Opinie Perypetie z pisankami

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 11 kwietnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. panda-p25

    panda-p25 Weteran forum

    witam słonecznie ,jeszcze tylko 3600 zielska i960 wypadajki i koniec, powodzenia ,miłego dnia
     
    sabrina0102 lubi to.
  2. [Mateusz13]

    [Mateusz13] Nadzorca forum

    wypadajki lecą wspaniale <3
     
  3. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Też nie lubię siać tych krótko rosnących, więc traktuje te roślinki jako przerywniki..to się sprawdza i się trochę tego nazbierało tak że i zostało na handel dając jakieś 30mil sg.. i ciut jeszcze zostało...:)
    Evencisko jakoś idzie..do przodu jeszcze 6 zadań zostało i jajko będzie udekorowane...:oops:
     
  4. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    ivencik fajny wypadajki dobrze lecą,ruch na targu czego można chcieć więcej a w temacie zbieram teraz 400 wypadajek żeby ruszyć dalej miłego dzionka Wam życzę
     
    kaska860 i .Basia410. lubią to.
  5. michav765

    michav765 Stały bywalec

    Po zbiorze długo rosnących posianych na noc dzień zaczynam z 671 wypadajkami:pChyba faktycznie da się bez problemu zebrać.Jutro rano powinienem mieć już 1000 wypadajek w stodole;)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 kwietnia 2017
    gadek, ross2 oraz .Basia410. lubią to.
  6. -monikach81-81

    -monikach81-81 Forum Pro

    dziekuje bardzo ide wplacac wszystko co jest z boku
     
    frixi77 lubi to.
  7. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Też nie rozumiem czemu farmerzy kupują rzeżuchę, ale niech kupują :p
    Takiego łatwego zarobku nie pamiętam. Przed eventem miałam 66tys. zielska, a teraz ciągle dosiewam :)
    Wydaje mi się, że cena teraz będzie spadać, bo większość najpierw chce wysiać badyla eventowego, a jak już to uczynią, to będą siać szybkorosnące...acz mogę się mylić
     
    Nutka lubi to.
  8. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    za min zbiór zielska :) kombajn działa to sypnę kilka razy rzeżuchę niech rośnie ;)

    42 wisiorki z 3 pól (nie całych mam z 5 zagród i manufakturę troszkę drzew)
     
    duringd lubi to.
  9. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Dobry :)

    Po zebraniu włośnicy i melona przybyło 291 jajków:D pięknie lecą co nie:music:
    Obecnie na stanie [​IMG]

    Tylko kto mi tę eventówkę wysiejexD pisać nie umiem-.-

    Ps.tak sie spieszyłam,że tematy pomyliłam,ale wreszcie trafiłam na miejsce;)
     
  10. Ciapciak1703

    Ciapciak1703 Ekspert forum

    Eventówka pięknie dojrzewa na polach, wczoraj miałem dzień targowy i sprzedawałem pszenicę na potęgę (posępnego czerepu) dzięki temu wpadło 15 milionów (w sumie mój pierwszy tak zacny stan konta) ale żebym nie czuł się smutny że eventu nie robię to obsiałem też 1 pole baptysją (interesująca nazwa), póki co zauważyłem że jaja lepiej lecą mi z pól (bawełna - 60 sztuk z jednego) niż z drzew, którymi była obsiana bahama (ok. 40-50 z jednego pola) więc papryka leci na bahamę i zobaczę jak będzie dobowo, stan wypadajek 468, także na spokojnie event powinien się zrobić, mam nadzieję że wysoka cena podstawówki jakiś czas się utrzyma, to będzie można jeszcze w przerwach poprawić stan konta. ;)
     
    Nutka, .Basia410. oraz draculik34 lubią to.
  11. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

    Event na spokojnie. Roślinki 3490 na stanie plus to co zasiane, wypadajek 716. Powodzenia!
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jest dobrze, a nawet bardzo.
    Doba ewentu mija, a ja w trakcie dziewiątego zadania. Zebrałam 786 wisiorków.
    Ewent fajny, bo i zarobić można nieźle i wypadajki lecą przyzwoicie i grafika mi się podoba. Brawo. :D
     
  13. tomcrat

    tomcrat Forumowy żółtodziób

    dodałam 10000 tys. rzeżuchy zabrało mi a drezwa nie dało, gdzie mam zgłosić?
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tak czytam ,,czytam i sie zastanawiam czy gdzies juz nie slyszalem podobnych slow,,,,
    a eventowa pszenica u mnie po 220
    bo to nie drzewko tylko tajemnicza sadzonka;)
    sprawdz w pasku
     
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    7168 baptysji (dopiero zauwazyłam ta dziwna nazwę :p ) i 747 jajek :)
     
    .Basia410., frixi77 oraz draculik34 lubią to.
  16. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Odśwież grę i poszukaj w pasku z drzewkami na farmie. Tajemnicze sadzonki ostatnio lądują daleko w pasku.
    Możesz użyć wyszukiwarki i wpisać Erie , drzewko na pewno się znajdzie :)
     
    .Basia410., gosiagosia60 oraz frixi77 lubią to.
  17. pantagon

    pantagon Czeladnik forum

    Szukam pilnie maski Tiki. Podaruje mi ją ktoś?
    Wisiorki chyba wypadną bo teraz mam 613 sztuk
     
  18. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Jest super ,jest fajnie ,wypadajek 711,a eventówki ponad 3 tysiaki
    (sieję tylko na głównej),nie wie ktoś czy będzie kombajn za pół ceny?Przydał by się;)
     
    draculik34 lubi to.
  19. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    matko i córko nie moge przestać wysiewać tej rzeżuchy ....... chyba sie uzalezniłam o_Oo_Oo_O
     
  20. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Gdybym miała wolne prezenty to bym Ci wysłała ale wolnych prezentów zero a za fl rzemiosła niestety wysłać nie można.

    Do końca eventu zostały mi 4 kroki ;) Najtrudniejsze :D
     
    gadek, Nutka oraz .Basia410. lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.