panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    ja rozumiem każdy lubi inne upodobania ja jak dawno temu byłam gdzie byłam
    mój zapuścił brodę też więc teściowa mówiła ogol się bo wyglądasz jak zwierz
    owszem ogolił się dzień przed mym przyjazdem lecz na pamiątkę
    poszedł do fotografa zrobić zdjęcie, które przy sobie mam wszędzie
    lecz na bara bara to bym z takim zwierzem nie poszła
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Przecież Lew zły nie przez to że brody nie lubisz a przez te ,,ósemkę ,,swobody przez nią nie ma
    Dobrze jest Ann
    A gdzie Ty sama a my to co nie ma nas
    Rozumiemy przecież tylko pojąć nie umiemy :D daj nam czasu
    Myślisz że inni mnie rozumieją mogła byś się zdziwić

    Anna ja kurka tak szybko na lapku nie umiem a Ty mi tu miłego wieczoru ja tam wole szalony wieczór z Tobą źle zrozumianą i z naszymi tu na domku .
    Zaraz Piotra przytargam no siłą go z wędkami go przywlekę ;):)
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    każda z nas jest inna , ale jedną cechę mamy wspólną - lubimy ten domek i wszystkich w nim . A jak ktoś tego nie rozumie to ma problem , ale to już nie nasza sprawa .Najważniejsze dobrze razem się bawić tu i teraz , bo jutro nie wiadomo co może być .
     
  4. pietruchin48

    pietruchin48 Chodząca legenda forum

    Ejże Sąsiadeczki Miłe bez zgrzytów i stresów z mojego powodu proszę .
    Ani nie strzelam focha , ani nie czuję się podrażniony ani tym bardziej nie posiadam rozbuchanego ego :)
    Spokojnie :)
    Nie mam też zęba nr 8 co jak widać już przynosi pierwsze efekty xD może jakoś tam ma coś przewleczone przez zwoje i część z nich wyrywa dentysta przy ekstrakcji xD
    Aniu nie smuć się proszę bardzo, naprawdę wszystko jest ok nawet jak nie lubisz zarostu u facetów czy jak Karinka nie wyobraża sobie czegoś tam ze zwierzem xD
    Szczerze mówiąc na Waszym miejscu .......................
    Lepiej że nie jestem :)
    Póki co dmucham pod narty naszym chłopakom i staram się jakoś opanować graty wedkarskie przed mistrzostwami koła :)
    Nie wiem jak się to nazywa ale mam wrażenie graniczące z pewnością że wszystko jest co roku mniejsze i trudniejsze do opanowania !
    Super gracie a że u nas cichusio ostatnio to i pogaduchy słyszę i muzyczka umila mi sobotni wieczór:)
    Wracaj Aniu plizzzzzzzz( to orzeszek do schrupania dla moda:)
     
  5. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    Wiem wiem ty grzywaczu zberezne myśli po głowie tobie chodzą
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    Ewa gra to ja[​IMG]zatańczę :D
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

  9. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    to już? :inlove: niedawno dopiero pisałaś, że właśnie dowiedzieliście się, że pierwszy wnuk; moja wnusia końcem marca się pojawi
     
  10. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Widzisz jak ten czas szybko pędzi ! Na razie alarm odwołany , ale teraz będzie bardzo nerwowo - już bym chciała , żeby był .:inlove:
     
  11. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    widocznie jeszcze nie gotowy mamę opuścić, będzie dobrze :inlove:, trzymam kciuki
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Jeszcze 2 tygodnie musi pomieszkać , a potem może już przyjść do nas .
     
  13. becia1989

    becia1989 Chodząca legenda forum

    przybiegłam się pochwalić odkryłam kibelki i
    [​IMG]
    po za tym dostałam pomarańczowe strusie jaja, żółte farby i boćki- chyba się pomyliły do Ewy powinny polecieć xD
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Pięknie - g r a t u l u j ę . Boćków u mnie po kokardę .
     
  15. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    co Wy tak nie lubicie brodaczy????????????
    broda zadbana jest ok...
    moja Ślubna Pamiątka nosi brodę od 40 lat i w niczym mi to nie przeszkadza :D
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja nie mówiłam , że nie lubię . Mój Tata nosił brodę - jak ją zgolił i wyszedł z łazienki to go nie poznałam i się bardzo rozpłakałam .
     
  17. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Widzę, że zakręciłyście się dziewczyny, nowe kaloryfery w domku mamy. xDxDxD
    No nieźle, nieźle, ciepełko będzie :D, ale i straty były, drzwi wyłamane. :cry:
    I co kaloryfery nie dały rady? -.-

    Dobrze, że sąsiad robotny, dzięki Piotrze, że zadbałeś. :D

    No nie Piotruś, w podzięce z te drzwi, to możemy wódeczki się napić, jak będzie pora ku temu, ale żeby golić, no nie na to nie licz nawet. ;)xD
    I rozbierać też nie będziemy, chyba, że sam zechcesz, buciki zdjąć albo kurteczkę, żeby dłużej w chałupce zabawić.:D

    Ależ rozpraszaj, rozpraszaj, wbrew pozorom lubimy. :D
    Właź, właź, kieliszków mamy dużo, ja gdzie tylko widzę to od razu przynoszę. Dla wszystkich starczy.
    Nawet Twoje cudne żabki napoimy.xD

    I bardzo dobrze Aniu, nie zmieniaj się, taką Cię kochamy. :D:inlove:

    Ewuś :inlove::inlove::inlove:
    A że takie tematy damsko-męskie na tapecie, to ja przypomnę jak to Danuśka śpiewała.:D:inlove:

     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Są jeszcze są , tylko gdzieś się chowają .


    Ps ; Eluś gratuluję wyższego poziomu na wyspie - b r a w o !!!!
     
    Ostatnie edytowanie: 28 stycznia 2017
  19. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Oj lepiej nie oj nie ;)
     
  20. KarinkaP

    KarinkaP Chodząca legenda forum

    Brak jest Dzeliny więc pora żagle rozwiesić i popłynąć w siną dal
    ogrodniczko gratki bahamy