Patrycja9922

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika patrycja9922, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Dzięki
    Dobrego thrillera też bym z chęcią obejrzała, tylko że thrillery późno lecą w tv-.-
     
    -nefretete1- lubi to.
  2. -nefretete1-

    -nefretete1- Chodząca legenda forum

    Bo to filmy dla dużych dziewczynek ,które lubią się bać xD
    Muszą byś późno ,wtedy lecisz po ciemku do lasu i emocje gwarantowane;)
    Oczywiście najlepiej z obstawą:D
     
    patrycja9922 lubi to.
  3. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Gdybym miała telewizor na wyłączność to bym pooglądała jakieś horrory-.- a tak to nici z horrorów-.-
     
    -nefretete1- lubi to.
  4. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    -nefretete1- i patrycja9922 lubią to.
  5. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    W jakim kraju mieszkasz?
     
    -nefretete1- i JMJH lubią to.
  6. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    W Juznomorawskim (Czechy). I Ty?
    ee.. pomylilam slowka.. Czeski "jih" jest po polsku "poludnie". To potem Poludniowomorawskim (po czesku "jihomoravském")..
     
    -nefretete1- i patrycja9922 lubią to.
  7. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Ja mieszkam w Polsce w wok. łódzkim:)
     
    -nefretete1- i JMJH lubią to.
  8. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Czy to daleko od nas? W Lodzi nie bylam. Bylam najdalej na Jasnej Gorze i w niektorych miejscach miedzy Jasna Gora i Czechami.. Dalej nie moglam..

    I co Tobie sie podoba na horrorach i thrilerach? Czy przezylas cos takiego niekiedy w zyciu?
     
    -nefretete1- i patrycja9922 lubią to.
  9. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Nie przeżyłam raczej niczego takiego w w swoim życiu. W horrorach podobają gdy narasta napięcie i pewnie dlatego że w realu takie coś by się nie wydarzyło:)
     
    -nefretete1- i JMJH lubią to.
  10. -nefretete1-

    -nefretete1- Chodząca legenda forum

    wiadomo ciut adrenaliny nie zaszkodzi ,to tylko fikcja ,jeżeli chodzi o filmy
    w życiu niestety dzieją się różne głupie rzeczy jak to w życiu
    Nie tak daleko od was ,byłam w Czechach ,fajny kraj, Praga super ,tylko jednostki ludzkie mnie troszkę rozczarowały
    udają przynajmniej Ci których spotkałam ,że nie są w stanie zrozumieć polskiego i ciężko się było dogadać
     
    Ostatnie edytowanie: 5 czerwca 2015
    JMJH i patrycja9922 lubią to.
  11. selena_syrenka

    selena_syrenka Aktywny autor

    Cześć, Pati. <3

    Przypomniało mi się, że nadal nie zrobiłam Ci obiecanego kompletu na forum z sygnaturą w formie gifa z HP. ; ( Oferta wciąż aktualna? : P
     
    patrycja9922 lubi to.
  12. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Jak najbardziej:)
     
    -nefretete1- lubi to.
  13. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    to ja zawsze wszystko, co widzialam i slyszalam, tez w filmach lub ksiazkach, myslalam, ze jest prawdziwe, real.. W koncu, wszystko, co kto pisze lub mowi, jest z realu, ktos tego musial przezyc.. Albo takie, albo podobne.. I traumatow juz mialam od dziecinstwa wiele i ciezkich i tez tych najgorszych dla mnie.. I nie sa uzdrowione.. tylko jedno ciezke z dziecinstwa Pan uzdrowil niedawno. Reszte nie..
    Zadne zlo nie jest fikcja. I mam dosc zlego w realu i dzisiaj. Codziennie.. Wystarczy mi..

    Tak, wiele Czechow nie zna polskiego, tylko malo zna troche.. I kto nie zna go, nie rozumie.. Ale - czy Polacy rozumia czeskiego? Gdybym tutaj pisala po czesku, tez by nie zrozumialyscie - ni Ty, ni Patrycja, mysle..
     
    -nefretete1- i patrycja9922 lubią to.
  14. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Oglądam sporo katastroficznych filmów i tam sporo jest elementów nie prawdziwych. :)
    Co do języka czeskiego to pewnie bym coś zrozumiała. Na forum nie można pisać w innych językach niż polski bez tłumaczenia.

    Zapraszam do Big Brothrera
     
    Ostatnie edytowanie: 5 czerwca 2015
    -nefretete1- i JMJH lubią to.
  15. BA_Izolda*

    BA_Izolda* Komandor forum

    aaaa to nie znam :)
    ostatnio nie oglądałam nic szczególnie godnego polecenia
    Moimi faworytami są Bibliotekarze, Mumie i Piaski czasu. Takie lubię to bardzie przygodowe
    Co do horrorów - nie lubię się bać :)
    Niektórzy mówią że to zbyt rozwinięta wyobraźnia...a inni że jestem cykor :D
    Były czasy kiedy oglądało sie u mnie horrory wtedy nieodłącznie towarzyszyła mi....poduszka :D
    połowy filmu i kluczowych momentów nigdy nie widziałam :D
     
  16. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Elementy moga byc nie prawdziwe. Lecz tylko elementy. Nie wszystko, co sie tam dzieje.
    Co do jezyka czeskiego - wiem, ze tutaj na forum musialabym tez napisac tlumaczenie. Cos bys zrozumiala. Ale ciezko wszystko. Tez nie znam wszystkie slowa po polsku i czesto sie myle.. Zaczelam sie uczyc polskiego 40 lat temu jako samouk i kilka ostatnich lat wiele zapominam i czesto sie myle we wszystkim - glowa malo dziala.. I dotyczy to tez jezykow, ktorych kiedys uczylam sie (jest ich wiecej)..

    Dlatego przepraszam, kiedy cos napisze blednie, mozecie mnie poprawic, bede wdzieczna..
     
    -nefretete1- i patrycja9922 lubią to.
  17. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Polecam "Smakosza":);) (dla widzów o mocnych nerwach)
     
    -nefretete1- lubi to.
  18. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Co do horrorów to na marcowej wycieczce sześciodniowej co noc były horrory xD
    Oculus- dla mnie kompletnie beznadziejny.
    Krzyk 4- który wczoraj leciał w TV, ale to żaden horror xd
    i ....Obecność...ten film to prawdziwa masakra, dla ludzi o mocnych nerwach, wszystko to czego najbardziej się boję demony i egzorcyzmy, ale obejrzałem cały...polecam ale nie do końca xd Co kto lubi : D
     
    -nefretete1- i patrycja9922 lubią to.
  19. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Może kiedyś obejrzę "Obecność":)
     
    -nefretete1- lubi to.
  20. -nefretete1-

    -nefretete1- Chodząca legenda forum

    Nie ma potrzeby Cię poprawiać ,świetnie Ci idzie:D
     
    Ostatnie edytowanie: 6 czerwca 2015