panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. juras

    juras Weteran forum

    Drogie Panie , przyjąłem, że te życzenia, skierowane są również do mnie i bardzo dziękuję, za to że się chciało, za kreatywność, za dowcip, za to że jesteście.
    Podpisano: idealny mężczyzna, wsłuchujący się w Wasze pragnienia
    [​IMG]
     
  2. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dziękuję. :D

    Kijanki się wyległy, za moment będą małe żabki.
    A Ty wiesz Tomeczku, że płazy w Polsce objęte są ścisłą ochroną gatunkową i takie przygarniecie jest niedozwolone. -.-



    o_O To już wiemy jak wyglądasz. ;)xD

    [​IMG]
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Przecież wypuszczę je do wody jak dorosną;) Nie chcę po prosti, aby teraz były samotne w swoim malutkim stawie, który niedługo pójdzie na budowę jak wszystko - trzeba im szybko wilgotne lokum znaleźć:cry:
     
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór

    Złapałam czas to i jestem :)

    Najpierw najważniejsze z okazji Waszego święta dla fajowych mężczyzn
    ''Wszystko co było Twoim marzeniem,
    co jest i będzie w przyszłości
    Niech nie uleci z cichym westchnieniem,
    lecz
    niech się spełni w całości ''

    [​IMG]
    Trochę późne ale szczere
    --------------------------
    Event właśnie przed chwilą zrobiłam
    Jutro będę miała spokojniejszy dzień to poczytam Was
    dziś to łeb mi pęka i nie dam radę tego przewijać ,a już coś fajnego napisać

    Miłego wieczoru i wysokich miksów :D
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Za wysokie miksy dzięki (oby się mocno spełniło) i za życzenia też:) Dobranoc wszystkim mówię;) I gratki skończenia eventu - ja dzisiaj pozbyłem się "zagrożenia" z robotyki, też jakiś wyczyn:music: Ale ten nauczyciel to jakiś dziwny jest - lepszy jest nowy od infy8)
     
    kaniape4410, Anetta41 oraz juras lubią to.
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    gratulacje Agniecha :)


    zrobiłam co miałam do zrobienia, zwierzaki na noc nakarmione, klatki wyczyszczone, idę odpocząć :)
    dobrej nocy wszystkim :)
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A wiecie, co jest najfajniejsze? Że te żaby z tych "tutejszych" kijanek będą skakać jak narciarze normalniexD Może nawet dalej:D Takie wszystkie 4 łapiszcza rozpłaszczone i "Drzewko - leceeeeeę do Cieebieeeee"xDxDxD:cry::cry:xD Dobranoc teraz na serio.
     
    kaniape4410 i Anetta41 lubią to.
  9. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

  10. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Doberek.:D Karinko czy Ty pracujesz, nawet w sobotę, czy to kwestia przyzwyczajenia ?
    Sobota, cichutko, hmm pewnie polujecie na kolorowe pawie. xD
    Przed chwilą nawet nad moim szarym targiem przeleciał słoneczny. ;)xD

    Cieszę się Aguś. :D:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 11 marca 2017
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Doberek wszystkim !
    Aga fajnie , że zrobiłaś cały ewent . :)
    Ja już nie poluje na pawie , coś mnie nie lubią i marnie w oazach się sprawują .
    Wczoraj zajęłam się krowami , ale doszłam do teksańskiej i skończyła mi się sp .
     
