutka, .Basia410. oraz hlnrys lubią to.
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No widzisz - a ja jestem sklerotyk i w dzień była pszenica i siano a na noc eventówa:p Dopiero dziś pójdą goździory i jutro pewnie na cały dzień..
     
    frixi77 lubi to.
  17. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    No wiesz co hehehe dawaj dawaj z gożdzikow zapewne świetnie wyleci :p A jak jutro planujesz wyjazd do babci to tez posiej cos na wypadajki i aby patrzec ja sie uzbieraja :)
     
  18. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Witaski przedświąteczne:)
    Ostatni zasiew eventówki rośnie :D
    Wypadajek brak ........300:)
    Jaka szkoda bo dziś nie skończę:oops:Pewnikiem skończę jutro rano:inlove::D:D
     
    Nutka i frixi77 lubią to.
  19. .vene.

    .vene. Młodszy ekspert

    Tym którym słabo wypadają wypadajki - zacznijcie siać na dużych polach, zobaczycie różnicę... nawet nie trzeba długich roślin siać, wystarczą krótkie, 4h... a na noc długie...
     
    Nutka i frixi77 lubią to.
  20. Adogaj110

    Adogaj110 Czeladnik forum

    dokałdnie masz racje brak sn niestety.... wiec konieczne róże....
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.