pełnia

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika tomek1985, 27 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. tomek1985

    tomek1985 Młodszy ekspert

    witam kiedy będzie pełnia na farmie
     
  2. remioo87

    remioo87 Forumowy żółtodziób

    także czekam :(
     
  3. konsky5

    konsky5 Zaawansowany

    Obecnie księżyc jest w nowiu,więc o pełni możesz zapomnieć.Jak to napisał któryś z MOD-ów "W oficjalnych ogłoszenia" szukaj , bo kalendarz to tylko przewidywane zdarzenia(10 lat w tej grze) i pierwszy raz spotykam się z takim wytłumaczeniem!Pozdro.8)
     
    magdalena, zx221 oraz mopiki lubią to.
  4. 1rumcajs1

    1rumcajs1 Czeladnik forum

  5. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Wszystkie info czerpiemy z oficjalnych ogłoszeń więc proszę obserwować dział w ogłoszeniami eventowymi.
    Temat zamykam ponieważ już takie samo pytanie się pojawiło w tym dziale.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.