panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    nom ale tylko to takie drogie taka akcja z Bahamy np jest już po 9000 czyli że ta perska z farmy mało komu się trafiła :(
    na pocieszenie Bizona np też jeszcze nawet na targu na oczy nie widziałam :D
     
  2. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    a dokładniej jakie to drzewko
     
  3. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    owoc perskiej albicji jedwabistej nie wiem czy drzewo też się tak nazywa :oops:( to z farmy)
    a na Bahamie to akacja
     
  4. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    Jak u Was z eventem ?
    Cały czas brakuje mi eventówki :( jak Wy to robicie, że już macie komplet ???
     
    Ostatnie edytowanie: 2 kwietnia 2017
  5. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    tyż tego nima a w stodole po 470 szt tego i tego leży
    na plaski brzuszek to co chcesz z przetwórni rozbudować jako 1
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dokładnie tak. :) Akacja mi się ostatnio trafiła, na targu po 16 tys., aż szkoda nie sprzedać. :p:)

    Ja jeszcze ciągnę ten wózek. ;):)
    A dokładniej zostawiłam na razie i wykorzystuję możliwość sprzedaży nawozu powyżej tysiaka.xD
     
  7. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    chyba Spa tu mam 3 poziom i kręcę te smotie z pomarańczy a pomarańcze w pasku xD:cry:
    Alchemik dla mnie za drogi i mam tam 2 poziom Kwiaciarnia 3 poziom

    hej :) a stoi bo wszystko jeszcze rośnie
    siałam tylko eventówkę wszędzie gdzie miałam miejsce na noc też dopiero od wczoraj w nocy i dziś sieję pod wypadajki
     
  8. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    to od jutra masz smote jedz na zdrowie dobranoc bo do pracy rano trza wstać
     
  9. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    sieję non stop eventówkę i za każdym zbiorem moge zrobić tylko 1 sakiewkę, bo wciąż brak roślinek :cry:
     
  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Siałam ewentówkę na dwóch polach na wyspie, a na farmie na trzech polach cebulę. Wszystko na małych polach z cmj, wodą i nawozem zwykłym, a cebulę dodatkowo z dwoma produktami z alchemika. :)
     
  11. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Ja sieję z chutneyem i wodą na farmie, polanie, łące i na wyspie, tylko Lasu Tropikalnego nie ruszam...
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Hej

    Czekam na zbiór badyla .
    Event jak event, sama nie wiem czy dobrze mi idzie czy źle xD
    Za to się wyleżałam i nawet mi dziś lepiej i mniej gardło boli .Wychodzi na to że za głośno na Was krzyczałam ;)xD
    Jeśli chodzi o sianie też mi się za bardzo nie chce siać ,ale tylko poza eventami .

    Drzewko jakieś ostatnio mi wpadło sandałowiec i akacja ale i tak jeszcze nie mam wszystkich .

    Też chciałam ale nie mogę sobie na to pozwolić :cry: a szkoda kasa by fajna wpadła .
    ------------
    Kompletnie nie wiem co zasiać na noc na wyspie na wypadajki
    chyba i tak nie ma znaczenia co
    ogólnie wypada mało cokolwiek by się nie posiało
    Myślę nad ulepszeniem pucharów ...ale te zwierzaki takie drogie
     
  13. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to 8 zasiewów na tych 4 łąkach i powinnaś mieć wysiane, to są niecałe dwie doby siania, tak całkiem na luzie
    ale na całych tych 4 łąkach siejesz? bo to powinno być 2328 roślin na plusie z CMJ z jednego zasiewu czyli wsad na trochę ponad 3 te sakiewki, a Ty piszesz, że jedna Ci wychodzi..... chyba że ta łasica Ci kradnie zanim zbierzesz xDxDxD

    to nie kupuj tylko postaw zagrody i zrób sama :)
    ja do tych misji co tak dużo trzeba oddać, to stawiam łąkę zwierząt co dają duzo SG do stodoły a rosną krótko, a z owoców to mam las pitombowy i jak postoi tydzień, to już trochę jest owoców do oddania...
     
    Ostatnie edytowanie: 2 kwietnia 2017
  14. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to masz do dyspozycji 876 pól, siejąc 3x4.48 i na noc 6, powinnaś mieć ewentówkę już wysianą.:)

    To co masz najdłuższe, a ile wyleci to wyleci. Dużo Ci brakuję?
    A z pucharami to ja miałam tak, że do 27% to dałam radę własnoręcznie wyhodowanymi, a ten nastepny krok to dokupiłam, ale w sumie nie wiem co się bardziej opłaca. A roślinny puchar to do 30% dociągnęłam swoimi.
     
    KarinkaP, Anetta41 oraz agniecha$ lubią to.
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    No w sumie to jest myśl, ale ten długi czas mielenia paszy nie wiem
    A nie wiem czy dużo :) 300 szt aż tyle albo tylko tyle
    Z roślinnym mi się udało na targu wyszukać owoce o nawet 50 % taniej niż wartość owoców w stodole i szybko poszło
    zostały mi tylko zawody rolnicze czyli zwierzaki
    i tu jest gorzej
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    To porównaj na targu ceny paszy i zwierzaka i poluj na okazje. Na moim targu to nawet specjalnie nie potrzeba polować. :p:)
    Jeszcze 66 godzin zostało, a ewentówkę na pewno już masz, wiec zbierzesz na pewno. :D
     
    KarinkaP, Anetta41 oraz agniecha$ lubią to.
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    na wyspie w młynie nic innego nie mielisz tylko pasze dla swoich zwierząt, trzeba tylko sie odpowiednio przygotować, nasiać albo kupić roślin czy owoców (przeliczyć co się bardziej opłaca), zmielić paszę i postawić niech rosną :)
    na moim rynku często kupowanie paszy z wyspy nie ma sensu, często jest 2-3tys. droższa niż zwierzak
    dla swoich zwierząt sama kręcę wszystkie pasze
    w farmowym młynie mam dylemat, SP czy papu dla moich zwierząt, ale jeszcze jakoś to godzę....
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No właśnie. :D Pasze są zwykle dużo droższe niż zwierzaki. U mnie często ponad dwa razy.
    Ja robię paszę w młynie na wyspie, sprzedaję ją i kupuję zwierzaki. :D
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    też często tak robię

    ------------------
    w tej chwili na moim rynku pandy sa po 5500 a pasza dla nich po 9200....
    akurat ta cena zwariowała, bo do misji Cud medycyny potrzeba 225 pand, nie licząc koali, hipciów i innych tropikalnych zwierzaków.... ale robię już ostatnie zadanie z tej misji

    ************
    dobrej nocy :)
     
    Ostatnie edytowanie: 2 kwietnia 2017
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Opłacalność zakupu to bierze się pod uwagę tą najniższą liczbę czy najwyższą według tabelki ???
    no np. małpa mi wyszła 0,255 a jeleń 0,014
    to lepiej kupić co
    Chyba małpę ja sama jak ta małpa tylko mi bananów dać xD
    i ja zaczęłam grać w taką mądra grę a nic nie umiem sobie wyliczyć ,policzyć, zarobić
    dobrze że jeszcze mi te eventy idą no na razie bo nie długo to i to mi nie będzie się zaliczać :cry:

    Konkursik ma być ktoś chętny z naszego domku do udziału???