Pasza dla zwierząt - zamiana w składzie zwierząt na owoce i rośliny.

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Jedna_na_milion, 15 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy skład paszy dla zwierząt powinien zawierać tylko rośliny i owoce z drzew?

  1. Tak

  2. Nie

  3. Nie ma znaczenia

  4. Tak ponieważ nie tracimy naszych zwierząt,które potrzebne są do Misji i nie tylko

Wyniki będą widoczne dopiero po głosowaniu.
  1. Jedna_na_milion

    Jedna_na_milion Ekspert forum

    Wstawiam temat tutaj ,przepraszam że wstawiłam wcześniej w nie właściwy dział.
    Mam nadzieję że tutaj jest ok?

    Od dawna już noszę się z tym aby zapytać czy też
    zaproponować albo po prostu przypomnieć że były rozmowy
    i dyskusje na ten temat może rok temu może dwa.
    Chodziło bowiem o paszę dla zwierząt bez wkładu innych zwierząt jak i owadów.
    Odbył się Event i wtedy w tamtym wydarzeniu zmieniono to,ale tylko w tamtym.
    Reszta miała być również zmieniona z czasem chyba było nawet głosowanie
    lecz niestety znowu pojawiła się pasza do której musimy oddawać zwierzątka...dla innych zwierząt do młyna.Przykład to Anakonda i strata kur i królików...

    Czy przypominacie sobie Szanowni Farmerzy takie zdarzenie?
    Czy zgodzicie się ze mną? Czy jesteście za zmianą wkładu składników do paszy...
    aby to były tylko rośliny czy też owoce drzew?

    Tak jak napisałam pasza tylko z owoców i roślin :p
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 marca 2020
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jedna_na_milion Twoje posty połączyłam, jeśli chcesz coś do posta dodać to korzystaj proszę z opcji "Edytuj".

    Jeśli chodzi o propozycję to co prawda jest już pomysł na zmianę paszy dla anakondy: Pasza dla anakondy - zmiana ale w nim Autor również proponuje do produkcji paszy inne zwierzę.

    Pamiętam dyskusje nad zmianą paszy dla anakondy i w efekcie skład został zmieniony, wcześniej były to 4 króliki i 4 kury, obecnie jest 2 x kura, 2 x królik i 4 x chili, tak więc nie wiem czy Producent chciałby wprowadzić kolejną zmianę.
    Niemniej są jeszcze dwie pasze, w których zużywane są zwierzęta - Motyle do paszy dla Warana i Świetliki dla pająków. Osobiście z chęcią widziałabym zamiast tych zwierząt jakieś rośliny czy owoce bo akurat tych zwierzaków nie mam za dużo w zapasie i jestem na tak. Nie mam pomysłu jakie to miałyby być owoce czy rośliny ale myślę, że jeśli o rośliny chodzi to musiałyby być te z niższych poziomów na farmie czy odblokowane za niewielką ilość złotych bananów na wyspie, czyli jakiś maniok lub bromelia tak aby jak już to każdy w miarę systematyczny "młody" Gracz też miał do nich dostęp.

    Doprecyzowałam nieco tytuł i pomysł dodaję do alfabetycznego spisu, owocnych rozmów życzę.
     
    oset53 i Jedna_na_milion lubią to.
  3. Jedna_na_milion

    Jedna_na_milion Ekspert forum

    Witaj Ateno :) dziękuję za poprawkę i odniesienie się do tematu.
    Tak rozumiem i pamiętam że ta zmiana była ale chodzi mi o całkowite wykluczenie
    zwierzątek....a jeśli chodzi na co ... jakie owoce czy rośliny?
    Najlepiej takie aby każdy gracz miał dostęp do danch owoców czy roślin na niższych poziomach,:)

    Pozdrawiam serdecznie
     
  4. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jestem za, bo co to za wyjątki które pożerają inne zwierzaki. Inni mięsożercy
    wcinają zboża i owoce i mają się całkiem dobrze. Tym bardziej że polany świetlików
    nie da się kupić w "czerwonym koszyku"- sklepie.
     
    Jedna_na_milion lubi to.
  5. Jedna_na_milion

    Jedna_na_milion Ekspert forum

    Witaj Oset :) Dziękuję za głos i odniesienie się do tematu. :p
    Oczywicie zapraszam wszystkich do dyskusji...za głosy Dziękuję :)
    Może uda się to zmienić..... Mam nadzieję :)
     
  6. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja tylko dodam, że ankieta sprzed lat nie była przeprowadzana w celu zmiany składu pasz. Raczej dlatego, że pojawiały się głosy dotyczące nowych pasz dla realnych drapieżników, że są zbyt wegetariańskie.
    Mnie nie przeszkadza np. pasza dla anakond, są brzydkie i obślizgłe, więc nauczyłam się ich nie karmić. Na szczęście produkcja zawsze była droga, więc karmiłam je chyba raz - do eventu. Ale poczytam z chęcią opinię innych.
     
    Jedna_na_milion lubi to.
  7. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Te anakondy obślizłe i w ogóle fuj, fuj.. ale potrzebne są w misjach i jako składnik do produkcji tych glinianych dziadostw..
    Tak ze jak by się pasz zrobiła wegetariańska byłoby miło.
    Pająków i wron też szkoda karmić.. Gdyby komary ( xD:pxD) nad farmą latały - to bym nimi karmiła ale motylków i świetlików szkoda..
     
    Jedna_na_milion lubi to.
  8. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Jabłek i ogórków Ci szkoda? o_O
     
  9. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    xD:pxDxD
    matko ale żem zbaraniała, człowiek to się cały czas czegoś uczy :p
    Dałabym sobie rękę obciąć (no może paznokieć..) że wrona zjada motyla.. Idę sobie paszę nastawić, sobie wrony zrobię.. xD

    Ale świetlików i królików i kur i tak szkoda..