panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Halny i co z tymi koszykami ? ;)

    Super
    cieszę się :inlove:

    roboty no jak to na farmie ale hodowlany to 5 minutek i tyle
    ja czekam ;) może stanieje

    w kościach to zależy kto ma farta
    ja ni
    szczęśliwe kości ?

    ja to jednak jakiś wybryk farmowy :oops::sleepy:xD
     
    panoramaogrodnicza i hlnrys lubią to.
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie ma... :(
    I nie ma czego się czepić...:(:oops:8)
    xD:cry:xD
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    oj
    no szkoda xD
    brak czepiania szkoda xD
     
    panoramaogrodnicza i hlnrys lubią to.
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

  6. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum


    U mnie wczoraj nie było żadnego z tych piekielnych Gatewayów, a od ponad pół godziny i przez prawie pół, wyskakiwał i 502 i 503 i nawet jakiś 404 mi się pokazał:eek: :cry::cry:dopiero tak z 5 minut temu udało się wejść

    Nooo... ale jak tylko wpadłaś na chwilę i znowu znikniesz na kilka dni - albo i dłużej - to nie ma za bardzo z czego się cieszyć :p;)
    xDxDxDxDxDxD
    nie mogę xD
     
  7. ChibiWeiWuxian

    ChibiWeiWuxian Zaawansowany

    [​IMG][​IMG]


    Ja to od zarania dziejów lękam się tego dnia:p:p
     
  8. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Piątek 13 i Templarisze xDxDxD
    Miłego weekendu:)
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Kiedyś to ja jeździłam i tu i tam, a teraz to wielkie święto jak wyjechałam na kilka dni.
    Obowiązków coraz więcej, czasu wolnego coraz mniej, więc będę i w domu i na far

    Trochę czasu minęło, a strach pozostał.:pxD
    A u mnie, epicki taniec miecza stoi w ozdobnym, a ja ciągle rzucam kościami.xD
    Dzień dobry.:)
     
    kudlaty147 i agniecha$ lubią to.
  10. nuka20

    nuka20 Hrabia forum


    Bez obrazy...chociaż cała ta dyskusja mnie irytuje.
    Ale...Tak, gracz Y jest gorszy od Gracza X
    I piszesz głupoty...
    Porównujesz osobę z... bocznym, na którym wyda pieniądze... z osobą z ...bocznym... która zakłada ich hurcik.
    Żeby zdobyć 100 piccolo, trzeba zrobić... powiedzmy 50 eventów.
    Sporo czasu i zasobów prawda?
    Żeby zdobyć 50 piccolo w dniach sąsiada, wystarczy się zalogować i sobie wysłać.
    Co to jest (było) logowanie się na te konta 15 razy - na 10 sekund sztuka(chyba, że ktoś gra na arbuzie i logowanie zajmuje mu 20 minut)?
    A tutoriale? 5 minut... no naprawdę.
    Bądźcie chociaż szczerzy, że bierzecie coś za darmoszkę.
    Darmoszkę.
    Darmoszkę, która jest nieograniczona niczym innym... niż własną fanaberią.
    W eventach nie zdobędziesz tylu cennych rzeczy, nawet ich kupno jest ograniczone.
    Bo pomijając fakt, że to gra... a więc zabawa a nie czyjś obowiązek czy praca...
    To ważne jest, że praca (czy generalnie rzeczy które powinny generować jakąś korzyść dla nas), to nie tylko czas, jaki się na danej czynności spędziło, ale również korzyść, produkt czy usługa który się w tym czasie wykonało.
    Za to ma się pensję. Nie za czas. Czas jest tylko łatwiej "mierzalny".
    Jaką korzyść generują takie konta? Dla Bp czy innych Graczy?
    Żadnej.
    Psują grę, dla innych.. którzy z nich nie korzystają.
    Eventy są trudniejsze, wypadalność atrakcyjniejszych fantów mniejsza.
    A przecież nawet takie nieużywane konta, zajmują miejsce na serwerze... i być może są powodem lub częścią problemów z "niewyrabianiem".
    Siewne boczne... czy takie do pomocy głównego konta (nie mieszajmy tych pojęć) - chociaż generują dla Bp i Graczy jakieś plusy.
    Jeśli robi się tam eventy siewne częściej niż raz do roku lub jeśli ma się np całe pola w itemach na głównej, a robi misje...trzeba zapłacić.
    By mieć SG trzeba coś wysiać/wyhodować - a więc oprócz korzyści dla BP (kupno tego i owego) i gracze mają co kupować (chociaż uważam, że i tak większość "dostawców" to boty).
    Nie można (a przynajmniej sensu wielkiego to nie ma) mieć ich setki (no chyba, że ktoś by je rotował pod konkretną produkcję roślin i zajęło by to jakieś 20 lat...)...o setkach czy tysiącach nie wspominając....
    I nie mam mowy, by się wyłącznie na nich "dorobić". Zwłaszcza za darmoszkę czy jak kto woli czas.
    Zresztą sam... czas który zajmują, ma faktycznie jakąś wielkość...i mimo, że bardzo indywidualną to zawsze taką, którą można zauważyć (no nie jest to 10 minut w skali roku...) w odniesieniu do jednej sztuki i bez konieczności sumowania ich w pakiety...
    A i tak... w życiu bym nie napisała, że są czymś innym... jak właśnie ułatwieniem i oszczędnością czasu i pieniędzy dla swoich posiadaczy.
    No... ale trzeba myśleć. Niewiele, bo ta gra jest banalnie prosta... No cóż...pewnie dlatego... z myśleniem bywa tu problem - brak selekcji na wstępie.

