panoramaogrodnicza

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika panoramaogrodnicza, 21 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Hej kochani:)

    W OO jest napisane "naszym najwyższym priorytetem jest utrzymywanie stałego dostępu do gry" czy coś w ten deseń. Tylko po co jak powoduje to jedynie, że wszyscy się denerwują8) Lepiej zabezpieczyć się przed tymi atakami DDoS (o ile to rzeczywiście ich wina) raz a dobrze a potem zaliczyć wszystkim dzienne logowania u Franka. Myślę, że jakby było w porę info o zawieszeniu gry na jakiś czas, to nikt by bonusów nie odpalał... Takie jest moje zdanie, które pierwsze przyszło mi do głowy. Wasze oczywiście może być trochę lub diametralnie inne. Ale niestety nie wiemy, co z nimi zrobi firma Bigpoint:(
     
    DIRAE lubi to.
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dobry gorące [​IMG]

    dopiero na grę wlazłam
    event ?
    rozejrzałam się po polu eventowym
    nawet fajnie wygląda
    kojąca ta woda zimna xD
    rozsiałam
    ale czy będę robić nie wiem
    jakoś motywacji brak [​IMG]
    chyba to jakaś choroba bo ja lubię PST

    ***
    kod odebrany
     
    Miśkowo, krasnoludek10 oraz hlnrys lubią to.
  3. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dobry wieczór

    [​IMG]

    już nieco chłodniejsze
    A gdzie jesteś jak tylko wpadłaś na chwilę i znów zniknęłaś - nawet nie zdążyłam Cię zagadać :p;)
    No nie dość , że upały dokuczają to jeszcze i na farmie od kilku dni mamy... takie klimaty -ja od poniedziałku jak już się zaloguję do gry to nie wychodzę ( nawet jeśli od kompa odchodzę na dłuższy czas - szczególnie z Forum , by w razie problemów mieć możność chociaż popisania .
    I mam nadzieję , że udało Ci się dość tych rur nakręcić by ukończyć .
    - ja /mimo tych ,,ataków,,/ zgarnęłam pnącze i jeszcze tą ,,kawkę,, dla Agniechy no i za wiśniowe trochę tajemniczości - farmowe się nie popisały
    z wystawionych ponad 30-stu różności jedynie ,,perełkowiec toromiro,, godny uwagi, ale za to wyspowe nawet dopisały i
    1 x Helenka, 1 x ten ,,Ence-pence,, 2 x Lepidodendron i kolejna nowość ,,Palma Superb coś tam,, o której nawet nie miałam pojęcia, że do gry nam weszła.

    :music:coś na pewno jest na rzeczy tylko co...
    farma już jest tak ,,rozklekotana,, że nie ma co nawet mieć złudnej nadziei na jakąś większą poprawę - co rusz coś innego szwankuje , przestawia się
    a to znowu znikają niektóre elementy (jak choćby młyn o którym ktoś tam na ,,kozetce,, pisał - u mnie już kilka tygodni temu młyn nie bywał widoczny po zejściu z Alp - dziś na targu miałam coś poprzestawiane i na pierwszej stronie nie pokazywało najtańszych ofert , tylko gdzieś na kolejnych
    - teraz chyba się unormowało ...
    ups... coś mi chyba ostatnie cytowanie nie wyszło i się... nie oddzieliło od mojej odpowiedzi :eek:
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dobry [​IMG]
    ale coś słoneczko focha ma

    przysłowie
    ''Jeśli w Jacka nie pada suchą jesień zapowiada ''



    A real za mną się upomina i tak raczej już do końca sierpnia będzie wyciągać
    Gratki [​IMG]
    całkiem fajnie się spisało

    mnie nic nowego
    ale wpadnie prędzej czy później
    ***
    masz ten poprawiony
    tamto usuń a to daj :)

    real real
    ale były chwile że i gra się boczyła
    to ja też xD
    całe szczęście że człek potrafi w miarę ogarnąć szybciej te eventy to ulga i bez nerwówki

    eh zaczęłam siać i ja
    zobaczę w sumie to i tak po drodze na tym polu to może chociaż te drogie minimum
    te parę biedronek pająków wystawiłam bo mam jakieś 500 szt każdego
    i z obornikiem latam na targ nie nadążam produkować ;)
     
    Miśkowo, kalinamala oraz krasnoludek10 lubią to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Hej kochani:)

