pełnia

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by -bulinek30-, Jan 9, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -bulinek30-

    -bulinek30- Mieszkaniec forum

    wiktor2525 likes this.
  2. wiktor2525

    wiktor2525 Forumowy żółtodziób

    Zapraszamy Was na event: Pełnia Księżyca.

    [​IMG]

    [​IMG]
    Czwartek 09.01.2020, godz. 10:00
    ??????????????????
     
    magdusia668 likes this.
  3. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum


    coś nie pykło xD i brak pełni :p
     
  4. chief35

    chief35 Zaawansowany

    No i co z tą pełnią
     
    magdusia668 likes this.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Coś nie pykło, podejrzewam, że będzie inna godzina rozpoczęcia (14:00?), już dopytuję. Bardzo proszę o cierpliwość.
     
    magdusia668 likes this.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    RWM41, sheherezada Wasze posty usunęłam i do dyskusji zapraszam do właściwego wątku: Mini Eventy - Temat do rozmów.

    A co do pełni, jak tylko otrzymamy na ten temat informacje to z pewnością będą one zamieszczone w dziale ogłoszeń. Prosimy o cierpliwość.
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -bulinek30- Twój post usunęłam, dział Pomocy nie jest działem dyskusyjnym.

    W sprawie minieventu Pełnia księżyca - prosimy odświeżyć grę - powinien być już aktywny.

    Czy są jeszcze jakieś pytania?
     
  8. -bulinek30-

    -bulinek30- Mieszkaniec forum

    ...jak pełnia wystartowała...to nie mam żadnych pytań
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie powodzenia życzę i temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.