Opinie Papuzie pandemonium i urodziwe upierzenie

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 4 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Mogę tłumaczenie wstawić tam w poście, ale przez to twój post straci częściowo sens, więc przez szacunek dla Władzy tam już zostanie ta zbrodnia, jeśli chodzi o języki zakazane, to ja jestem znany zbrodniarz (nie lubię słowa zbrodniarka).

    A takie podliczanie (czy na karteluszku, czy nowocześnie na kompie) mnie odebrałoby resztki frajdy...
    ... no nie mam duszy księgowej :cry:
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    E można i wrzucać bez patrzenia w tabelki
    ostatnio tak wrzucałam

    zawsze przy wrzucaniu wyświetla się ilość i wartość zwierzaków jaką mamy w stodole
    czyli podgląd jako taki jest
    a wrzucając za dużo wyskakuje tabela ostrzegająca a wpłacając za mało pasek ani nie drgnie ;)
     
  3. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Pnącze odpalone, evencik idzie w zapomnienie :)
     
  4. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    oj tam,
    nie chcialoby mi sie weryfikowac z tabulka:)
    papagaje czekaja na jutrzejszy BB. jak dam rade wstrzelic sie w punkt i lece na zywca:):)
    nie zawsze moge o czasie wejsc na farme, a o 16 to ja jeszcze w pracy i czasami natrafiam na rozne przeszkody pod tytulem nagle pilne sprawy i nikt nie chce zrozumiec, ze ja musze pola obrabiac:) zwierza roznego oporzadzic, eh kto ta wymyslil, zeby w czasie godz. farmerowania musiec zajmowac sie innymi sprawami takimi jak praca zawodowa:):):)powinin byc zawod: zawodowa farmerka/farmer i do tego jeszcze emeryture naliczac. przeciez farma to teraz na pelny etat jest i jeszcze wielopokoleniowa:):)
     
  5. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    papug 400 , paszy 350 ... ale coś poklonuję
     
    niebo016 i pretorianka lubią to.
  6. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Papugi szybko rosną, wystaw na Baśce klatki dla papug.
     
    niebo016, AngelGina oraz pretorianka lubią to.
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Moje papugi już siedzą na pnączu,nie czekałam na BB,bo zwykle mam tylko porażki...
     
  8. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    to racja ale o zapas paszy również nie zadbałem haha ;)
     
    niebo016 i Frytka2012 lubią to.
  9. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Dziwne te nazwy papug, szmaragdynka, lazurek i karmazynek mogłyby zostać a za galantoskrzydłowego dałbym Papuszkę falistą za tropik Nimfę za bibuś Żako za szekspiryna Kakadu a za tego superpapuga wstawiłbym chyba najbardziej znaną Arę.
     
  10. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Ja zawsze czekam na BB, i nie chodzi mi o ładne przeskoki, których również mam mało, a o większą ilość kolorowańców :), przeważnie wrzucam jeden rodzaj do oaz, nie kombinuję :), więc moje papużki czekają grzecznie na sławetny BB :D
     
  11. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

  12. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    A hodujesz papugi, czy co innego? Bo one tylko z papug lecą
     
    niebo016 lubi to.
  13. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    wstawilam z rana papugi do oaz,
    teraz oazy gotowe, i boje sie kliknac, jakie tam kolorki;), hmm, moze fajne przeskoki;)
     
    Ostatnie edytowanie: 6 września 2019
  14. aisunel

    aisunel Generał forum

    Na drzewie zwierzaka nie dalio_O.Przeskoki jak zwykle,bez szalu;).Teraz mnoze rysie,moze bedzie lepiej:p
     
    AngelGina i niebo016 lubią to.
  15. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    gratki,:)
    tylko Ty sie nie baw w szekspira;)
     
    CHUDYJUREK i niebo016 lubią to.
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    bo on nie na drzewie a w swiatyni.....
     
  17. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    oaza byla pelna zwyklych papug, wstawilam komplet z ciekawosci, :)
    wynik: pelno 1 i 2 grupy, + 5 karmazynek, 1 tropik, i 2 galantoskrzydly, ;), super, i to cieszy:)
    teraz wstawilam dodatkowo zwykle papugi, 50 :);)
     
  18. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Pnącze mam. :D Warto brać te pióra papuzie? Kusi mnie trochę.:p Papugowce mam chyba 3:) Event zrobiony zwykłymi papugami:D
     
    Ostatnie edytowanie: 6 września 2019
    AngelGina, evi900422 oraz niebo016 lubią to.
  19. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam
    event skończony,pnacze działa,różowości w pasku :)
     
  20. niebo016

    niebo016 Generał forum

    :oops::oops::oops:Jeden Bibuś był najlepszą papugą w tym ewencie. Miałam nie robić całości, bo niby różowy warsztat piór papuzich miał dawać 2 sztuki piór.....8)8)8)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.