Patrycja9922

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika patrycja9922, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    to jeden z tych zza poduszki :D
    do tego Kręgi, Ciemne wody, wzgórza...i inne paskudztwa :)
     
    -nefretete1- i patrycja9922 lubią to.
  2. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Najpierw nie moglam przyjac ta nazwe, bo tutaj u nas niedawno czytalam o Big Brother w TV i jeszcze jednej innej nazwie (zapomnialam juz), gdzie bylo cos podobnego.. Ludzie w jakims duzym domu, ktorych pokazywali wszedzie, gdzie byli, tez w lozku, lazience, lub tualecie.. Brrrrr.. :wuerg:
    Teraz kliknelam na Twoj link w tej nazwie i widzialam, ze to watek na forum. Czytalam tam (nie wszystko) i - nie czuje sie do tego.
    GG tez nie mam - kiedys probowalam go sciagnac, lecz nie dzialal.. Ale dziekuje za zaproszenie i pozdrawiam wszystkich tam..
    Wyrzucac nie chce zadnego.. :)
    Dziekuje :) Ale kiedy bedzie potrzeba, bede wdzieczna.. :)
     
    -nefretete1- i patrycja9922 lubią to.
  3. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Kawa na dzień dobry:)

    [​IMG]
    (nie piję kawy):p
    Może kiedyś obejrzę jeden z tych horrorów:) Zapomniała bym o Candymanie. Oglądałam go jak spałam jako dziecko u rodziny.
    Może zmieńmy temat:)

    Jaką książkę polecilibyście do przeczytania (kryminał, fantazy, katastroficzna, thriller, thriller medyczny)?
    Osobiście poleciła bym:
    Autorzy: Coben, Agatha Christie, Krzysztof Petek, Juliusz Verne, Alfred Szklarskiego,

    książki :,, "Władce Pierścieni", "Harrego Pottera", "Trzech detektywów", "Żywe maszyny", "Eragon", dla młodszych osób "Pan samochodzik", "przygody Tomka Szklarskiego"," Opowieści z Narnii"jak mi się coś więcej przypomni to dopiszę:p



    Mogę pomóc w założeniu GG (Trzeba najpierw założy konto na gg) , a zabawa jest przednia :) Brałam udział w 3 survach (na początku jak zaczynałam grać to tez się bałam jak to będzie w survie ,dzięki nim poznałam sporo nowych osób, nawiązały się nowe znajomości trwające do dzisiaj:) ) Zachęcam do zgłoszenia się:)
     
    JMJH i -nefretete1- lubią to.
  4. Esterka23

    Esterka23 Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    Zostawiam coś zimnego do picia
     
    -nefretete1- i patrycja9922 lubią to.
  5. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    dzięki:inlove::inlove:
     
    -nefretete1- lubi to.
  6. -nefretete1-

    -nefretete1- Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Hej Patrycja co taka cisza u Ciebie ,przylazłam z kolegą;)
     
    patrycja9922 lubi to.
  7. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Witam:inlove:

    Jaki ładny koleżka:inlove:
    Trochę pusto się tu zrobiło:-(

    Zaczynam właśnie czytać "Karaibskę tajemnicę" Christie:)
     
    -nefretete1- lubi to.
  8. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Hej Patrycjo, fajnie że w tak młodym wieku rozwijasz zamiłowanie do książek. Już Ci tak zostanie na całe życie i od tego się nie uwolnisz :p
     
    -nefretete1- i patrycja9922 lubią to.
  9. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    "Trochę" mnie odmłodziłaś :D:D Od 6 lat na wybory chodzę;) ;)
    Od podstawówki czytam książki:)

    Częstujcie się
    [​IMG]
     
    -nefretete1- lubi to.
  10. Anja8787

    Anja8787 Generał forum

    Hej Pati. ;) Widzę, że ty też jesteś Potteromaniaczką jak ja. xD Teraz to się nazywa "Potterhead", ale jak ja zaczynałam to nie było fandomu. :p W ogóle chyba pierwszy raz tutaj jestem. xD Nieważne, skoro masz zamiłowanie do HP, to do jakiego domu należysz? xD
    Udanego wieczoru życzę. :)
     
    -nefretete1- i patrycja9922 lubią to.
  11. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Cześć Anju

    Zgadzam się uwielbiam Pottera.:inlove::inlove: Należę do Gryfindoru:inlove: Nie dawno temat założyłam więc pewnie dlatego jesteś tu pierwszy raz:)
     
    -nefretete1- lubi to.
  12. -nefretete1-

    -nefretete1- Chodząca legenda forum

    Potter jest super wiadomo
     
    patrycja9922 lubi to.
  13. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Przychodzę z kawą
    [​IMG]
     
    -nefretete1- lubi to.
  14. -nefretete1-

    -nefretete1- Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    to ja znowu coś do kawusi przytaszczyłam
     
    patrycja9922 lubi to.
  15. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Z chęcią się poczęstuję:inlove:
     
    -nefretete1- lubi to.
  16. -nefretete1-

    -nefretete1- Chodząca legenda forum

    Po to przyniosłamxD
     
    patrycja9922 lubi to.
  17. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Co dziennie mogłabym jeść takie słodkości:inlove:
     
  18. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Dziekuje, Pati. Wiem, ze potrzebujecie jeszcze kilka ludzi do tego konkursu (lub co to jest), ale ja jestem chora i stara, nie zdrowa i mloda jak Ty i wiele tutaj.. To lepiej zachecac mlodych i zdrowych do takiej zabawy. Starzy i chorzy juz nie moga ..
    Real wazniejszy i malo sil i zdolnosci i wszystkiego juz u mnie.. Zycie nie jest zabawa..
    Moze wykorzystam niekiedy Twoja pomoc w zalozeniu GG.. teraz nie mam do tego nic.. wiele wszystkiego i problemy zdrow.

    Tez czytam ksiazki. Ale inne tematy..
    Tez kawe nie pije.. juz dlugo..

    Zycze wszystkiego dobrego wszystkim tutaj.. pa... :)
     
    patrycja9922 lubi to.
  19. -nefretete1-

    -nefretete1- Chodząca legenda forum

    Również życzymy wszystkiego dobrego i zdrówka z takim razie ,wiadomo ,że życie nie jest zabawą ale trochę się pobawić można
     
    patrycja9922 lubi to.
  20. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Też życzę zdrówka:)