panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    I jak emocje opadły
    Oj wczoraj oko mi się przymknęło i koło 1 się przebudziłam no nie ukrywam że przerażenie było czy oby nie spadłam zbytnio
     
  2. ponderoza70

    ponderoza70 Stary wyjadacz

    Post wyżej Ryś Ci napisał, że były nakładki w eventach to nazbierałaś :)
    a w czerwonym koszyczku tam gdzie kombajn chyba możesz kilka kupić - nie sprawdzałam ale plus jest na zielono.
     
  3. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Bry po dożynkowe ;).
    Gdy emocje już opadną, jak po wielkiej bitwie kurz trzeba się wziąć za robotę i obmyślić nową strategię:p, bo coraz trudniej szarłatem będzie ogarniać dożynki, choć nadal będzie to możliwe, jeśli walczy się o miejsce w 500, niekoniecznie w 100 ;).
    Kurcze, dzięki dożynkom, do tej gry wraca życie, emocje, coś się dzieje, lubię to!!!
    A gdyby dożynki były tak 2 razy do roku? xD
    Dzięki, zapomniałem ;).
     
  4. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Dzięki już mam, ale pierwsze przegapiłam
     
  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dzień dobry,
    dziś kończy się sezon ,warto wystawic pamiątkę zawsze przyniesie parę florkowych monet:)
     
  6. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam słonecznie i pochmurnie. 12 plus
    Fajnego weekendu życzę
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Widzę że dodosy wiecznie żywe.
    xD:cry:xD
    Miałem czuja, żeby zrobić dzień wolny od farmy.
     
  8. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)
    Taa dodosy nieloty stały się znaczącym niespodziewanym eventem na farmie:)Może BP znajdzie wreszcie po pół roku sposób na ich rozwiązanie,czy może dopisują kolejne rozszerzenie dla Alp i stąd to mulenie i inne dodosy na farmie?
    Miłej słonecznej niedzieli:)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 listopada 2023
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie tak emocje opadły, że przez kilka dni nie zaglądałam do farmy.:oops: Pierwszy raz tak miałam, że nawet nowy ewent mnie nie zmusił do pracy.:oops: Noc gier planszowych w niebezpieczeństwie.;)xD
    A propos dożynek, jak myślicie, ile na przyszły rok trzeba szykować, żeby załapać się w pierwszy przedział? Bilion?
    Dobry wieczór.:)
     
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dobry :)



    eh masakra
    ostatnio mam wszystko rozjechane :cry: pnącza i itemy zaczynam o 5 kończę czasem o 7 albo zwyczajnie nie zbieram bo na autobus o 6
    :eek:o_O:sleepy:
    no niech wdrożą już te nowości alpejskie
    bo nie wytrzymam wrr

    ja myślę że dużo miliardów ;) ale raczej bilion to za dużo
    no ale ja się nie znam tak tylko gdybam
     
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

  12. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

  13. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jak jesteś gdzieś indziej, to przyjedź innym :p
    Do centrum Katowic naprawdę łatwo trafić - czy to autobusem, czy tramwajem, czy nawet pociągiem xD
    Samochodem też łatwo trafić, tylko ze znalezieniem miejsca do zaparkowania może być gorzej. Niby strefa płatnego parkowania w niedziele jest darmowa, ale w większości zajęta przez mieszkańców. Trzeba zatem trochę pokrążyć po mieście w poszukiwaniu darmowego miejsca albo zdecydować się na płatny postój w którejś z galerii handlowych albo na parkingu automatycznym.
     
  14. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Wszystko to znam bo to moje rodzinne strony. ale ja jestem 1067km od Katowic niestety.
    W Katowicach znam fajną knajpkę ale czy ona jeszcze istnieje to nie wiem. Tam spotykaliśmy się z czatu co miesiąc. Teraz każdego życie pognało w inną stronę, ale kontakt mamy :) Śniegi i mrozy idą do Polski to będzie Wam trudno się zorganizować, powodzenia i fajnej zabawy
     
  15. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Bry mroźne ;)
    Skoro za oknem zimno to mam do Was gorące pytanie.
    Do jakiego itemu jest to ulepszenie?
    [​IMG]

    Nie odnajduje żadnej pizzerii i mam zonka...
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Pewnie do tej wielgaśnej 2x3 - pseudo JC.
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    [​IMG]
     
  18. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Dzięki Wam wielkie, szukałem podstawy itemu na wybiegu dla zwierzaków domowych, bo tam zobaczyłem te ulepszenia i do niczego mi nie pasowało to.
     
  19. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)
    Dziś wszystkim Barbarom,Basiom i Basieńkom składam gorące imieninowe życzeniaxDxDxD


    a taki widok dzis przyniósł mi sąsiad Wojtek
    [​IMG]

    Gratuluję serdecznie:D
     
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam
    dla wszystkich

    [​IMG]