panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    zapisałam :)
     
  2. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dobry wieczór :)dla gospodyni i gości po pączku przyniosłam :) moze nie braknie :)późno przyszłam bo komp muli :wuerg:

    [​IMG] smacznego :)
    jak braknie to sie dopiecze :)
     
  3. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    ja pewnie z 2 jeszcze wcisnę dziękować
     
  4. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dziękujemy :) wirtualnych mogę jeszcze dużo :)
     
  5. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Ja zjadłem 2 pączki i trochę mam dość xD
     
  6. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ja zjadałam 3 ale dwa były bardzo lekkie, bez lukru i z dobrym nadzieniem z advocatem, bo ten trzeci to taki klasyczny z marmoladką różaną (przez lukier dużo cięższy)
     
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    piękny:inlove: tez mi sie taki marzy :)właśnie taki chciałam sad stworzyć ;)
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Tylko 1 zjadłam i starczy .
     
  9. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Chyba w tym właśnie jest problem, że ja uwielbiam te z lukrem :p


    Słuchajcie, jako że mi się nudzi, to kombinuję sobie z excelem. Robię aktualnie spis itemów na WS/OO, który automatycznie liczy nam opłacalność postawionych itemów (można sobie wybrać jednie OO albo jedynie WS, albo oba - jak kto woli). Pokażę Wam gotowy efekt jak skończę, a jak komuś się spodoba, to proszę o sówkę z mailem :)
     
  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to robimy to samo....
     
  11. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    xD xD xD
    Takiej odpowiedzi się nie spodziewałem xD
     
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    już pisałam, że robię spis itemów, głównie żeby się otrzaskać z nazwami, bo dla na GT była orka, bo nic większość nazw nie mówiła

    Ty to pewnie super fachowe liczydło zrobisz, a ja tylko taki spis klecę
     
  13. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    To musiałem przeoczyć :(
    No ale jak już zacząłem, to muszę skończyć :D Ja robię (precyzując) coś takiego, że wpisuję nazwę, ilość zbiorów na dobę, PD, rozmiar i to wylicza mi opłacalność na jedno pole w ciągu doby (chyba est-orka wykorzystała to w tabelce w nieoficjalnym). Po prostu chcę wiedzieć, co z tych moich itemów jest najlepsze :D
     
  14. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ten mój to jeszcze będę chwile robić, bo oglądam te itemy (przy okazji) i wolno mi to idzie, zresztą mam czas na to tylko w niedzielę, no i teraz bo mam kilka dni urlopu....
     
  15. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Dobry :)

    Eluś i goście dzień się nie skończył :)

    domowe świeżutkie leciutkie dla każdego

    [​IMG]

    i do miłego... :)
     
  16. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Z mojej zabawy wyszło coś takiego (za kolory proszę nie bić, bo jam bezguście totalne xD):
    [​IMG]
    Każdy uzupełnia swoimi itemami tę tabelę. Liczba itemów jest bardziej informacyjna, trzeba koniecznie wpisać PD, rozmiar i liczbę zbiorów dziennie (na dobę). Wtedy pokaże nam się ilość PD zebranej w ciągu doby (dla itemu dojrzewającego na przykład 48 godzin wpisałem 0,5). Tam dalej narzędzie filtrowania zakrywa, ale jest skrót myślowy - czy przedmiot daje PD, TPD, czy można postawić na WS, czy w OO i potem informacje dodatkowe i jak komuś się chce wpisywać, to pochodzenie :D
    Nie wiem, czy mieliśmy to samo na myśli - ja chciałem zrobić narzędzie pozwalające wyliczyć, co nam się najbardziej opłaca postawić z naszego paska (w moim przypadku wszystko xD xD xD). A informacje czy daje PD/TPD i czy można postawić na WS/OO są po to, żeby można było użyć narzędzie filtrowania według naszych potrzeb. Może się komuś przyda, trochę zabawy jest z wypełnianiem :)
     
  17. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    witaj jak własnego wypieku to skosztuję dziękować i dobrej nocy życzę wszystkim
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie w brzucholu 12 pączkówxDxDxDxDxDxD
    To chyba też od płci (nie tylko upodobań) zależy:p:DxD
     
    ma-ter i kaniape4410 lubią to.
  19. juras

    juras Weteran forum

    Pyszności, tego mi brakowało, bo pączków już mam dosyć...a widać, że chrust lekki jak piórko , to i na noc można zjeść pół koszykaxD
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    I obudzić się ociężałym i przytyłym:pxD To ja porwę cały koszyk - oo_O:D !!! Jestem tak chudy jak ta motyka na wietrze nawet po wizycie u babci jednej i drugiej-.- Dobranoc:)


    EDIT: Teraz wypadło 16 000 PD i 1 CMJ - chutneyek to już 4 wypadł:music:xD