panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Mega aktywność nie wskazana, po pierwsze za gorąco, a po drugie DDosy nas atakują.
    Teraz farma raz jest, raz jej nie ma i nie wiadomo kiedy będzie.:oops:
    Ann zabieramy ze sobą.:)
    Pięknie.:) Jeszcze trochę i mnie dogonisz.;)xD
     
  2. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    A to już było jest i będzie, a że atakują tzn. że popularność nie spada, to też jakiś progres ;) - kosztowny i nerwowy, ale jednak.

    Choćby na taczkach- wsiadam w ciemno - z wami wszędzie :inlove:

    Kurcza cytowania zapomniałam xD
    xD Mega się cieszę żeś w formiexD
    Cofam się wstecz i czytam Twoje posty i lepszej terapii nie trzeba xDxD
    Uwielbiam Cię xD:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 20 sierpnia 2023
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Na wesoło

    Organizowane są przejażdżki łodzią po jeziorze Genezaret. Bilet kosztuje pięćset dolarów.
    - To strasznie dużo. - dziwi się zbulwersowany turysta.
    - Owszem, ale to przecież po tym jeziorze Jezus piechotą chodził!
    - Nie dziwię się, przy takich cenach!

    Boczy się
    za to że raz za długo jesteśmy a raz wcale xD
    Jedziemy na wycieczkę
    bierzemy misia w teczkę
    znaczy Ann xD na taczkę
    Ann fiku miku popsuła nową taczkę
    i taczka była chora
    polazła do znachora
    a znachor

    xD

    No uważaj :pxD
    Ann to Ty nie wiesz już dawno z formy wylazłam xD
    dusza śpiewa
    a reszta nadrabiam
    łeb siwieje reszta szaleje :pxD
    no w końcu dorosłam [​IMG]
     
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Ann wszelki duch:)
    No nareszcie ,ściągnęłam Cie chyba myślami:)

    Aga to łeb trzeba zaprowadzić do fryzjera,żeby nie odstawał od reszty:D:D:D

    Mam nadzieję ,że najlepszy duet farmerski zacznie nadawanie:D:inlove:xD
     
    Ostatnie edytowanie: 20 sierpnia 2023
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Też na to liczę. :)
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    E to nic nie daje
    i tak reszta szaleje :pxD
    ***


    taka sytuacja
    kolorek , odświeżone cięcie
    patrzysz w lustro - kurka nie znam jej xD
    Hallo hallo
    tu rozgłośnia agaann
    echo newsy przyniesie Wam
    xD

    ***********************************************************
    [​IMG]

    nie cieszyć się , podglądać Was będę ;)xD
     
  7. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Pojedzie z nami pajac i piłka i skakanka będziemy się bawili od samiutkiego rankaxDxDxD
    Wypoczywaj,przyjedź opalona jak orzeszek:D
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No i pojechała, ciekawe z kim, bo mnie zostawiła.:sleepy:
    Odpoczywaj Aguś póki jest okazja.:) I szalej ile się da.:)
    A ja tymczasem na rozdrożu, biegam, załatwiam, opiekuje się i nie mam zbyt dużo czasu na farmę, a farma nie ma czasu dla mnie/dla nas, co przyjdę do domu i chcę pofarmerować to zamknięte.:(
    Wiek żagli ciągnę pomalutku, może dam radę dociągnąć do końca,

    nowy ewent też pewnie zacznę, a czy skończę to się zobaczy.;)xD
    Dzień dobry.:)

    ***********************************************************
    26 sierpnia 2023 r.
    Widzę, że Aga wszystkich wzięła nad to morze, tylko mnie zostawiła.:sleepy:
    Przyszło mi rozmawiać samej ze sobą, no cóż, nie ma to jak porozmawiać z inteligentnym człowiekiem.:pxD
    Nurkuję na farmie w poszukiwaniu serca mórz, pnącze wyłowiłam, ale przez 80 tys. jakoś nie mogę się przedrzeć, więc floreny, SN i skarb kraba na razie niedostępne.:oops:
    Dzień dobry.:(
     
    Ostatnie edytowanie: 26 sierpnia 2023
  9. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Bry chmurne.
    Takie szybkie pytanko mam, jak wygląda u was targ z kolorowymi zwierzakami?
    U mnie szarość, dosłownie pojedyncze sztuki, niezależnie od zwierzaka i poziomu hodowli..:oops:
    Rzadko zaglądam na targ w tą kategorię, no ale jak mi się zdarzy czasami to jeszcze nigdy nie było tak szaro jak teraz..

