Opinie Parada Neonowej Nocy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 30 listopada 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Event nareszcie zakończony. Reszta na targ.
    U mnie indykixD:cry:xD:cry::cry::cry::cry::cry:
     
  2. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Nareszcie koniec :) dostałam neonowe koty:p
     
  3. maba_1365

    maba_1365 Czeladnik forum

    event zakończony -ze skrzynki wypadły neonowe strusie a Piccolo postawione zobaczę jutro -florenowca juz mam z wcześniejszej skrzynki -pozdrawiam walczących
     
  4. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    u mnie neonowe niedźwiadki, a piccolo wczoraj po porannym zbiorze kombajnem wcięło :wuerg:. Zostało puste miejsce, po przelogowaniu nic. Napisałam do pomocy i czekam. Zawsze zbieram piccolaki ręcznie, a wczoraj jakaś zaspana byłam i machnęłam na kombajn i figa...
     
  5. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    może jakiś malutki iteam wyskoczył , ja kilka razy tak miałam , szukałam , nie ma , ale był

    z neonów kurnik :)
     
  6. grazyna19547070

    grazyna19547070 Naśladowca mistrzów

    u mnie z pikolo-niedzwiedz,a z neonów pawie,no cóż na florka muszę poczekac.pozdrawiam,miłego dnia
     
  7. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    Ha, ha, nie taki malutki - inwazja robali. Zmyliło mnie, że zostały 4 pola wolne i wyglądała tak jakby piccolo po prostu zniknęło. Ostatnio uszczęśliwiają mnie inwazje z piccolo 8)
     
  8. QAtaner77

    QAtaner77 Stały bywalec

    Ale super nie spodziewałam się aż takich rarytasów. Z neonków dostałam pieski :) a z 7 uzbieranych w ostatnim czasie piccolo, oprócz 3 bajkowych źródeł, w końcu drzewko florenowe. Moje pierwsze :):)
     
  9. thistle20

    thistle20 Książę forum

    event zakończony - zrobiłam 4 stopnie z chomiczków i 3 z rekinów ;) na więcej zwierza brak ;)
     
  10. stoone1

    stoone1 Weteran forum

  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Event już dawno temu przeszedł do historii, dziękujemy za opinie. Wątek zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.