panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Na szczęście koło się zlitowało i wcześniej dało "+1" x 2 a teraz "100%" na 24h (czyli finalnie z Super Pola mam 40 sztuk - 3 na siew):music::music::music: Więc jakoś po 17:00 (akurat przed wyjściem) będę miał na czysto 3606 badyli a potem (z racji, że +2 już skończy swoje działanie) 3594 o ile nigdzie nie zrobiłem babola:p;) Pozostaje mieć nadzieję, że sztuka skończy się przed 21/trochę przed 22 (na szczęście koło uraczyło mnie też kuponem na kombajn na 48h) albo przynajmniej wtedy będzie przerwa:p;)
    Niestety nie udało się:( Ale za to umówili się ze mną jutro na 9:15 na telefon w sprawie mojej aplikacji na stanowisko "Młodszy specjalista ds. weryfikacji danych" - szczęście w nieszczęściuxD:cry:xD
     
    Ostatnie edytowanie: 4 lipca 2024 o 17:42
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Jak to? Nie udało się? To nie może się nie udać.:sleepy:

    Widzę, że czas leci jak szalony, Tomek w środę pisał, ja w piątek odpowiadam.:oops:
    Ale za to uporałam się z pnączami z pucharu farmy i z wieczoru piłkarskiego.:)
    Dzień dobry.:)
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Też tak myślałem. Ale Komisja niestety stwierdziła inaczej8) Nie dziwota jak u mnie Przewodniczącym był dość wymagający Pan, z którym miałem seminarium a reszta się do niego dostosowała najprawdopodobniej, bo jedna koleżanka miała mojego Recenzenta, swojego Promotora i mojego Promotora jako Przewodniczącego, nie wiedziała połowy rzeczy i zdała... No, ale jej Promotor podpowiadał, mój milczał. U niej Recenzent tylko kiwał głową na "nie", mnie się o wszystko dopytywał a jak chciałem się poprawić, to tylko mówił "a może tak następne pytanie"... A dodam, że to byli Ci sami Panowie. Niebo a ziemia.
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Bardzo to smutne co piszesz. I co teraz będzie? Nowa obrona?
    Na czym polega na tej Twojej uczelni obrona licencjatu? Nie ma pytań dotyczących zagadnień dotyczących pracy, którą napisałeś?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Poprawa we wrześniu.
    Jest jedno i niby przeglądałem pracę przed obroną, ale widocznie stres wziął górę. Pozostałe dwa natomiast to pytania z zagadnień ze studiów. Niestety mi trafiły się topologia i algebra czyli dwa przedmioty, które są chyba najgorzej prowadzone na mojej Uczelni... Co prawda ta topologia to tak trochę pomieszana z analizą, ale niestety więcej tam rzeczy z tej pierwszej.
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to musisz popracować, żeby się udało.
    Pracę to Ty znałeś lepiej niż pytający i nie powinieneś mieć żadnych problemów z odpowiedzią. No a do pytań ogólnych to jednak powinieneś się porządnie przygotować, zresztą jak znam życie promotor pewnie zasugerował Ci zagadnienia, na które powinieneś zwrócić szczególną uwagę. Jak był prowadzony jakiś przedmiot to nie jest istotne, Na egzaminie dyplomowym Ty masz się wykazać pewnym zasobem wiedzy i umiejętnością podjęcia rozmowy na zadany temat, nawet jak niezbyt pewnie czujesz się w danym zagadnieniu.
    A zdradzisz tytułu Twojej pracy licencjackiej?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A i owszem. Potem jak sprawdzałem treść, to nawet wiedziałem co tam jest. Ale że niestety pochrzaniłem kolejność przez stres przez co odpowiedź nie miała rąk i nóg, to...
    A tu Cię zaskoczę. Nic nie sugerował. Mało tego! Miał zasugerować przed obroną o co będzie pytał z pracy licencjackiej (do jednej koleżanki rok temu podszedł przed obroną jak czekała na korytarzu i wprost powiedział o co będzie pytał z pracy), natomiast ja się dowiedziałem o tym dopiero podczas egzaminu. Egzamin był wczoraj a ja mu o tym, że się na coś takiego umawialiśmy przypominałem tydzień temu na ostatnim naszym spotkaniu. W poniedziałek zaś wysyłałem pracę, więc bez trudu można było skojarzyć fakty. A potem się okazało, że Dziekanat sobie a Kierownik Kierunku (czy jak mu tam) sobie. Oni mówili, że czas na złożenie do 30 czerwca (no dobra, ale to była niedziela a przez weekend po spotkaniu z Promotorem miałem jeszcze poprawić parę rzeczy), Kierownik - do 14 czerwca. Ale recenzje i tak na czwórki, więc została tylko obrona (szkoda, że to nie średnia arytmetycznaxD:cry:xD wtedy by wychodziło (4+4+2)/3=3 i trochę). Naprawdę, wystarczyłoby mi zdać:p;)
    Rachunek w przestrzeniach Frecheta. Taki był tytuł. Ale wszyscy to nazywają rachunkiem wariacyjnym. Czyli całkowanie i różniczkowanie funkcji, których argumentami są inne funkcje a nie tak jak w klasycznej analizie (nie funkcjonalnej, która swoją drogą jest wprowadzana dość obszernie dopiero na magisterce) liczby. I np. na tej podstawie możemy stwierdzić, że najkrótszą trasę podróży przebędziemy w linii prostej. Oczywiście matematycznie:)
     
    hapsak89 lubi to.
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    He, he, aż tak bardzo mnie nie zaskoczysz. U nas był taki dobry profesor, który chętnie podawał zagadnienia, na które dobrze byłoby zwrócić szczególną uwagę w czasie przygotowywania się do egzaminu magisterskiego. Problem polegał na tym, że zwykle miał kilku magistrantów i tajemnicą poliszynela było, że profesorowi zawsze myliło się co komu powiedział, więc wiadomo było, że na wszelki wypadek trzeba było przygotować się do wszystkich zasugerowanych zagadnień.
    Średnie arytmetyczne z ocen jak najbardziej się wylicza, ale na studiach jest inna skala ocen niż w szkole podstawowej czy średniej, 2 (dwója) to ocena niedostateczna, pierwsza pozytywna to 3 (trója). Dopiero jak z egzaminu licencjackiego uzyskasz ocenę pozytywną będzie możliwa do wyliczenia.
    Dzień dobry.:)
     
    krasnoludek10 i hlnrys lubią to.