panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To gratuluję , bo ja stanęłam na 7 zadaniu i stoję .
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ja w młynie w zasadzie kręcę super paszę.
    A kolorowe misje to mam wszystkie do skończenia. :pxD

    Dzień dobry :D, Zosiu nie za ciężko pracujesz?
    Też tak miałam, ale coraz częściej dochodzę do wniosku, że nie warto było.

    A śniadanko smakowite, dla mnie to już drugie będzie.:pxD
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobry:) Dziękuję za w pełni zdrowe śniadanko;) Będę miał czyste, odsłodyczowane sumienie:D A może te orzechy to też słodycz:p???
    Wczoraj kumpel mi opowiadał, że jak pracujesz w jakiejś firmie i masz do zrobienia 100 wniosków dziennie a zrobisz tak dla siebie 105, to za miesiąc masz 105 i co sobie troszeczkę podwyższysz, to oni Ci podwyższają normę a płacą tyle samo. Po roku albo dwóch możesz robić 1000 wniosków dziennie, czyli chyba cały dzień spędzać przed komputerem a i tak dołożą Ci marne grosze-.-
     
    Ostatnie edytowanie: 11 marca 2017
  4. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dziękuję :) to ten Draculi jest w 7 zadaniu, ale o kolejnych zadaniach to nawet nie myślę, chyba że coś wypadnie przypadkiem...

    ja mam taką trochę "sezonową" pracę, chociaż już coraz mniej się naskłada na przełom roku i niestety ja nie pracuję ani na godziny, ani na akord, tylko mam swoje zadania do zrobienia i nikogo nie interesuje kiedy to zrobię, ma być zrobione i już, a czasem jest tego bardzo dużo, a czasem zdecydowanie mniej.... a ja jestem jeszcze z tego obowiązkowego pokolenia xD

    Tomuś, orzechy to są słodycze? a kto Ci taka sieczkę z wiadomości zrobił? orzech to najzdrowsze jedzenie pod słońcem, niestety kaloryczne, ale Tobie to nie przeszkadza :)
     
  5. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    przeglądałam te misje ze zwierzakami kolorowymi , tam jest mnóstwo sp i florenów do zdobycia , ale jak tam dojść ?
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nikt - po prostu chyba za bardzo się przejmuję takimi drobiazgami:oops: Ale mam uczulenie na to najzdrowsze jedzenie pod słońcem a i tak je jemxD Zwłaszcza z mieszanek tajskich i pistacje:p
     
    -katie1234- i kaniape4410 lubią to.
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    Ewcia, nie widzę innego wyjścia jak kupować, siedzieć na targu i polować na okazje.... a jak jest BB to wrzucam po troszkę każdych zwierzaków i czasem się coś dostanie, kiedyś dostałam owce połyskującą, okręt pustyni (ale zanim do niego w misji dojdę to muszę sułtany przejść). Łatwiej jest zarobić 20 mln SG na wysoki klon, niż wydać realna kasę.
    Ale ludzie XXI wieku zdecydowanie chcą mieć wszystko na przedwczoraj, więc kupują pakieciki.....
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Też tak myślę , tylko ja to co zarobię , to zaraz wydam , bo coś jest potrzebne i tak się kreci to u mnie .
     
  9. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    chyba większość ludzi tak ma, że wydaje więcej niż zarabia ;)
    staram się kupować wtedy kiedy coś jest tanie, a nie wtedy kiedy tego potrzebuję, a sprzedawać wtedy kiedy coś jest drogie, a nie wtedy kiedy potrzebuję SG. W październiku jak zaczynałam z Wami pisać posiadanie kilku mln SG to było wszystko co mogłam osiągnąć, ale stopniowo i mln SG mam coraz więcej i coraz racjonalniej zachowuję się na rynku. Pewnie, że jakieś wtopy sobie serwuję, ale już coraz mniej.
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    niestety w grze nie umiem się powstrzymać i moje konto często jest na krawędzi bankructwa .
     
  11. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    z samych początków (drugi tydzień gry chyba) pamiętam jak wydałam wszystkie SG i żeby zarobić na opłatę targową (chciałam sprzedać większą partię pszenicy) wstawiałam na targ 1 jabłko, bo na więcej nie miałam na opłatę, na szczęście się szybko sprzedało....
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja do tej pory tak często mam , ale zarobić łatwo można , wiec się nie przejmuję .
     
  13. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    przez te parę miesięcy jak aktywniej obserwuje rynek, to wszystko zdrożało, ciekawe czy czeka nas inflacja....

    *******************
    fajnie się gada, ale mój zaplanowany spacer czeka :)
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    przyjemnego spaceru .
     
  15. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzięki :)
     
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Idziesz Moja Droga czy kwakauka pilnujesz ;)

    Dobry :)

    [​IMG]

    leniwa ta nasza kaczuszka oj leniwa ;)
     
  17. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dzień dobry :)

    Trzymajcie kciuki, bo jak za dużo szczęścia nie będzie, to i u mnie różowe pawie się pojawią :)
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    trzymam
    [​IMG]
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    wróciłam ze spaceru a tu zaczęli przynosić na targ kolorowe pawie i to tak chyba nie najdrożej - duchy po 37tys, asy po 71tys, karnawałowe po 130tys, magiczne po 281 a dżokery po 1,2 mln, wiec kupiłam trochę karnawałowych i magicznych i jednego dżokera :) może będzie jakaś misja z pawiami kolorowymi, to się przydadzą
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Hmm, może to kwakauko cieplejsze niż ten kaczor. :pxD

    Trzymamy, będziesz miała na pewno.:D Myślałam, że wolisz czerwone. :pxD

    U mnie też się pojawiają, ale na razie tylko duchy można złapać po 30 000,
    reszta fruwa z prędkością światła. ;)xD