pełnoekranowa gra

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika sabiba15, 7 maja 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. sabiba15

    sabiba15 Baron forum

    kiedy możemy liczyć na aktywne okienko do maksymalizowania ekranu? :music:
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jakie okienko do maskymalizowania ekranu masz na myśli?
    Jeśli chodzi o klienta to jest w ustawieniach opcja Zoom i tam możesz powiększyć okno gry:

    [​IMG]

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. sabiba15

    sabiba15 Baron forum

    no tak, jest nawet opcja do 120 % , chodzi mi o aktywność okienka maksymalizacji, to na górze
     
  4. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    Ateno bogini madrosci wybacz czlekowi choremu i slepemu ale znalazlem wyjscie z czarnym ekranem mam na maksa powiekszony i przypomnialo mi sie ze na kilku ostatnich ewentach nie mozna bylo grac jak zmiejszylem ekran problem znikl pozdrawiam i milego lyknika jurek
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    sabiba15, w przypadku autonomicznego klienta jedyna możliwość zmiany wielkości okna gry, to funkcja zoom wskazana przez SMOD_Atena. Przycisk maksymalizacji jest nieaktywny. Poziom do którego można powiększyć okno zależy od rozdzielczości ekranu w danym komputerze. Ja np. mogę powiększyć okno max. do 180%.

    Czy masz jeszcze pytania?

    kudlaty147, cieszę się, że udało Ci się rozwiązać Twój problem:)
     
  6. sabiba15

    sabiba15 Baron forum

    oki, no nic pozostaje mi na razie opcja 120 pro,
    a będzie on kiedyś aktywny ? bo dla mojej rozdzielczości byłoby to najlepsze rozwiązanie
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    No cóż, ciężko powiedzieć czy i kiedy coś się z tym zmieni... Swego czasu była mowa o dodaniu ramki do okna gry na kliencie (podobnej do tej, jaką mamy w przeglądarce), ale od dawna nic nowego na ten temat się nie pojawiało...

    Czy coś jeszcze chcesz wyjaśnić?
     
  8. sabiba15

    sabiba15 Baron forum

    nope, dzięki
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Również dziękuję i w takim razie zamykam :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.