Pełnia księżyca + super pola lub więcej czasu

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika .-♥Lola♥-., 19 lutego 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Co o tym myślicie?

  1. Więcej czasu

    38,5%
  2. Super pola

    9,6%
  3. Więcej czasu + super pola

    25,9%
  4. Dobrze jest jak jest , nie potzreba żadnych zmian

    25,9%
  1. .-♥Lola♥-.

    .-♥Lola♥-. Czeladnik forum

    Obecna pełnia księżyca trwa zdecydowanie za krótko a jest dużo misji do zrobienia, gdzie potrzeba sporo roślin. Moja propozycja to , albo:
    1.Wydłużyć czas trwania pełni, lub
    2.Wprowadzić super pola

    MOD_Ananke
    Można by zrobić właśnie coś na pomysł Eventu np. raz na dwa miesiące po przykładowo 96 h czy 100 coś tak jak trwają zazwyczaj Eventy. A jeśli chodzi o wprowadzenie super pól to żeby było tak jak na pozostałych planszach. Na pewno takie rozwiązanie ułatwiłoby wykonywanie misji.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 lutego 2016
    kajetan32 lubi to.
  2. joanna1001

    joanna1001 Forumowy żółtodziób

    Zgadzam się . Obecne rozwiązanie jest słabe, niby wprowadzili nową planszę ale co z tego skoro mamy tylko 24h, z czego większość to noc,a nikt normalny nie będzie jej zarywać aby posadzić pare roślinek.
     
  3. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    A mi odpowiadają godziny i superpola nie są mi potrzebne...
     
    gadek i -katie1234- lubią to.
  4. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Ale gdyby ten event trwał dłużej to nie mógłby się nazywać pełnią, bo pełnia trwa tylko przez jedną noc (noc, nie dzień). Więc i tak powinniśmy się cieszyć, że jest dłużej niż pełnie w rzeczywistości. Zawsze mogli nam przecież podać godziny np. od 22 do 5 rano. Wtedy byłby zasadny komentarz:
    Dlatego na noc sadzę długoterminowe rośliny, a kiedy jestem w domu w ciągu dnia to bawię się np. z koszmarną dynią :)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 lutego 2016
    -agax3-, ***kacper*** oraz -katie1234- lubią to.
  5. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    proszę o dopracowanie pomysłu - jak długo miałaby Pełnia trwać? czy dotyczyłoby to każdej Pełni czy event taki pojawiałby się tylko co jakiś czas? czy wprowadzenie super pola miałoby się odbywać na takich samych zasadach, jak na pozostałych częściach farmy czy też inaczej?

    na uzupełnienie czekam do jutra, godz. 13,15
     
    -katie1234- lubi to.
  6. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Uważam że dobrze jest jak jest ..:) każdy by chciał zrobić misje w 1 pełnię - a chyba nie na tym to polega .Dużo czasu mi zajęło zrobienie wszystkich upiornych misji ( nie zarywałam nocy), nie zawsze siałam w czasie tego mini eventu ponieważ real ważniejszy a jednak udało się :) ..tak szczerze to teraz pełnia mnie nudzi bo sieje do stodoły i chciałabym nową mroczną misję w spółdzielni ..:D
    Pozdrawiam ..
     
  7. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    O właśnie, ta pełnia księżyca, to troszkę lipa, bo posadziłem roślinki a tu event się skończył i nie zdążyłem odebrać :( Straciłem nasionka i tyle z tego, mam nadzieję, że w ponownym rozdaniu znów dostanę po 10 sztuk każdego, ale to znów zniechęca do udziału bo po co tam klikać pola jak i tak +10 każdego dojdzie ? Akurat byłem w pracy i czas zakończenia evenu pokrywał się z pracą i niestety nie dało rady przeprowadzić żniw :p Może zróbcie tak, że jak się coś tam posadzi to plony zostaną z automatu odebrane, było by super skoro czas jest bardzo krótki dla tego eventu :)
     
  8. -bejla-

    -bejla- Forumowy żółtodziób

    z FAQ

    PAMIĘTAJ, jeśli:
    - wcześniej nie brałeś udziału w evencie to będziesz miał każdej roślinki po 10 sztuk,
    - jakieś roślinki nie mamy (jej stan jest zerowy) to otrzymamy jej 5 sztuk podczas Pełni.
    - nie zdążymy zebrać mrocznych roślin przed zakończenie eventu, to jest możliwość zebrania ich przy następnej Pełni Księżyca, ale wtedy nic nie kupimy w sklepie Jack’a – z kupowaniem będziemy musieli poczekać do następnej Pełni.
     
