Pasek informacyjny

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika jaadao, 15 października 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. jaadao

  jaadao Wyjątkowy talent

  Witam, wczoraj [ciach] i zauważyłam że po zbiorze roślin nie wyświetla mi się pasek po prawej stronie z informacjami np ile wyleciało gadżetów. Jak mogę to naprawić?

  Fragment posta łamiący Regulamin gry i OWH, usunęłam,

  SMOD_Atena
   
  Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 października 2022
 2. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  Witam. Informacje na temat ustawień w grze znajdziesz tutaj:

  W związku ze złamaniem OWH oraz Regulaminu gry w punktach:

  6. Dane i bezpieczeństwo konta
  Użytkownik jest zobowiązany do zachowywania swoich danych dostępu (danych logowania, haseł, itd.) w tajemnicy. Udostępnianie tych informacji innym osobom nie jest dozwolone. Wszelkie nieupublicznione dane dostępu i konta muszą być zachowywane w tajemnicy, aby zapobiec ich bezprawnemu użyciu. Zobowiązanie do zachowania tajemnicy rozciąga się nie tylko na osoby obce, lecz również np. na znajomych, krewnych i innych graczy. W przypadku osób niepełnoletnich ich rodzice lub prawni opiekunowie mają prawo do uzyskania wglądu w dane logowania wyłącznie w celach nadzorowania.

  Gracz jest osobiście odpowiedzialny za używanie i bezpieczeństwo swoich kont w grze. Żaden pracownik firmy Bigpoint lub autoryzowanych przez Bigpoint zespołów forów nie będzie pytał żadnego gracza o jego kompletne dane dostępowe. Bigpoint nie odpowiada za szkody spowodowane niedbalstwem. Dotyczy to dostępu do konta gry, do ewentualnych kont na portalu, które mogą zostać utworzone na stronie http://bigpoint.com, jak też podanego/podanych w koncie w grze adresu/adresów e-mail, na który/które przesyłamy w razie potrzeby dane konta. Dalsze informacje znaleźć można w Ogólnych Warunkach Handlowych (punkt 9.3.2).

  Prosimy ponadto o zwracanie uwagi na dalsze informacje o bezpieczeństwie konta w FAQ forów gry oraz na wyświetlane w grze wskazówki bezpieczeństwa.

  6.2. Wspólne korzystanie z jednego konta w grze

  Jak podano w punkcie 6, każdy gracz jest zobowiązany do utrzymywania swoich danych (dane logowania, hasła, itd.) w tajemnicy. Ze względów bezpieczeństwa z danego konta nie może korzystać więcej niż jeden gracz. Bigpoint nie jest odpowiedzialny za szkody, które mogą wyniknąć z korzystania z jednego i tego samego konta przez kilku graczy.

  otrzymujesz punkty karne i blokadę konta.

  Temat zamykam.
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.