    Gorące pozdrowienia dla Wszystkich, którzy jeszcze tu zaglądają :)
     
  10. MiszkaM

    MiszkaM Koneser forum

    Na moim targu tak pół na pół. Pojedyncze sztuki wyższych stopni za kosmiczne kwoty.
    Miłego dnia
     
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Witaj Łukasz. co prawda u mnie era targowa minęła, ale poszłam spojrzeć jak to jest z kolorowańcami. Otóż prawie ich nie ma i to niezależnie od tego który to klon, wiszą tylko pojedyncze mocno przestarzałe oferty.
    A tak w ogóle to mój targ dość dawno zszedł na psy, mnóstwo botowych kont, ciężko coś okazyjnie kupić, czy sprzedać z satysfakcjonującym zyskiem.

    Cały czas kombinuję jakby dojść do tego krabowego skarbu, poprzednie edycje kończyłam bez problemu, a teraz zasieki nie do pokonania.:(
    Niedzielne dzień dobry.:)
     
  12. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Bry cieplutkie :)
    Widać Elu, że sytuacja wygląda wszędzie podobnie, a jak wiemy prowadzi to do jednego...:oops:
    Ja obecnego eventu nie robię, zresztą jak ostatnio i kilku poprzednich. Za to wyczyściłem spółdzielnię ze wszystkich misji, a tym samym osiągnąłem ostatni cel, który sobie wyznaczyłem kiedyś w farmie:D (swoją drogą podrzuci ktoś link do info, gdzie zgłaszało się wykonanie wszystkich misji, nie mogę odnaleźć? Dzięki). Teraz czas na otwarcie skrzynek, których uzbierały się pokaźne dziesiątki tysięcy ;). Poza tym teraz coraz mniej zależy mi na tym, co dalej się stanie z grą. W sumie dzięki tej całej otoczce, która się obecnie dzieje "leczę się z nałogu" jakim była farma :p i nawet jak pewnego dnia pojawi się OO, że to koniec farmy nie będzie mi tak żal, jakby było jeszcze kilka lat temu. Tak to w życiu bywa, że kończy się jedno, a zaczyna się drugie, nowe, równie ekscytujące, a może jeszcze bardziej.

    Tym optymistycznym akcentem życzę wszystkim fajnej i spokojnej niedzieli :D.
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    O to nie lada osiągnięcie, moje gratulacje.:)
    Jeśli chodzi Ci informacje z Konkursu Misje w Spółdzielni to są tutaj.
    Mam bardzo podobne przemyślenia ale trochę szkoda.:(
     
  14. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Dziękuję Elu :)
    Pewnie, że szkoda ale znów mi przychodzą na myśl słowa piosenki: "nic nie może przecież wiecznie trwać".
     
