panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ciekawiej jest czasem
    ja nigdy nie ustawię po demolce tak samo jak miałam :)
    dajesz do myślenia :)
    za dużo danych jak dla mnie dziś
    pomyślę o tym jutro xD

    P.S. a w ogóle to mam Cię (raczej post hehe) juras- 14000 post na 700 str - Gratulacje
     
    Ostatnie edytowanie: 8 lutego 2017
  2. juras

    juras Weteran forum

    Tam są interesujące pozycje z ostatnich kolumn, czyli koszt;) 1 farmarki za wrzut.
     
  3. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    dzień dobry :D
    wyjątkowo ładny ogród :inlove:

    też tak robię, że stoją (zazwyczaj) drzewka dookoła, czy po jednym? przemysłowe to do tej pory stały wszystkie (teraz się dzięki dobrym ludkom :inlove: wzbogaciłam, więc będzie inny układ), a inne te które są najbardziej potrzebne. Wyjątek jest jak stawiam tylko drzewa przed eventem na wypadajki, to stawiam wszędzie drzewa i same podstawy, więc potem to odbudowuje od nowa...

    Ania, nie ma górnej granicy - możesz oddać wszystko co masz w stodolexD ale to chyba nie ma sensu

    dzięki za linka :)
    i gratuluję 14000 posta na 700 stronie :)
     
  4. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    nie ma takiej opcji xD
    zaryglowałam drzwi i pilnuje wejścia xDxDxD
    [​IMG]
     
  5. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    to najmij lepiej firmę ochroniarską xD
     
  6. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    spoko mam narzędzi trochę na pasku
    a za drzwiami stado tygrysów - będzie dobrze xD
     
  7. juras

    juras Weteran forum

    Dziękuję! Aniu i Zosiu jak dobrze że czuwacie, bo poszedłbym spać bez świadomości osiągniętego sukcesuxD

    <edit> ....chciałem jeszcze dodać wzorem naszych sportowców, że na mój niewątpliwie wielki sukces, złożyła się praca całego sztabu szkoleniowego, koleżanek i kolegów z drużyny i kibiców z krzaków, więc nie jest to wyłącznie moja zasługa. To napisałem Ja, juras.
     
    Ostatnie edytowanie: 8 lutego 2017
  8. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    nie tylko ja czuwam, Ania pierwsza Tobie pogratulowała :)

    ----------------
    a ktoś wie co się dzieje z Ewcią? przejrzałam dzisiejsze pisanie, ale Ewcia nic nie napisała, coś zalajkowała na zgaduli i tyle....
     
  9. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ale moich postów to z reguły się nie czyta xD
    spoko luz dla mnie norma :D
    więcej Gratulacji nie będzie :pxD
     
  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    skoro przeczytałam, to ktoś czyta :)
     
  11. juras

    juras Weteran forum

    Aniu , ja Twoje posty czytam jednym tchem i złote myśli sobie notuje...a swój niezręczny :(post czym prędzej poprawiłem;)

    <edit> no Aniu ale mnie nabrałaś i wzbudziłaś poczucie winy, ale ja tak uważnie czytam Twoje posty ...i notuje, że widze teraz, że był edytowany i gratulacje dopisane po czasiexD
     
    Ostatnie edytowanie: 8 lutego 2017
  12. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    nie wiem czemu milczy ale staram się ćwiczyć cierpliwość i dać jej czas skoro uznała że go potrzebuje :cry:
    może znowu coś palnęłam nie wiem

    juras - spoko :)luzik nie ma znaczenia kto co w tym przypadku - ważny jest fakt :)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 lutego 2017
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Za 30+90+240=360 farmarek trzeba zapłacić 13 525 500 SG.

    Najekonomiczniej jest zacząć wpłaty od małych 1- 5, wtedy dochodzimy do wartości 24 tys., wpłacamy potem na przemian ze średniej i z małej do osiągnięcia 28 tys. a potem na przemian z dużą wpłatą, tak aby nie przepłacać.:)

    Ty się tak gęsto nie tłumacz, leć po kwiaty albo po inne łakocie. Zresztą co ja Cię będę uczyła, sam wiesz. ;):)
    A ja na to 14 000 na 700 stronie stawiam na początek dla wszystkich szampana.:D

    [​IMG]
     
  14. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Hehehehe ;) No niewątpliwy sukces to jest tak trafić w tym oceanie kobiecych słów, przebić się i trafić na tak wyeksponowane miejsce xDxDxD (Oczywiście chłopaki miłe nie zapominam o Waszym wkładzie)

    A tak zmieniając temat, czy gdzieś znajdę tabelkę jakąś, która pokaże mi które rośliny biorą udział w robieniu pasz i których pasz? Widzieliście coś takiego?
     
  15. juras

    juras Weteran forum

    Dobrze Ci mówić, jak spoko, luzik, jak ja teraz w niepewności bede żył, bo nie wiem czy kiedyś jeszcze gratulacje będą, czy nie będą:p
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    mam troszkę więcej owoców w tej chwili, a za moment będę miała 5 łąk w drzewach, ostatnia chwila na sadzenia drzew, żeby były na jutro na 14tą
     
  17. juras

    juras Weteran forum


    Dobre, dobre. Jako miły chłopak z wkładem, podaje link do poszukiwanej tabelki.:p
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/tabele-pasze.10494/
     
  18. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

  19. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Dziękuję pięknie ;) Ale to znam ;) Miałam na myśli odwrotny układ - że np, jabłka - to idą na paszę dla: słoni, pterodaktyli, i innych takich. Pszenica - kury etc etc :pxD
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Zosiu, w tym evencie dostajesz farmarki i jak je wydasz to ok, można zrobić cały, sądzę, że wielu z nas mogłoby i kilka razy obrócić.:D
    Ale czy jest sens trzymać w skarpecie te pieniążki do następnego razu? ;):)