panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Akurat nos w porządku, gorzej z gardłem.:(
    W tabelce są itemy dające więcej PD niż kwieciste, a brykający kot, daje tylko 120 PD/1 pole, jest fajny bo można go postawić w nawiedzonym domu i daje więcej niż chomicza (100 PD/1 pole). Będę szukać kotów. Kici, kici.;)xD
    Dzięki.:) Faktycznie te z obecnego ewentu mają dodatkowe bonusy, to za dobrze by nam było, gdyby dopuścili do wymian.;)
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    No to jesteśmy na podobnym etapie - też jak gadam, to mam jakiś inny, gorszy głos niż zwykle. Ale podobno od czwartku ma wrócić ciepełko:inlove: Oby tylko nie było zimnego wiatru...
     
  3. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Szukam itemów krótkich itemów maksymalny czas wzrostu podstawowy to 24 godziny.
    Elu nie choruj ,trzymaj się:)
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Trzeba by na jutro jakąś ofertę wysmażyć, ale na razie nie mam pojęcia co i za ile.
    Na początek będę szukał:


    Zapętlona wełna
    [​IMG]
    184 PD/TPD x Poziom Farmy/Wyspy co 12 godz., 1 małe pole.

    Bedę potrzebował ponad 20 szt.

    Ile parasolek/kwiecistych oferować za ten item?