    Forum mi szwankuje albo pamięć, albo jedno i drugie:oops: W powiadomieniach wyświetlił się komunikat "kalinamala zacytował twoją wiadomość w wątku panoramaogrodnicza", wchodzę... A tu wiadomość z cytatami jest, ale bez mojego - tego to jeszcze nie grali (no, przynajmniej w tym roku kalendarzowym, bo w poprzednich nie pamiętam)xD:cry:xD
     
    kalinamala lubi to.
  6. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Witam :)
    Nie wiem jak tam z Twoją pamięcią, ale forum to Ci nie szwankuje - wstawiając mojego ostatniego posta chciałam i z Twojego zacytować ale mi się i cytowania (Agi i Ciebie ) i moja odpowiedź nań, w jedno zlały no to próbowałam edytować i po kilku próbach tak mi zedytowało , że cytat z Twojego wcale się nie wkleił - i tak zostawiłam bojąc się modzić więcej , by mi nie wyszło nie wiadomo co :p
    Dzięki :)
    pewnie że te nowości prędzej czy później wpadną i nie ma się co kłopotać ich brakiem - wczoraj sobie przeleciałam kilka misji które wchodzą wraz z każdą ,,nowością,, w TS-ach i z lekka mnie te misje przygnębiły (a nawet więcej , lecz to ,,więcej,, pominę :wuerg: )
    chyba Twórcy od dłuższego czasu idą po najmniejszej linii oporu i i tylko grafikę owoców zmieniają, a cała reszta - łącznie z nagrodami za każde zadanie - to już tylko ,,kopiuj - wklej ,,. Takie podejście z ich strony na ,,byle było,, to i farmerów raczej do robienia tych misji nie zachęca :music:miast urozmaicenia monotonia i zubożenie w nagrodach ...
    ?????? ale co poprawiony i jakie/gdzie usuwać ? no nie wiem o co chodzi :p chyba przez ten upał tak...
    [​IMG]
    ... jak i ta zielona :cry:xD
    a i to nudne aż do bólu sianie na PST też człowieka ...dodatkowo otępiewa :cry:xD:cry:
    ----------------------------------
    a po ile na Twoim/ i Waszych / targu biedronki i obornik ?
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Biedronka - od 800 tys. SG do 1 201 845 SG za sztukę
    Pająk - od 57 tys. SG do 185 116,41 SG za sztukę
    Krab - od 32 957 SG do 83 114,02 SG za sztukę
    Nawóz - od 1 150 SG do 10 667,96 SG za sztukę
     
    Ostatnie edytowanie: 17 sierpnia 2023
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A chodzi o ten post w wczoraj z 23:30
    ten co źle Ci się zacytował

    edytuj
    usuń to całe agniecha napisał zaraz po słowie ''unormowało ''
    i skopuj wklej ten co dałam poprawiony

    czy to zrozumiałe
    bo sama czytam te moje bazgroły i myślę ;)
    biedronki 222 tyś
    obornik 1900
    pająki 39 tyś
    krab 21 tyś

    e nie tylko na PST sianie eventówki nudne ;)
     
  9. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Yyyy... a po co usuwać - jest dobrze :p;)a nawet jak coś źle to przejdzie w tłoku i ...będzie dobrze :music:Ty myślisz że ktoś tak szczegółowo się tej naszej pisaninie przygląda - komu by się chciało :music:każdy tylko zerknie, czy się co w oczy nie rzuca i...leci dalej .

    To widzę u Tomka biedronka w największej cenie , choć i na moim dziś poszła mocno w górę
    - wczoraj była około 60 tyś. a dziś przekroczyła pół miliona (największa wystawiona cena to 909 tys. ale nie wiem czy w takiej zejdą , bo w końcu nie aż tak wiele ich potrzeba do ewentu , by dłuższy czas utrzymał się ten wzmożony popyt )
    - trochę zarobiłam i może jeszcze powystawiam , bo mam ponad 2800 w stodole
    Pająki tak od 69 do 200 tyś.
    a kraby od 50 do 100 tyś.
    nawóz też jakoś specjalnie w górę nie idzie (około 1800 szt.)
    Zamierzałam to sianie nieco urozmaicić i pobawić się w ,, oprysk zwierzaków,, ale to trochę zbyt ryzykowne, bo nie wiadomo jak długo uda się Informatykom BP utrzymać tych ... ,,nielotów,, z dala od farmy:p poczekam jeszcze kilka dni.
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Boisz się dodosów?
    xD:cry:xD
    Zobacz jaka wyszła zbitka dwóch ptaków.:p
    ---------------------------------------------------
    Zbierać pomidory, siać bakłażan.
     