  12. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Słoneczne sobotnie dzień dobry ;)
    Wstałam niedawno, no odsypiałam calutki tydzień. No i rzeczywiście będę ganiać za pawiami - naklonowałam ich trochę. Ale co jak co - klonowania nie cierpię.. Frustracja totalna u mnie z przeskokami jest.. Powinnam się chyba przyzwyczaić, ale zawsze mam nadzieję, że będzie lepiej.. Na 228 różnorodnych miksów wpadł mi jeden joker.. Drugiego zgarnę z drzewa i koniec będzie tego klonowania.. I koniec eventu mam nadzieję ;)
    Skończę śniadanko i biorę się do roboty ;)

    Miłego dnia moi mili ;)
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wchodzę od czasu do czasu na targ, ale u mnie ciągłe szaro.:(
    Ewent zrobiony, więc nie mam takiego parcia, że muszę koniecznie coś zdobyć.
    Mam trochę duchów, więc jak cena się wywinduje to sprzedam.
    Na razie zwykłe po 14 000, a duchy po 18 000.

    Mam wrażenie, że u mnie na początku ewentu było trochę lepiej, z naciskiem na trochę.:)
    Nic powyżej magicznych nie miałam. A w tym drugim BB całkowita klapa, zero przeskoków.:(
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A ja lubię posiedzieć w oazach i tu jest problem , bo mimo porażek mnie tam ciągnie . Teraz mam dylemat , czy kupić sp. , czy się wstrzymać
    mam trochę kolorowych pawi , ale nie sprzedam , do misji się przydadzą , no i wachlarze robię pomału .
    Krowę truskawkową chciałam do zupy wrzucić , ale jeszcze daleko droga do tego .
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Masz rację, że do oaz ciągnie. ;)xD
    Ten pierwiastek, z jednej strony niepewności a z drugiej nadziei jest fajny.:D
    Nagromadziłam super paszy jak nigdy. Po raz pierwszy zrobiłam ewent spokojnie.
    A teraz walczę sama ze sobą poklonować coś jeszcze czy nie.
    Trochę spróbowałam, ale bez żadnych przeskoków, więc na razie się waham.

    Też nie chcę sprzedawać, no chyba, że cena bardzo bardzo podskoczy.
    Raczej poluję na okazyjne promocje, ale z marnym skutkiem. :(

    xDxDxD A kto by nie chciał?
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Mnie ciągnie od czasu jak mogę na kartę sp . kupić , bo teraz to już z misji mało mogę wyciągnąć .
    Młyn długo robi , a jak mam zwierzaki wystawione to dla nich paszę kręcę .
    Tyle misji ze zwierzakami kolorowymi mam nie skończonych , że szok .
     
  17. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    A u mnie na targu też całkiem szaro - duchy już można wystawiać powyżej 36tys., ale nie trafiłam jeszcze na żadną ofertę..
    Ale za to kilka wachlarzy kupiłam za jakieś grosze ;)

    No bo ciągnie do tych oaz nie powiem ;) Ale efekty marne - a jak tak czytam sobie co ludziom wypada, to aż nie do wiary dla mnie ;)
    Ale fakt - zawsze jest ta nadzieja, że coś inaczej i fajniej będzie :)
    No i kiedyś może będzie.
     
  18. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :)
    u mnie czas na śniadanko, więc zapraszam :)
    [​IMG]

    skończę ogarniać farmę i idę na spacer :)
    moja pierwsza całkowicie wolna sobota (poza krótkim urlopem) od listopada....

    to tak jak prawie wszyscy xD za pawie kupiłam kukułkę w kasku do tej misji z drzwiami w tytule, wczoraj udało mi się sklonować nietoperza Draculi ze zwykłych, ale zostawiłam go bo jak trzeba będzie coś z nietoperzy oddawać w tym evencie co teraz będzie, to skąd potem wezmę....
    a dziś za nocny urobek z pawi uzupełniłam stodołę na wyspie (wg tabelki Zgredka zmodyfikowanej lekko przeze mnie)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 marca 2017
  19. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Tym nietoperzom to chyba będziemy oddawać to co w młynie zrobimy , chyba , że coś znowu pokręciłam .
     
  20. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    też tak zrozumiałam, ale czarnego nietoperza zostawiałam na wszelki wypadek... zawsze go mogę oddać do misji za kilka dni, ostatni taki już mi został do oddania