panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Dobry wieczór, ależ sobie odpuściłam farmę. Myślałam, że z eventem się nie wyrobię, ale juliuszka Kochana pomogła:inlove:
    Agnieszka Tobie też dziękuję za pomoc:):inlove:
    Co do G&T, przyznam się że lubię się wymieniać w balonie, bo trafiają się perełki w postaci dam jakąś zagrodę za zwykłą jabłoń:inlove: I lepszy jest balon pod względem tym, że wymiana 1:1.
    Poza tym chciałabym się pochwalić, chodzę na crossfit:inlove:
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A co to za nowy wynalazeko_O:D ???
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Słowa uznania :)
    I powiedz dajesz radę ? Nie masz chwil zwątpienia lub zniechęcenia ...

    A co cię skłoniło do zapisania się na crossfit ? Nie lepiej z Chodakowską się zaprzyjaźnić xD chociaż ja u niej wymiękam ;)
     
  4. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Crossfit to forma wysiłku fizycznego, bardzo intensywnego. Robisz jak największą ilość powtórzeń w ciągu 30-45 s i szybciutko przechodzisz do następnego ćwiczenia. Mamy ok. 8 takich ćwiczeń, po 4 obiegi. Czyli koło godziny-półtora, dobrych ćwiczeń wraz z rozgrzewką, także mocno intensywną:)
    Przyznam się szczerze, że jestem bardzo słaba fizycznie, na prawdę:oops: Przy Chodakowskiej to i ja wymiękłam, zresztą przy każdym nieco dłuższym wysiłku robię się cała mokra i zmęczona i nie chce mi się. Dlatego poszłam na ćwiczenia gdzie jest ktoś kto choć raz na te 5-10 minut spojrzy w moją stronę i w chwili zwątpienia powie 'nie poddawaj sie!'
    We wtorek byłam pierwszy raz. Trener:inlove::music: wytłumaczył, że to były lekkie ćwiczenia, żeby nikogo nie zrażać. Myślałam, że płuca wypluje po wyjściu z ćwiczeń, roztrzęsione nogi z wysiłku miałam, jakoś dowlokłam się do domuxD. Zakwasy zaczęły się robić w środę wieczorem, w czwartek ledwo rękami i nogami ruszałam. A to znów w czwartek na trening. Ćwiczenia cięższe bo sporo na nogi, no i w piątek, sobote ledwo chodziłam takie zakwasyxD
    Podczas ćwiczeń, a nawet samej rozgrzewki! mam chwile, że myślę sobie 'Co ja tutaj robie'! Serio! Gdzie mogę delikatnie zwalniam, nie gonie za wszystkimi. Ostatnio już nie miałam siły robić cwiczeń to położyłam nogi na glebe i samymi rękami robiłam ćwiczenia. Najważniejsze co mówił to robić coś, cokolwiek ale nie stać.
    I tak zlatuje te półtora godzinki ćwiczeń:)
    A co mnie skłoniło? Brak ruchu, zasiedzenie w domu i chyba waga. Chciałabym schudnąć trochę:(
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzięki wielkie:inlove: Powiem tak - na pewno masz lepszą kondychę niż ja:D
     
    toDzasta lubi to.
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Prawdę powiedziawszy to daję radę z tym co mam. :D

    A chciałam poszukać dwa brakujące itemy: obelisk i pustynny miraż z rzędu chmur Dary bogini.

    Oczywiście brakuje mi jakiegoś stracha i jakiegoś kwiatka, ale tego chyba nie można zdobyć.
    Brakujące zwierzaki i drzewa prędzej czy później trafią do mnie. xD


    P o d z i w i a m
    i
    g r a t u l u j ę !!!!
    I życzę wytrwałości. :)

    Moje aktywności na razie sprowadzają się do slow joggingu (wolne bieganie) i jazdy na rowerze. :)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 września 2016
    xBabciaEwa, agniecha$ oraz toDzasta lubią to.
  7. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Będę miała na uwadze, że tego szukasz:) Sfinksa mam, obeliks chyba mignął tylko przez pasek i się rozszedł. Proszę o więcej kto co szuka:)
    Dziękuję jakoś tak czas trzeba było coś ze sobą zrobić:) Przed pierwszymi zajęciami byłam przerażona, po rozgrzewce chciałam iśc do domuxD Ale jak zrobiłam cały trening, rozciąganie i wyszłam z sali byłam dumna z siebie:) Dodatkowo zawsze można pooglądać co nie co;)
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Załatwiłam ten item , dostaniesz na G&T , tego 2 niestety nie mam , znajomi też nie mają .
     
  9. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ja też ,nawet więcej niż trochę :)

    O to lepiej niż ja, moja aktywność to klikanie w myszkę ;)xD nie licząc ,no pójścia do sklepu i takie tam ...