  9. LIDEMAN

    LIDEMAN Ekspert forum

    -bejla- Wielkie dzięki za tak fajną informację :) Oznacza to, że roślinki nie przepadną, hura :D A co do zakupów to nie spieszy mi się, zanim ja to wszystko rozkminię co w trawie piszczy to jeszcze troszkę czasu minie :p

    post edytowałam, czcionkę zmniejszyłam do właściwej dopuszczalnej w Regulaminie:
    2.5. Rozmiary czcionek

    Rozmiarem czcionki obowiązującym użytkowników jest domyślny rozmiar “4”. Wybranie większego rozmiaru czcionki utrudnia innym użytkownikom czytanie postu.


    TL_Mouse
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 lutego 2016
  10. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    pełnia zazwyczaj trwała 24 h i tak teraz jest łatwiej, bo dodano strefę pełni, tak naprawdę nie wiem po co, bo poprzednie rozwiązanie bardziej mi się podobało, a poza tym za dużo pól do obrabiania się robi, współczuję niezmechanizowanym farmerom i gra powoli sprowadza się do klikania, wyrównywanie szans niszczy grę, ten evnet ma smaczek przez to,że tak krótko trwa i rzadko jest, też najczęściej tylko wykorzystuje popołudnia na sianie i trudno wolniej się zrobi misje i tyle, a gra uczy cierpliwości, jaka frajda by była jakby te misje zrobiło się od reki? zresztą teraz pełnia jest raz w miesiącu-cyklicznie, a nie jak dawniej raz na kilka miesięcy i nie wiadomo było kiedy bedzie następna i wg. mnie to spokojnie starcza, tylko trochę cierpliwości potrzeba.
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  12. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Ja też jestem na nie.
    Sama nazwa wskazuje, że jest to pełnia czyli jedna noc w roku (na farmie trwa 24h czyli połączona jest z dniem i to wystarcza). Pełnia jest raz w miesiącu, więc jak nie zdążysz zrobić misji to dokończysz przy następnej pełni.
    Jak nie zdążysz zebrać plonów nic cie nie zarośnie, zbierzesz przy następnej pełni.
    Chcesz więcej roślinek? Siej na małych polach i zbieraj z chutneyem (na czysto masz około 600 roślin).
    I najważniejsze - jaka to zabawa gdy wszystkie misje zrobisz za jednym zamachem? Potem nie masz co robić, siejesz do stodoły i się nudzisz, a tak zawsze jest coś do zrobienia.
     
  13. Alicjanastka

    Alicjanastka Chodząca legenda forum

    Pełnia w realu trwa 3 doby, poczytałam o tym.
     
    nikki2676 i niunia236102 lubią to.
  14. niunia236102

    niunia236102 Młodszy ekspert

    Trzy dni, tak samo jak nów (obejmuje ona czas na dzień przed i dzień po dacie pełni). Wiec ten co pisal ze trwa jeden dzien to sie myli ;) My zdecydowanie krotko mamy ten event ... Ciezko jest zrobic misje bo jesli, ktos pracuje nie ma czasu siedziec i pilnowac wtedy zostaje zasiac na noc i tyle...
     
    nikki2676 i Alicjanastka lubią to.
  15. J.thePlayer

    J.thePlayer Mieszkaniec forum

    Event pełni księżyca winien trwać tyle ile pełnia księżyca - koniec kropka.
    Bardziej jestem przekonany do super pól, więc zagłosuję za tym pomysłem.
     
    ***kacper*** lubi to.
  16. wiocha5

    wiocha5 Baron forum

    oczywiście, że tak. Jest to nieakceptowalne aby pełnia była odblokowana tak rzadko i krótko. Poza tym aby jej odblokowanie nie wiązało się z Żadnymi dodatkowymi misjami, eventami itp. Pozwoli to graczom odblokować tak bardzo potrzebny jak się okazuje las grzybowy. Powinni to zrobić w jak najszybszym czasie - jeszcze w marcu.