Pasza dla kiwi - zmiana

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika fruzia955, 17 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy podoba Wam się pomysł?

  1. tak

    63,1%
  2. nie

    38,3%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. amdep

    amdep Moguł forum

    Zagłosowałam TAK.

    Mam poziom 91, czyli do idiotycznego wawrzynu brak cztery poziomy.

    Miałam go trochę z jakiegoś eventu, zużyłam i koniec - Kiwi poszły do paska.

    Nie było by pewnie tego wątku, gdyby różnica ceny między zwierzakiem a karmą była sensowna, ale nie jest.

    Ale zupełnie niezależnie od cen tej paszy, BP zwyczajnie zrobiło głupotę, jak to się często zdarza.
    Wprowadzając nowe zwierzę, ktoś w BP popełnił błąd planując karmę. Szukałam podobnego przypadku - nie ma.
    Zwierzaki za Floreny miewają karmę z drzewek za Floreny - to częste. Ale te drzewka dostępne są od niskiego poziomu.

    Argumentów typu "było by za łatwo" nie rozumiem - ma być łatwo!!!

    Miło, łatwo, przyjemnie - to ma być rozrywka, a nie harówa!
    Dawno już mam serdecznie dość farmy, tych właśnie idiotycznych pomysłów BP, a także Forumowych wyścigów, kto najwcześniej ukończy głupi event.

    Kiedy zaczęłam, była to niezwykle miła, zabawna gierka - podobała mi się tak bardzo, że chętnie wydawałam w niej pieniądze.
    To mnie w niej trzyma, te moje inwestycje za kilkaset złotych, a w miarę upływu czasu, również włożony w grę czas.
    No i Sąsiedzi, ci z całej gromadki, z którymi rozmawiam. Dla nich wchodzę każdego dnia, żeby wysłać prezenty.
    A gra... dołowała tak, że już był taki moment, kiedy jednak przestałam zaglądać codziennie.
    Potem się poprawiło, a teraz znowu zwariowało... za dużo naraz, nie sposób ogarnąć. Fajnie, że są nowe stałe misje, zawsze tego chciałam, nie eventów - ale nie wiem już ile tych misji, które robić... więc nie robię żadnych.
     
  2. kencik1983

    kencik1983 Wielki mistrz forum

    Zawsze można skorzystać z super paszy i produkować kiwi