    A są jeszcze pakiety przeprosinowe, świąteczne, kalendarze z tsami, darmowe gierki w eventach...
    Strasznie dużo tej... pracy.
    Miłego dnia.
    I bezpiecznej pogody.
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    przekaz trafiony..tylko czemu piszesz wy..a nie my
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Sąsiedzi

    Tak to u mnie wygląda :cry:

    [​IMG]

    [​IMG]


    nie wygląda to dobrze :(


    Dzień dobry [​IMG]
     
  13. ChibiWeiWuxian

    ChibiWeiWuxian Zaawansowany

    Niestety, moi młodzi sąsiedzi też na czerwono a jakoś serca nie mam kasować i szukać nowych:cry:

    I na dzień dobry od Franka bonus+1 na uprawę...na 3h...żebyś nie daj Boże nie zdobyła więcej badyla-.-
    Jak tam wasze rejony? Zalało was?
     
    Ostatnie edytowanie: 14 września 2024 o 10:02
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Eh ten hodowlany
    mam zagwozdkę [​IMG]
    czy lecieć prawą i zagrodę czy tylko lewą i item a może machnąć cały
    dość kosztowny w tygrysy :sleepy::cry:
    no niby mam no ale ja bardzo nie lubię oddawać kolorów
    a bo Franuś wspomaga początkujących np pszeniczkę sałatę rzeżuchę :pxD
    patrz przez 3h sałaty to ho ho a i więcej xD
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ech somsiady, somsiady, bardzo źle u Ciebie.:( Mam 4 czerwonych, jak coś to wbijaj do mnie.:)

    Nie musisz kasować, jeśli faktycznie wcale nie grają, to w końcu sami znikną.
    A bo to trzeba najpierw poczekać, aż badyl dojrzeje, a dopiero potem odpalić prezent.:pxD
    No właśnie niepokoję się, jak tam na południu.:oops: U nas od wczoraj pochmurno, tak jakby padało, ale na razie spokój.:)
    Mnie nie pytaj, wiesz co odpowiem. Idź na całość.:pxD
    Ja ciągle w piaskownicy.;)xD
    Dzień dobry.:)
     
  16. ChibiWeiWuxian

    ChibiWeiWuxian Zaawansowany

    Patrz, zapomniałam o młodzikachxD Patrzyłam tylko przez pryzmat swoich badyli:D
    Pańcia już trochę ogarniam tą grę więc wiem jak zaskoczyćxD
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nie mieszkam na terenie zagrozonym zalaniem,ale to co sie dzieje na terenach zagrozonych to tragedia..
    do rzek mam ok 20 km

    [​IMG]
    [​IMG]
    najgorsze jest to,ze prognoza odnosnie odry tez sie potwierdza..i chyba juz woda z Czech do nas plynie
    [​IMG]
     
  18. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    U mnie też 8 termometrów na czerwono pulsuje :oops: w tym 4 z poziomem ponad 200 :music:nie wróży to dobrze przyszłości farmy
    Mój rejon ,,zalewowo,, bezpieczny - pagórkowaty i bez żadnych rzek w promieniu kilkudziesięciu kilometrów tak że musiałby wystąpić jakiś totalny kataklizm by nas tu pozalewało. Od nocy co prawda pada , lecz w miarę spokojnie i z licznymi przerwami.
    Zrobiłam cały - no jak mi losowość tak tych uczniów Ingrid wciska to co będę SP kisić w stodole - a kolorowańców nawet tak wiele nie poszło i w sumie po ewencie mam ich więcej niż miałam przed :p
    a rzeżuchy pięciokrotnie więcej:D:cry:xD Franuś dla początkujących zawsze był łaskawszy niż dla tych już zaawansowanych
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A może to na czas farmerskiego życia i po 60 dniach wrócą
    no jak tak mówisz
    to idę na całość xD

    eh ,no ja też w piaskownicy i porównując się z innymi to coś badyla malutko :sleepy:

    idę zbierać oazy może trochę wpadnie szczęśliwych kości
    puchary będą tańsze
    dołożyli by te 1 godzinkę i na dwa zbiory by było :p
    a zdarzy i ogarniętym nie zaskoczyć
    czasem przypadek czasem specjalnie ;)

    eh człek taki bezradny w obliczu żywiołów :(
    no bardzo nieciekawa sytuacja :sleepy:
    i balon słaby i targ lichy
    trudniej o towar
    ciekawe od kiedy zaczęli znikać ? czyżby alpy były tym powodem czy ogólnie znużenie grą
     
  20. ChibiWeiWuxian

    ChibiWeiWuxian Zaawansowany

    Zauważyłam urodzaj ogłoszeń o poszukiwaniu sąsiadów. Jak naprawili termometry to nagle każdy się dowiaduję, że miał sąsiadów widmoo_O Ale jedno ogłoszenie mnie rozbawiło (ale w taki uroczy sposób): "poukładany rolnik szuka żony"xD
    Ktoś oglądał "Rolnik szuka żony"? Pierwsze edycje były ok a potem to już odgrywane scenki aż raziły w oczyxD