panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    weź się nie poddawaj, pod koniec zawsze lepiej lecą wypadajki :)
    coś trzeba robić, a za 42 godziny to 3 razy jakieś długie rośliny posiejesz, nawet 4 jak takie długie, a nie najdłuższe, zawsze coś z tego wyleci, chociaż te zagrody zgarnij....
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Przekonasz się jaką ma moc. :D
    Fajnie, że chociaż Tobie bizon się trafił. :D:inlove:
    U mnie tylko pomarańczowe krety. Ale kiedyś przylezie. ;):)

    Super Ewuś, cieszę się razem z Tobą. :D:inlove:
    Aniu, spokojnie, jak masz już ewentówkę, to połowa sukcesu. Siej długorosnące roślinki na wszystkich pięciu polach. Oblicz sobie ile Cię nie ma przy komputerze i na ten czas nastaw, tak zeby pola nie stały puste. Coś na pewno jeszcze uzbierasz. My Ci prześlemy wypadajki, ale możesz napisać też w wątku ewentowym, że masz pod górkę, może ktoś Ci pomoże. :)
    A następny ewent, jeśli chcesz, możemy pomóc Ci rozplanować wcześniej, dostosować do Twoich możliwości czasowych.:)
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Dzięki dziewczyny .
     
  4. annaciesla84

    annaciesla84 Zaawansowany

    oj bardzo bylabym wdzieczna za pomoc w nastepnym evencie, moze nabiore wprawy lepszej...

    Co siejecie z dlugo rosnacych???
     
    Ostatnie edytowanie: 3 kwietnia 2017
  5. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    też są fajne pomarańczowe krety, zawsze to dwa zwierzaki za jednym miejscem i jedną paszą :)
     
  6. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no i to też nowa zagroda jakby nie było :) do misji z kowbojem potrzeba ich b dużo i drogie na targu :)
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Najśmieszniejsze jest to, że ja w ogóle nie wiedziałam, że są pomarańczowe krety.
    To pewnie te moje spod pomnika Lotnika. :pxD

    Pomożemy, ale teraz walcz, może się uda. :)
     
  8. annaciesla84

    annaciesla84 Zaawansowany

    to o 16tej koniec czy o 14tej??
     
  9. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    bo to są z tych ostatnich TSów - żółte i pomarańczowe krety i bizon.... z 16 marca 2017

    a kretów trzeba do misji 420 a na moim targu są po 24300 najtańsze

    muszę jeszcze kretów 291 zrobić....a robię je od 2,5 tygodnia w menażerii.....

    o 16tej, po przedłużyli, nawet zegar jest przedłużony
     
  10. annaciesla84

    annaciesla84 Zaawansowany

    Super ze przedluzyli wiec w srode bede mogla po pracy zebrac wypadajki i oddac sakwy...:D:D:D
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ewent przedłużony do 16.00. Nie wiem czy masz uszlachetnione rośliny długorosnące, ale nawet jak nie masz to zainteresuj się wyrobami alchemika, którymi możesz skrócić czas wzrostu o 10 %.
     
  12. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ja jako najstarsza z grona w małej 20 osobowej rodzinie znów zostałam wyznaczona do zrobienia pierwszego święta(wnuków jeszcze nie mam ale dzieci juz z połowami też zasiądą razem)
    bo u Ciebie więcej miejsca
    bo u Was duży stół i odpowiednia ilość nakryć a u nas to musielibyście siedzieć na taboretach itp.
    Przygotowania zaczynam już w piąteczek myślę o szynce pieczonej ze skórką, karkóweczka w piwie, oczywiście żur na kiełbasce białej z chrzanikiem, jajeczka faszerowane ze szczypiorkiem
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    20 osób to niezłe wyzwanie, w mojej rodzinie do stołu wielkanocnego siada jedynie ;) 14 osób.
    Moją domeną są sałatki i ciasta, a jak Wielkanoc to oczywiście mazurki.:D
     
  14. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no i odkryłam ni ma Bizona :cry:

    znowu pszczółki pomarańczowe - ależ oni są złośliwi bzz, żółte farby, jedyne co dobre to pomarańczowe orły
    drzewka większa beznadzieja niż wcześniej
    oż ja naiwna -.-
    to pewnie dlatego że długów nie narobiłam :cry:

    dobrze że coś mocniejszego machnęłam u sąsiada :p to jakoś to przeżyję :(
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    O matuniu, o bizonie marzy i to jeszcze przez duże B. Takiego przystojniaka znalazłam dla Ciebie.
    Może być?

    [​IMG]

    Model ekonomiczny, nie wymaga karmienia. :pxD
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    też mam 11 pomarańczowych uli ;) ale przydają się....
     
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Może być bo widzę że nawet u fryzjera był :D

    to ja mam 7 bo wcześniejsze wydałam ale ostatnio z każdych Ts-ów wychodzą planują nalot chyba
     
  18. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Witajcie, zdążyłam przybiec do Was :)
    Gratulacje dla tych co skonczyli :D ja jeszcze robię event w pocie czoła :oops:
    dalej sieję eventówkę i szukam kamieni :cry: brakuje mi jeszcze 160 szt...
    wstrętny Don Canalio kradnie mi kamienie, jak go dorwę, to ... :mad::mad:
     
  19. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ciesz się z pszczółek jak znalazł na majowy evencik wystawisz jeszcze upłynnisz sam zysk;)
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No wiesz z Hameryki przyjechał do nowej właścicielki to szpanuje, chce się pokazać z najlepszej strony, nowy fryz, balejaż, kopytka przypiłowane. ;)xD

    Tak jak mówi Iza
    podobno mają być stawonogi w hodowlanym, więc każdy ul na wagę złota. :D
     
    KarinkaP, agniecha$ oraz AnnDżelina lubią to.