panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    czasami tak jest - my odpowiadamy na post , a adresat coś dopisze i tego nie widzimy .
     
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Miałam kilka razy tak z postami
    Zdarza się że zanim odpowiemy ,ktoś dopisze edytując lub dopisując coś a my tego nie widzimy .

    Ale się okropnie źle czuję :( katar , ból gardła i głowy mnie męczy Może jakieś czary mary pomogą
     
  3. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Solidna kuracja jest potrzebna , a nie czary mary .
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Coś często zapadasz. -.- Czy Ty w ogóle dbasz o siebie ?
    Na ból głowy znalazłam takie czary mary. :D

    [​IMG]
     
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    No wiecie co -.- a ja myślałam jakieś rosołek , kompocik okłady na główkę , bajeczkę poczytacie a Wy tak na wznak :cry:
    O jak tak będziecie na mnie krzyczeć to jeszcze bardziej mnie będzie bolało ;):)
    No co poradzę ,boje się zastrzyków ...ale te moczenie ...no muszę wypróbować
     
  6. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    kompocik jako okład na główkę - no nie wiem - zależy z czego ten kompocik .:p
     
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Toż Ci mówiłam już dawno, likierek drobnymi łyczkami. I co zapomniałaś. -.- Nie wiedziałam, że i bilobil powinnam zaaplikować.
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    a jak w nałóg wpadnie ?
     
  9. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    najlepsze jest łóżko i grzanie się
    [​IMG]

    no ale jak Ty wolisz tradycyjne metody i biegasz tu i tam no to ja nie wiem ;)

    [​IMG]
     
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Ewa ja siły nie mam ,a muszę tak rechotać xD
    A tak się broniłam ;) no ale jak trzeba to od dziś zacznę
    muszę tylko pamiętać ...drobnymi łyczkami xD

    Przecie leżę i to prawie plackiem

    Znając siebie mi to zawsze miodku będzie brakować xD z wódeczką sobie dam radę ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 22 stycznia 2017
  11. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    hurtem trzeba zakupy zrobić .
     
  12. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    to, że go inaczej widziałaś początkowo to trochę moja wina :D zaraz po zamieszczeniu edytowałam, żeby nie mieć niedozwolonego postu pod postem, a odpowiedzieć na post abc2016
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jeden nałóg więcej jeden mniej. Najważniejsze żeby zdrowa była.

    No wiesz, tylko żeby się nie przedźwigała. Bo będzie nie tylko gardło i głowa tylko jeszcze kręgosłup dojdzie.;)xD
     
  14. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    wózek na zakupy można zabrać , albo zamówić zakupy do domu .
     
  15. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    teraz to wszystko można do domu zamówić i podziwiać kurierów ;)
     
  16. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    moja sąsiadka lekarstwo w płynie zamawiała , ale kurierzy do kitu byli . :p
     
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    bo powinna być galeria kurierów na stronach :D i możliwość wyboru albo chociaż ich rejony
    z informacją który się boi psów by nasza sunia nie straciła wszystkich zębów rzucając się na drzwi
    gorzej reaguje na kuriera aniżeli na listonosza - i to zanim zadzwoni do drzwi - nie wiem co w tych kurierach tkwi ;)

    mnie żaden urokiem też nie powalił nigdy za to od szczekania psa ogłuchłam i zawsze mi się ręce trzęsą
    bo najpierw walczę by psa odciągnąć od drzwi
    a potem by tym rysikiem podpisać im przesyłkę no jakby długopisów nie było tylko te rysiki wszyscy ja się w tym elektronicznym okienku nie mieszczę nigdy xD
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    ja się + podpisuję i gitara .
     
  19. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ale oni mają jakieś swoje własne życzenia jeden mówi: niech pani tam cokolwiek postawi- krzyżyk znaczek albo "tak" napisze
    drugiego pytam: mogę cokolwiek tu machnąć? - nie no lepiej żeby się pani zwyczajnie podpisała :D
     
  20. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    jakie życzenia - no co TY ! niech się cieszą , że mogą w moim skromnym towarzystwie pobyć i jeszcze autograf dostać .