Pasek "jollywallet"

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika agaa1711, 2 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agaa1711

    agaa1711 Forumowy żółtodziób

    Zauważyłam, że od wczoraj po zalogowaniu się na farmę pojawia mi się u góry strony zielony pasek z reklamą czy czymś takim - Jollywallet. Po wejściu na forum też jest widoczny. Czy ktoś może wie jak go trwale usunąć? Jest wprawdzie przycisk "zamknij" ale po ponownym zalogowaniu wraca.
     
  2. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    A co to takiego jest Jollywallet? W jaki sposób sobie to ściągnęłaś na swój komputer? Przykro mi ale nie jest to związane z pewnością z grą Farmerama. Nie możesz tego odinstalować poprzez panel sterowania na swoim komputerze?
     
  3. agaa1711

    agaa1711 Forumowy żółtodziób

    Wczoraj wypełniłam ankietę/zadanie w kinie i pojawiło się to przy następnym logowaniu, a że pojawia się tylko na farmie i forum to myślałam, że jest w jakiś sposób z tym powiązane - nie ma go w żadnych dodatkach ani rozszerzeniach przeglądarki, ani panelu sterowania, a wygląda jak jakiś toolbar etc. No ale jak nie jest związane z farmą to nic, będę próbowała się go jakoś pozbyć. Dziękuję:)
     
  4. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Może wpisz w wyszukiwarce i w ten sposób uda Ci się coś więcej dowiedzieć na ten temat. Wątek zamykam. ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.