Opinie Parapetówka

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 25 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Ślimak, pająk i biedronka przeprowadzają się, a ich nowy dom nadal nie jest gotowy!
    Spróbuj swoich sił w dekorowaniu i zmień stary pień w trzy wspaniałe mieszkania!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Czwartek, 26.03.2020, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 01.04.2020, godz. 14:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    magdusia668 i gretag lubią to.
  2. rolnik_matik

    rolnik_matik Mieszkaniec forum

    Fajne, robię :)
     
    magdusia668, gretag oraz Frytka2012 lubią to.
  3. opel57

    opel57 Zaawansowany

    Jednej roślinki prawie 3000, druga roślinka prawie 2000 no to ciekawe czy bonusy będą działać bo inaczej to czarno widzę.
     
    magdusia668, gretag oraz Frytka2012 lubią to.
  4. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Bonusy nigdy na tym polu nie działały to samo SN,nie pamiętam jak było z cmj.
     
  5. opel57

    opel57 Zaawansowany

    Pewnie nie
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    cmj tez nie dziala
     
  7. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Nie lubię tych specjalnych pól :cry: Jak dla mnie ilość PD nie powala .Gdy bym nie siedziała w domu to raczej bym nie robiła tej misji. Ale siedzę to będę robić a jak siebie znam to nie odpuszczę a zrobię :oops::cry:
    ps. przypominam ,że już zaczęła się pełnia
     
  8. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Dzięki Norbi teraz wiem co włożyć do slotu.
    Swoją drogą mogli by napisać w poradniku o tym, jest tam event i się nie pamięta.
    Robić będę
     
  9. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Chyba aż tak źle nie będzie :) - nie musimy wysiewać wszystkiego, co tam w poradniku stoi , a wybieramy jedną z trzech opcji w zadaniu, no i oddajemy tyle, ile sobie owa opcja życzy - no ja tak to rozumiem :music: a jeśli niewłaściwie, to niech mnie ktoś poprawi
     
  10. ewelina24.097

    ewelina24.097 Zaawansowany

    Już jest uzupełnione w poradniku że nie działa cmj i inne ulepszacze z DR.
     
  11. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Przyszłam zameldować że robię.Wszystkim życzę zrobienia całości i Miłego dnia
     
  12. dadulek

    dadulek Czeladnik forum

    Też robię, przyda się trochę rozrywkowego treningu dla mózgu. Lepsze to od tych strasznych wiadomości - taka jakby odskocznia od rzeczywistości.Pozdrawiam wszystkich.
     
  13. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    tez tak zrozumiałam czyli wybrać sobie opcje i dla niej policzyć rosliny
     
  14. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Chyba jednak trzeba robić wszystkie trzy zadania.... w kroku finałowym są przecież itemy na pnącze, czy dobrze myślę?
    Zresztą w poradniku napisano, że naszym zadaniem będzie udekorowanie trzech mieszkań.....
     
  15. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie
    Mi zapewne nie uda się zrobić bez wspomagaczy, bo do pracy chadzam. Coś tam zapewne podłubie, skoro na dodatkowym polu
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  17. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    W nagrodach jest skrzynia ze szmaragdami. Nie mam takiej w swoim magazynie, więc to zapewne nowość. Ale nie widzę informacji o jej zawartości. Mogę prosić o wyjaśnienie / uzupełnienie / oświecenie?
     
    Ostatnie edytowanie: 25 marca 2020
  18. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    trzy zadnia do kozdego wybieram jedna z trzech opcji
     
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Tak, trzeba udekorować 3 domki. Ale przy każdej dekoracji są trzy style dekorowania. Można wybrać tylko jeden z nich - kierując się nagrodami albo wymaganiami. Np. Domek pierwszy - w pierwszym zadaniu oddaje się 27 x opieńka miodowa albo 30 x opieńka miodowa, albo 38 x wiosenna rosa i otrzymuje się albo naklejkę, albo gwiazdki, albo TS Pralina. Trzeba wybierać;)

    T_zad_1.PNG
     
  20. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A masz co innego do roboty na polu specjalnej troski?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.