    Podziwiam naprawdę dużo masz w sobie silnej woli i motywacji :) i siły i chęci a to najważniejsze.
    Trzymam kciuki za dalszy sukces [​IMG]

    Na pewno fajne tam ''ciacha '' sobie podglądasz :pxD
     
    toDzasta i xBabciaEwa lubią to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jak będzie GT to powiem:D Będę tajemniczy do ostatniej chwili - a co mi tam:p To dużo chopa masz na tych zajęciach:p ??? Bo na zumbie mama ma ich dużo:D
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jak ja się zapisywałam na slow jogging, to sobie myślałam, no to coś dla mnie. Miło, powoli, spokojnie, trochę ruchu, nie a dużo.
    Ale szybko okazało się, że półtorej godziny truchtania dwa razy w tygodniu, to wysiłek na granicy mojego przetrwania. :cry::cry:
    Dałam radę, no i zadowolenie, że nie dałam dyla.:);)

    Jesteś wielka Ewuś :inlove:, to tylko powiedz, co w zamian chcesz.

    Tę gałązkę zdobyłam, jak jeszcze nie umiałam do trzech zliczyć. xD
    Całkiem niedawno dostałam sfinksa od mojej najlepszej sąsiadki :inlove:, która rozstając się z grą rozdawała zgromadzone dobra.

    Od niej mam moją pierwszą różową zagrodę - cudne kaczki.
    Wiesz do niedawna też tak miałam, dom, praca, dom , praca i tak w koło, ale od jakiegoś czasu zaczęłam powolutku, najpierw myśleć, co bym mogła dla siebie zrobić, co jest w moim zasięgu i nie spowoduje nagłego zejścia.:);)
    Zaczęłam od pokonywania części drogi do pracy rowerem, bo najważniejsza systematyczność, a do pracy codziennie no to i rowerem codziennie, a jak nie ma roweru to idę ten kawałek piechotą. :D Pomyśl bo na prawdę warto. :)
     
    agniecha$ i toDzasta lubią to.
  12. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Trener najlepszy, ale nie wypada mi tak mówićxD:oops: Myślę, że więcej jest kobiet niż mężczyzn. Na 25 osób jest 10 chłopaków
    Ja? Siła woli? Oj Kochana to jest pierwszy raz że jeszcze się nie poddałam:D Zwykle moje podejście do ćwiczeń wyglądało tak:
    - Zapieram się rękami i nogami, że będę robić ćwiczenia
    - Dzień pierwszy: Robię ćwiczenia
    - Dzień drugi odpowczywam;)
    - Dzień n-ty: Zastanawiam się kiedy znow zacząć ćwiczyćxDxDxDxDxD:cry:
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nic nie trzeba , to prezent ma być , tak , że spoko .
    Podziwiam dziewczyny naprawdę , ja jakaś leniwa się zrobiłam ., nawet na rower nie chce mi się wejść i pojechać .
     
    toDzasta i agniecha$ lubią to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To będziecie się bić o tych przystojniaków:D ?
     
    toDzasta lubi to.
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzięki :inlove::inlove::inlove:

    Wiesz, bo to trzeba tak zorganizować, że musisz, np. umówić się z koleżankami, albo z autobusu wysiąść na wcześniejszym przystanku.
    Albo zapisać się na takie zajęcia co to i dla ciała i dla ducha.:);)
    Pomyśl, na prawdę warto, endorfiny fajna sprawa. :D
     
    toDzasta, agniecha$ oraz xBabciaEwa lubią to.
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Zamiast autobusem to sobie piechotą idę i taniej i zdrowiej i nawet mi się spodobało , tym bardziej że lubię ruch .
    Wcześniej bawiłam się z Mel B i pokonywanie lenistwa to była radocha i cel sam w sobie .
    Po jakiś 4 tygodniach ''męki''to nawet spać nie poszłam jak nie włączyłam Mel i nie posapałam ;)xD. Może wrócić do niej ...hm ..



    Mój tydzień ćwiczeń z Chodakowską
    1 dzień ; z pełną mobilizacją ... dyszę ale ćwiczę
    3 dzień ; brak już uśmiechu
    5 dzień ; patrzę jak ona ćwiczy ja chudnę xD

    Zamieniłam ją na Mel B jakoś łatwiejsza i nie męczę się tak szybko ... ćwiczenia sprawiają radochę i przyjemność
    Szkoda że tak rzadko się zachęcam ;)
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to mam pomysł :);), ustalimy kiedy ćwiczymy z Mel B i co, zbierzemy kilka osób i do roboty. A potem na forum i wymiana wrażeń. Myślę, że to nas zmobilizuje, a i systematycznie będzie. Co Ty na to?
     
    toDzasta, xBabciaEwa oraz agniecha$ lubią to.
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To Wy sobie poćwiczcie , a ja pójdę spać , dobranoc .
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum


    No leżę xD:cry:
    Nawet pomysł niczego sobie ... gorzej z tą mobilizacją ... i pokonaniem lenia :oops:

    Podawać będziemy w centymetrach utraconej wagi czy w litrach utraconej wody ... ;) no nawet z łez trzeba doliczyć
    Wiem najgorzej zacząć ... potem to jakoś łatwiej ...


    Wracaj mi tu ... gdzie spać ...;) ćwiczyć będziemy [​IMG][​IMG]
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    No chyba Cię ........ o tej porze to nawet patrzeć się nie chce . Tygrysa Ci załatwiłam , na G&T dostaniesz jak bedzie można wysłać .