Opinie Parapetówka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 25 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    Cześć :)
    Chciałabym się upewnić czy dobrze rozumiem. Czy jak przykładowo w domku ślimaka wybiorę styl odpowiadający nagrodzie 15 gwiazdek to naklejki czy 6xzagadkowe drzewo już wygrać nie będę mogła?
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dokładnie tak... niestety:( Wybór między naklejką a zagadkami był cokolwiek bolesny, ale co robić... Wzięłam naklejkę:oops:
     
  3. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    Dziękuję za pomoc :)
    Tego się niestety obawiałam, szkoda :(
    To jako jedynaczka mająca odwieczny problem z wszelkimi wyborami będę chyba musiała monetą porzucać :cry:;)
    Miłego w ten piękny dzień :)
     
  4. stawinoga

    stawinoga Hrabia forum

    czy w każdym domku muszę wybrać ten sam styl,czy w każdym musi być inny ?
     
    niebo016 lubi to.
  5. margaretazet

    margaretazet Stały bywalec

    Ja wybierałam sobie nagrody i w dwu domkach mam dostęp do finałowych zadań. Nie sprawdzałam pod kątem stylu.
     
    magdusia668, niebo016 oraz ***kacper*** lubią to.
  6. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    czy ten event jest do zrobienia ?
    pytanie do mocarzy
     
    niebo016 i Ciasteczkowa♥ lubią to.
  7. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Hmmmm....... Broń Boże nie czuję się mocarzem. Jestem przeciętnym graczem jakich tu są setki a może i tysiące. Po 32 godzinach eventu mam domek nr 1 w całości (wraz z dodatkowym fantem), domek nr 2 zrobiony w 3/5, a domek nr 3 w 2/5. Do końca eventu 110 godzin. Uważam więc, że spokojnie do zrobienia. Wymagana na pewno systematyczność w zbieraniu. I oczywiście wybór drogi w każdym domku, Ja omijam naklejki, nastawiłem się na lepsze i przydatne fanty. Spokojnego i miłego wieczoru życzę. Pa-pa.
     
  8. Ciasteczkowa♥

    Ciasteczkowa♥ Komisarz forum

    Jestem na podobnym etapie jak Ty (jedna dekoracja mniej), decydując się jednak na naklejki- mam do nich sentyment :p Za 17 minut ostatni zbiór dzisiaj i do spania. Nie powinno być problemu z jego ukończeniem, a trochę na początku spóźniłam się z posadzeniem.
    A Farmy nie mam ani mocnej, ani nastawionej na szybki awans- jest to mój pierwszy event od baaardzo długiego czasu :music:
     
  9. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    W sumie to nie zagląda się do albumu ale jak się zajrzy, to jednak ta naklejka to unikat ;)xD
    Jedną wzięłam, w kolejnych domkach jest wybór naklejka albo pd - w sumie pd szkoda ale ono i tak dojdzie, a naklejka nie dojdzie :D no dylematy :cry:
    A te naklejki to co? tylko do zdjęć? pocieszyć oczęta czasem :p- jakby miał realny taki album to byłoby coś :D
    Jakiś inny pożytek ze słynnych naklejek?- w sumie co event nam je dają, ale ostatnimi laty i tak ich sporo ominęłam :sleepy:

    [​IMG]
    Naklejka nr 2 taka sobie
    [​IMG]
    Ale ta nr 3 to fajna xD- no i bądź tu farmerze mądry i wybieraj :p:cry:
    [​IMG]
    Naklejka to powinna być jak tylko event zaczynam i basta :p:cry:
    .....

    Dopiero 1 domek ogarnęłam :pxD:cry:- sama jestem jak ten ślimak :p
     
  10. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dołączę do Ciebie, też pełznę w ślimaczym tempie - w nocy nie zbieram, no cóż, żadna siła do tego mnie nie zmusi.
    Nie liczyłam ile czego potrzebne i czy ukończę ten event. Robię i okaże się na końcu z jakim skutkiem.
    Pozdrawiam wszystkich w ten słoneczny ranek.
     
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek .
    Dwa domki skończone .
    Za trzeci się zabiorę jak opieńkę wysieję .
    Nie lubię takiej dłubaniny , ale jak zaczęłam , to wypada skończyć .
    Trzymajcie się cieplutko i zdrowo .
     
  12. te-te

    te-te Czeladnik forum

    A ja drugiego domku nie mogę zamknąć zielony plusik nie chce sie zamknąć u 2 znajomych jest to samo reset kompa nic nie pomaga poczekam może ktoś ma podobną svtuację
     
    niebo016 lubi to.
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    te-te, chodzi Ci o to, że ten plusik jest widoczny mimo zrobienia wszystkich zadań w domku, włącznie z bonusowym? Te plusiki nie znikają, również wtedy, gdy zakończysz zadania we wszystkich trzech domkach. Możesz dzięki temu podejrzeć, jakie nagrody w danym domku masz zdobyte.
     
    magdusia668 i niebo016 lubią to.
  14. te-te

    te-te Czeladnik forum

    Ja rozumię że ,ale mi chodzi o plus informujący o zakończeniu zadania w 2 domku , 1-rwszy domek plus zamkni,ety zielony pasek. a drugi skończony ale pasek nadal biały ,tego własnie plusika nie mogę zamknać
     
    niebo016 lubi to.
  15. kingab26

    kingab26 Czeladnik forum

    Ja mam podobny problem zadanie w 2 domku skończone ale nie mogę go aktywować
     
    magdusia668 i niebo016 lubią to.
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wygląda to tak? To moja farma.
    domek drugi.PNG
    Nie mogę zakończyć zadania bonusowego, bo nie mam wystarczającej ilości rośliny eventowej (powinnam mieć 216 szt. a mam 43). Podejrzewam, że u Was jest ta sama sytuacja, ale bez screenów z Waszych farm trudno być pewnym.
     
    magdusia668 i niebo016 lubią to.
  17. te-te

    te-te Czeladnik forum

    Dzięki rozumiem ale ze mie gapa

    ale ze mnie gapa

    Posty połączyłam
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 marca 2020
    niebo016 lubi to.
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    te-te, nic się nie dzieje:) Czasem człowiek się zakręci tak, że ani w prawo, ani w lewo. Sama też tak nieraz mam;) Od tego jednak mamy forum, żeby sobie pomagać i wyjaśniać:)
     
  19. Trakerka

    Trakerka Forumowy żółtodziób

    A ja mam pytanie dotyczące tego, co się stanie jeżeli nie ukończę domku? Czy te wszystkie rośliny (nie eventowe ) przepadną? np 900xdmuchawiec który dostarczyłam ale nie udało mi się dokończyć danego domku? czy te przedmioty wracają do inwentarza?
    Pozdrawiam
     
    niebo016 lubi to.
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Trakerka, oddając np. 900 szt. dmuchawca otrzymałaś za to określoną nagrodę i nie ma znaczenia, czy będziesz robić dalsze zadania czy nie, czy zakończysz jakiś domek czy nie. To co oddane już nie wraca do inwentarza.
     
    niebo016 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.