Papryczka Habanero.

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Deso, 6 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Deso

    Deso Zaawansowany

    Z racji tego, że rok temu kawa została po evencie dodana do gry, to tym razem może papryczkę habanero?

    Informacje Ogólne.

    Nazwa: Habanero / Papryczka Habanero.
    Miejsce: Uprawa na bahamaramę.
    Poziom: Brak do odblokowania za 35 złotych bananów.
    Składnik paszy: Brak.

    Punkty doświadczenia: Bez zmian.

    Czas dojrzewania: Bez zmian.

    Sugerowana cena: Galeria Handlowa 65 SG a na targowisku 25.

    Dlaczego dałem bez zmian czas dojrzewania i punkty doświadczenia? Bo nie mam pomysłu jakoś.

    Papryczka do odblokowania aktualnie była by w pomieszczeniu 9 zaraz po imbirze.
     
    Ostatnie edytowanie: 6 października 2014
  2. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Dopracuj proszę swój pomysł, przede wszystkim dodaj ankietę. W którym pomieszczeniu po akończeniu eventu będziemy mogli odblokować dostęp do papryczki?

    Na poprawki pozostawiam czas do jutra do godziny 20.25
     
  3. Deso

    Deso Zaawansowany

    Edytowałem pierwszy post, niestety na tym forum jestem głupi i nie ogarniam jak robi się ankiety. :(
     
  4. Deso

    Deso Zaawansowany

    Temat do zamknięcia, zrobię nowy gdyż nie mogę edytować na tyle tematy by dodać ankietę.
     
  5. W takim razie zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.