  15. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie wiem, jak się losy gry potoczą, ale będzie mi szkoda przede wszystkim tych spotkań z Wami. Tych tutaj, na forum jak i tych w realu.
    Chociaż... Jakby te wieloletnie (ja je pamiętam od 2014 roku) proroctwa wieszczące koniec gry się jednak spełniły, to trzeba będzie się zebrać i porządną stypę tej naszej Farmie wyprawić :p
    Jak się nie spełnią, to może okrągłą rocznicę wieszczenia upadku gry? 8)
    Dokładnie tak życie się toczy. Najczęściej koniec jednego jest początkiem drugiego. :)
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Też nie wiem jak się losy gry potoczą, ale przyznasz, że teraz jest okropnie, jeszcze tak źle nie było.:(
    Wstaję, robię kawę, odpalam lapka, żeby poczytać forum, żeby zebrać plony, a tu klops, jeden dzień, jeden tydzień, jeden miesiąc, poranny rytuał zakłócony, wracam po pracy do domu, odpalam lapka, powtórka z rozrywki, no można się wściec.:(
    Akurat teraz wyjątkowo real mnie nie rozpieszcza, kłopot za kłopotem, problem za problemem, potrzebuję wyciszenia, a gra zamiast rozrywki serwuje mi dodatkowe nerwy. Powoli odpadam, podobnie jak inni, na forum nie ma już nic do poczytania, ludziom nie chce się pisać, bo po co mają ciągle smędzić. Więc nie wiem czy farmerama całkiem padnie, czy nie, ale moja cierpliwość się powoli wyczerpuje, oby wystarczyło do czasu aż BP wytłucze tych wszystkich "dodosow".
    Dzień dobry.:)
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  18. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    No z forum jak i z grą sytuacja podobna - ledwo dycha , szczególnie w miejscach gdzie tętniło życiem i nie nadążało się z czytaniem , tak wartką strugą posty płynęły :oops: teraz las forumski jeśli zaszumi to na jedną tylko melodię ; ,,błędy... błędy... do obłędu...
    A jak trafiam na takie wpisy
    to mi zaczyna w duszy grać
    Żal mi ich...
    żal mi nas...
    i żal tego świata...
    człowiek tutaj tyle lat
    codziennie przylata
    Czasem śmiech...
    czasem nerw...
    często zadumanie...
    Czy to wkrótce skończy się
    i nic nie zostanie ?
    Wiem że musi mieć swój kres
    co początek miało
    lecz tak często człowiek chce
    by dłużej potrwało...
    Bo tak mało... mało wciąż...
    - ostatnio zaś dużo
    wszelkich znaków które nam
    rychły koniec wróżą :oops:

    Echhh...

    Ja dopiero wczoraj z racji załączonego bonusu (do ,,oprysków,,) zaczęłam wysiewać i ewentowe ziele - na tą chwilę mam 30 gierek i za parę minut ostatni zbiór z którego na 8 przynęt starczy , tak lewa strona będzie a pozostałe... no w tej edycji dla mnie nie do osiągnięcia :(popsuli minigierkę nie tylko zmniejszeniem ilości ruchów, ale i tymi kaczorami, które są pewnym ,,udogodnieniem,, jedynie przy wyrzucaniu z planszy ,,niechcianych stworków,, , bo przy zapętlaniu to wcale aż tak pomocne nie są jakby mogły i powinny :music:
    - a przez 80 tyś. tylko raz udało mi się przedrzeć i to był taki ,,wyjątek,, którego już pewnie nie powtórzę. :p
    ------------------------------------
    wracając do błędów to wczoraj miałam problem z usunięciem zagród do paska, ale po tej wieczornej ,,czkawce,, którą gra załapała zagrody jakimś cudem nie tylko mi do paska grzecznie wróciły , ale i w tym pasku nad podziw się rozmnożyły i z 5 sztuk 129 o_O się zrodziło
    - no na 100% nie mam pewności czy 5 czy może więcej ich zakupiłam zaraz gdy tylko weszły do gry , ale na pewno nie aż tyle bo to za drogi gips byłby dla mnie . Tak że nie wiem czy zgłaszać ten ,,fenomen,, do PT czy zostawić w nadziei , że przy kolejnej czkawce/lub zadyszce gry/ samo się naprawi :p
     
  19. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Jak to często piszą na farmie nic nie ginie, to i przybyć nie może, prawda?
    Całkiem niedawno miałem chyba 136 zwykłych wejściówek co normalnie nie może się wydarzyć. Choc wielkiego pozytku z tego nie miałem, troche sobie pokręciłem.
     
  20. incasent

    incasent Ambasador forum

    Jeśli wejściówki zdobyłeś w misjach w spółdzielni, to dopisują się nawet powyżej 100szt. Ja jakiś czas temu męczyłem ponad 200...