Opinie Parapetówka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 25 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -Szanta-

    -Szanta- Czeladnik forum

    Skończyłam ale nie doczytałam , że zadanie finałowe trzeba zrobić w kolejności . Domki skończone ale nie mam ani itemów ani rzędu :cry::cry::cry::cry:
     
    izabell2468 i dantic3 lubią to.
  2. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    [​IMG]
    Czy masz tu na dole poodhaczane na zielono te ptaszki ,jeśli tak to itemy masz w pasku i najpierw musisz je postawić na polu bo są z plusikami a potem na pnącze
     
  3. -Szanta-

    -Szanta- Czeladnik forum

    U mnie niestety przy pnączu, zielone jest tylko pierwsze pole i mam pierwszy item. Pozostałe domki mimo ze są skończone nie zostały zaznaczone przy pnączu a w dekoracjach nie mam dwóch ostatnich itemów
     
    Ostatnie edytowanie: 30 marca 2020
    izabell2468 i dantic3 lubią to.
  4. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Analityk forum

    A oddałaś roślinki na item? Wygląda to tak jak u mnie?
    [​IMG]
     
  5. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Finito (Koniec)

    [​IMG]
     
  6. WłoskaHacjenda

    WłoskaHacjenda Naśladowca mistrzów

    Takie zbiory robią wrażenie (jak i ilość roślin koniecznych do ukończenia zadania). Gratuluję. :)
     
  7. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Ja też wreszcie skończyłem :) Pająk szuka florków na wyspie skarbów :)
     
  8. stawinoga

    stawinoga Hrabia forum

    Wszystkich domków nie udekoruję,zrobiłam pajączka i liczę na to,że zrobię 2 domek. Spokojnie sadzę i "wyda się w praniu" :)
     
  9. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam nie robie z budzikiem ale moze skoncze
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Na własne życzenie dopiero teraz wychodzę z tej parapetówki, dzisiaj rano zamiast posiać to połaszczyłam się na te floreny, no i musiałam od początku rozsiewać wiosenną rosę. ;)xD

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 30 marca 2020
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tak jakoś samo wyszło.:p
    [​IMG]
     
  12. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    ja jeszcze jeden zbiór i w południe skończone :)
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    To i tak jestem w Twojej drużynie bo też robię. Tyle,że jeszcze nie skończyłam:p
     
  14. -Szanta-

    -Szanta- Czeladnik forum

    Ciasteczkowa , Bogumiła . Dziękuję dziewczyny. Jestem na Farmeramie od 2012 roku więc znam zasady gry .Skończyłam nie jeden event i chyba miałam jakieś zaćmienie . Sama sobie się dziwię że jestem taka głupia . Pokończyłam domki , zrobiłam pierwsze zadanie z pnącza bezwiednie ( chyba niechcący kliknęłam )i byłam zdziwiona że przy następnym domku nie posunął się pasek przy pnączu. Wyszło na to że chciałam mieć pnącze nie robiąc ostatniego zadania xDxDxDxD Dziękuję ci za pomoc , bo uświadomiłaś mi ze nic nie spaprałam a tylko nie dokończyłam zadania
     
  15. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Analityk forum

    Każdemu się zdarza, ale najważniejsze, że się wyjaśniło :D
    Do końca brak 500 rosy, powoli rośnie :music:
     
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Przeżyjmy to jeszcze raz ;)xD

    Ale od niczego policzone ;)
    xD- no i jakoś poszło, nie xD
    ......
    Więcej miejsca się zrobiło, to ja sobie poleżę jeszcze na wiosennej rosie :D

    Jeszcze nie skończyłam ale widzę już metę :D- dopełznę z pewnością xD
     
  17. mateusz335

    mateusz335 Forumowy żółtodziób

    Udekorowałem wszystkie 3 domki, odblokowałem pnącze ale nie mogę postawić na nim przedmiotów. Nie rozumiem informacji - Wszystkie przedmioty dopóki mają (+) nie mogą zostać umieszczone na pnączu Po schowaniu do paska lub wyczerpaniu ładunków można je umieścić na pnączu. Proszę o poradę
     
  18. Jedna_na_milion

    Jedna_na_milion Ekspert forum

    Mateusz musisz postawic je na polu aby pozbierać z tych itemów
    ładunki ...może być ich 10 lub 20 i dopiero można je umieścić na pnączu.
    Pozdrawiam :)
     
  19. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Grateczki tym co leżą na rosiexD
    Ja niestety jeszcze muszę popracować by zasłużyć na leniuchowanie;)
    Ostatni zasiew zrobiony-wieczorkiem koniec:)
    Tak to jest jak się w nocy śpi a przez dzień nie pilnuje zbiorów z zegarkiem w rękuxD
     
  20. Beciakbu

    Beciakbu Okazjonalny autor

    Czesc, niech ktos mi wytlumaczy bo niby skonczylam wszystkie i mam pnacze ale dalej na domkach mam + co to znaczy, doczytalam dopiero teraz ze na domkach trzeba bylo za kazdym razem brac np wszystko z rzedu 1 a ja mam wymieszane np w 1 domku mam 3,2,1,2,1 to co nie zaliczy mi tego :(
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.