pasza

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Flipul1, 9 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Flipul1

    Flipul1 Stały bywalec

    Dlaczego w zagrodach, które jeszcze produkują nie widać ile mają paszy. Jak się kliknie w taką zagrodę produkującą to tylko jest widoczna woda i super pasza?
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Ikona wody i super paszy jest widoczna po to, aby można było w trakcie produkcji dołożyć wodę/super paszę. Nie ma ikony zwykłej paszy ponieważ paszę podaje się przed rozpoczęciem produkcji. Ilość paszy możesz sprawdzić w młynie lub w stodole.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. Flipul1

    Flipul1 Stały bywalec

    No muszę sprawdzać. Czy nie można tam pokazać?
     
  4. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Można sprawdzić ilość paszy za pomocą zagród, ale przed nakarmieniem. Wystarczy kursor przesunąć na tę górną ikonkę zwykłej paszy i pokaże się stan danej paszy w stodole. W moim przypadku zero, bo to akurat pasza dla lam

    [​IMG]
     
  5. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    To nie są ikony informacyjne, są tam po to aby można było użyć wody lub sp.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?

    ania1713, dziękuję za pomoc :)
     
  6. Flipul1

    Flipul1 Stały bywalec

    Rób paszę dla lam bi to Ci się przyda.

    NIEEEEE


    Twoje posty połączyłem, jak chcesz coś dopisać to użyj opcji Edytuj.
    Proszę zapoznać się z Poradnikiem → klik
    Poćwiczyć możesz w tym temacie → klik
    SMOD_Casino
     
  7. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie temat zamykam.
    Na marginesie proszę abyś nie pisał dużymi literami ponieważ jest to zabronione.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.