panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    ale tylko króciutką chwilkę xD
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Starczy , bo pęknę jak czegoś nie powiem .
    Siejecie coś na wypadajki czy jak - bo nie wiem czy zagrody zostawić czy jak ?
     
  3. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    postawiłam drzewa i już zostaną, tak je wyliczyłam, ze o 14tej 24.01 będą gotowe (po raz kolejny oczywiście), postawiałam same podstawy, chyba , że zrobią jakiś numer i event zacznie się o innej godzinie, no mam jakiś zapas, jakbym nie dosiedziała dziś do 2giej, więc pole manewru jest :)
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To wcale nie głupie , tym bardziej , że owoce będą potrzebne .
     
  5. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    Ja nic nie przemeblowuje ;) zostawiam zwierzaki - event w kalendarzu długi, więc sam się zrobi :p I tak pewnie mnie czeka przemeblowanie już w trakcie eventu..
     
  6. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Jakie wypadajki mamy wolne jeszcze 2 dni do eventu
    u mnie na Bahamie to tak jest :) :D

     
  7. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    teraz mam mało czasu na farmę, a owoce są potrzebne i na 5 dni postawiłam drzewa, wszędzie
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Muzyka jest dobra na wszystko .
    A ja drzewa stawiam jak mam lenia .
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Widzę, że w dobrym momencie przyszłam, bo i o dopalaczach się dowiem i na pewno coś przekąszę. ;):)
    Zrobię ściągę w jednym poście, żeby łatwiej znaleźć.

    A teraz porównam te dobre rady z cenami na targu, na co mnie stać. xD

    O i taniec jest dobry, widzę, że Ania nowe metody znalazła na szybszy wzrost. ;)xD
    I to najtańsza metoda, oby była skuteczna. :D
    Pięknie śpiewasz i tańczysz Aniu :D:inlove:, tylko coś naszej solenizantki nie widać. :(

    Zosiu, wejściówki nie przepadają, tylko czasem zmieniają się towary w sklepie.
     
  10. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a jak mam to rozumieć?
    [​IMG]

    jeżeli to dotyczy tylko zakupionych wejściówek, to po co mi to wyświetlają, jak nie kupowałam wejściówek....
    teraz mam tylko te co są z przydziału
     
  11. kaniape4410

    kaniape4410 Fanatyk forum

    że jak odpalisz grę np. baloniki, a następnie ją zamkniesz - to wejsciówka Ci przepada.
    Bo ogólnie - wejściówki, których nie wykorzystasz - zostają na następną edycję.
     
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    a ja to tak łopatologicznie zrozumiałam, że jak nie wykorzystam wszystkich wejściówek to mi przepadną i tłukę te baloniki jak nawiedzona jakaś xD
     
  13. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A dobrze Ci idzie ?
     
  14. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    te metody działają np jak marchewka rośnie ;)xD

    U mnie na wyspie np to rządzą zwierzaki - nie ma innej opcji bo spółdzielnia podjechała i wszystkie zabrała
    zwierzaki bedą miały imprezkę non stop
    a tutaj są wszyscy - niektórych i w krzakach znalazłam w które mnie zepchnięto z braku zainteresowania i przeszkadzania ;) :)
    wiem że znacie ale musicie zobaczyć :D - tu są wszyscy :)

     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ten komunikat pokazuje się, jak zaczynasz grać, tzn. w momencie jak już kliknęłaś do dzieła, czyli nie możesz się wycofać z chęci zagrania.
    A niewykorzystane wejściówki zostają do następnego razu. Na pewno miałaś wejściówki na koncie po otwarciu Renza.
     
  16. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    w tej chwili tak średnio, 14-18 tych monet dostaję, czasem 20, ale poprzednim razem jak był Renzo to dostawałam prawie zawsze ponad 20

    pamiętam, że wszystkie co do jednej wykorzystałam poprzednio, zostały tylko te monety co sie wygrywa i ani jednej wejściówki. Natomiast jak otwarli, to miałam 22 wejściówki i nie wiem skąd, trochę od Franka pewnie
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Trzy miesiące świętowania - wyrobię się przed Popielcem;)xD:D ???
     
  18. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    To sobie przerwę zrób .
     
  19. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    to ja średnio tłukłam 8-10 kilka razy się trafiło 14 czy 20 dlatego pomilczę sobie

    ale grając i śpiewając tu z wami - siałam marchewkę na 1 polu bo mi się kończy kombajn za chwilę i ją sprzedałam zarobiłam 400 ty sg

    jutro bez maszyny to będę leżeć chyba a wy pośpiewacie ;)
     
  20. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    Środa Popielcowa w tym roku 1 marca

    nie można codziennie siać marchewki xDxD
    jutro pójdziesz na długi spacer a potem będziesz odpoczywać pod jabłonka na farmie :)