panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    No wiesz Ty co xD xD xD
    Wczoraj tylko jeden, dzisiaj jeszcze ani jednego! xD
    A co się po obiedzie stanie... To już inna kwestia :music:
    xD xD xD
    3 zawsze lepsze niż 5 :D
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No widzisz, jak to zwykle w życiu. Ja je bardzo, bardzo :inlove::inlove::inlove:, a one mnie wcale.;)xD
    Dawno, dawno temu zdobyłam pozwolenie na wycięcie dwóch akacji. Jedna upadła była, a drugą robale od środka toczyły.xD
    Na farmie dałam radę sama wyciąć wszystkie, a na działce to przydałby mi się jakiś drwal do pomocy.;):D

    ***************************
    Dzisiaj oczywiście to już nie taki wielki news, ale ewent chwalebnie skończyłam. :D
    Udało się bez zakalców. :D Jeszcze raz dziękuję Piotrkowi za podzielenie się super pomysłem. :D
    Wiadomośc z ostatniej chwili, ze 102 drzew wypadło zero kuponów.:cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lutego 2017
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Hejka i pa:) Dostałem 12 h kombajn akurat gdy pól na łąkach brak-.-:cry::cry: Wolałbym dostać kupon na kombajn8)
     
  4. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Super gratulacje ;)
    Noo a z tym pomysłem Piotrka to jest idealne potwierdzenie tezy, że nie wystarczy znać narzędzia (ja znałam), ale ważne jest to jak je wykorzystać do ułatwienia sobie życia (event) xDxDxD. I to jest właśnie objaw geniuszu :inlove:
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zjadłem 5 a do wieczora pewnie jeszcze z 15 zjem i nareszcie przytyjęxD Zakalców było bardzo dużo, bo nie korzystałem z telefonu tylko skrótów przy 2 tortach a przy 1 zamówieniu po 3 torty chyba ospały byłem - może ta przepiękna klientka mnie tak zauroczyłaxD Teraz robię z telefonem, bo na wycinanie nie ma miejsca na ekranie:p
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lutego 2017
  6. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to gratuluję :)
    póki co mi też się udało bez zakalców, a zrobiłam 20 serii ciast ponad 1000 pkt (a na punkty to 29 serii ciast). Jeden kupon straciłam, bo mini-gierka się zacięła w chwili kiedy skończyłam robić ciasta (zrobiłam je poprawnie) i nie chciała iść dalej, a jak się odblokowała to już tej planszy z gierką nie było... jakieś straty muszą być

    -------------------------
    a teraz obiecany sad z jabłonkami i nie wiem jaki jest ładniejszy więc wklejam dwa - kwitnący i z owocami :) w sadzie są 4 ule :)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zjadłem jak na razie 7 a gdzie dopiero do 20xD Jeszcze śmieciuchę babcia robiła:p I może zrobi ciasto z białek:D Zosia - kwitnący zdecydowanie ładniejszy moim skromnym zdaniem;)
     
  8. Gogosia

    Gogosia Analityk forum

    oba ładne każdy inaczej :)
     
  9. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    zbieram opinie dot. sadu - jak sie wszyscy wypowiedzą, to policzę ile jest głosów za kwitnącym, a ile za takim z owocami :)
     
  10. Gogosia

    Gogosia Analityk forum

    to ja za owocami
     
  11. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    chwile poczekamy, bo dopiero dwie osoby się wypowiedziały :)

    -----------------------
    z dwóch pomarańczowych drabin wypadł jeden kupon, a dość krótko muszą stać, tyle, że żab trochę trzeba
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Idę grać w swoją grę budowlaną - od pieczenia w końcu też trzeba odpocząć;):D Siema ziomy:)
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja też za tym z owocami jestem .
     
  14. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Do kwitnącej pasują ule, do owocującej łączki jakoś mniej - giną w ogólnym widoku ;)
    Ale i tak wybieram jabłuszka owocujące :p
     
  15. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    witam owoce super na dodatek czerwień jest super
     
  16. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    No i po pracy.
    Na koncie: jeden pączek w realu i dwie wypadajki na farmie xD

    Sad z dojrzałymi jabłkami podoba mi się bardziej niżkwitnący. Jakiś taki bardziej kolorowy i do szarlotki mu bliżej ;)
     
  17. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    do tej pory jest 5:1 :)
     
  18. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Rozumiem, że Ty wolisz kwitnący? ;)
    Ale fajny masz ten bukiet warzywny - schrupałabym ;)
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    Tomek wybrał kwitnący
    mój głos (podwójny) ;) doliczę na końcu xD
    a smacznego :) już mam nadmiar słodyczy na dziś... jeszcze tylko kilka pączków wieczorem zamiast kolacji xDxDxDxDxDxD

    -------------------------
    z 32 zagród z myszami wypadły 2 kupony :)
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lutego 2017
  20. peterek_w

    peterek_w Nadzorca forum

    Ja głosuję za kwitnącym, jakoś tak mi się bardziej podoba :D