    Ostatnie edytowanie: 17 sierpnia 2023
  11. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Ja tam się nie boje, ale Mietka to cięta i na dodo i na sowy xD:cry:xD tylko nie wiem czym ją te ostatnie wkurzyły

    a o pełni to dobrze żeś przypomniał , bo by mi wytrzeszcze w polu do następnej się wytrzeszczały
     
  12. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tak się składa ostatnio, że często poza domem jestem a jak wracam to akurat farma nie działa i na forum wstęp wzbroniony.:(
    Pnącze z itemami mam, a to najważniejsze.:)
    biedronki 590 tys.
    obornik 300
    pająki 89 tys.
    krab 40 tys.
    Biedronki sprzedaję, ale w ramach błędów, kilka biedronek rozpłynęło się.:oops::cry:
    Trzeba było głośniej krzyczeć.;)xD

    Gorąc mnie dobija, dobrze, że w nocy burza u nas była, to jest czym oddychać.
    Dzień dobry.:)
     
  13. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Dzień dobry.
    [​IMG]
    wszystkim życzę :)
    Echh... to działanie farmy to ,,idzie,, tak serwerowo chyba, bo jak na jednym lepiej to na innym gorzej - i odwrotnie
    dziś na moim gorzej i przy każdej czynności owce do setki lecą >:(
    Też sprzedałam trochę - dziś cena nieco powyżej 400 tyś. i nadal popyt jest więc znowu wystawiłam .
    -----------------------------------
    - i mam pytanie ; gdzie szukać tego sposobu na obliczenie numeru swego targu (i serwera) bo wczoraj się obszukałam po różnych wątkach i nie znalazłam - a gdzieś było podane :music:
    U mnie tylko postraszyła ta burza, ale deszczu to prawie że nic nie spadło - no dziś jednak powietrze ciut chłodniejsze i lżej się oddycha , ale porobić cokolwiek w obejściu się nie da, a mam podwórko do wykoszenia - przed upałami sąsiad mi odradził koszenie, bo że trawę bardziej wypali , no to mi już nieźle zarosło .
    Na farmie mniej zarośnięte, bo mimo tej mocno kulejącej sprawności (oczywiście nie mojej) uparcie staram się wszystko obrobić
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Nieoficjalny Poradnik Farmeramy do jednego sposobu podał Halny
    a jeszcze jest bez liczenia ;)

    poznaj swój numer targu
    http://markt.farmerama.eu


    Dobry
    za tydzień krótki wypad nad morze [​IMG]

    event z mechaniką polowania na cokolwiek nie idzie mi w ogóle i raczej go robić nie będę

    gorzej jak dadzą coś ekstra :sleepy:
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    krasnoludek10 lubi to.
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Zmień może ustawienia przeglądarki.
    Masz pewnie ustawione tylko połączenia https, a strona jest "tylko" http.
    Zresztą cała strona, to tylko okienko z miejscem na wpis ID.
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    krasnoludek10 i agniecha$ lubią to.
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nic w ustawieniach nie zmieniałam, czyli mam standardowe zabezpieczenia. To co mam zmienić?

    ch.png
     
    krasnoludek10 i hlnrys lubią to.
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A stąd NPF

    ja mam tak jak pokazał Halny takie właśnie okienko do wpisania ID
    też niebezpieczna
    ale jak wtedy nie zostało to usunięte to podałam i tu
     
    krasnoludek10 i hlnrys lubią to.
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    O tam nie sprawdziłam. Też mam takie okienko ale w pasku adresu nie ma kłódki tylko znak ostrzegawczy, że witryna nie jest zabezpieczona. To przecież chyba nie od moich ustawień zależy a nawet jeśli to nie będę ich zmieniać bo póki co u mnie wszystko jest dobrze. Z tego co wiem to właśnie bezpieczniejsze są strony z https bo:

    "Jaka jest różnica między HTTP i HTTPS?

    HTTPS to ten sam protokół, co HTTP, jednak w wersji zabezpieczonej (Secure). Przekazywane dane pomiędzy serwerem a przeglądarką są dodatkowo chronione, co ogranicza ryzyko nieautoryzowanego dostępu i ingerencji zewnętrznej."

    A w dzisiejszych czasach to ja już w ogóle jestem przewrażliwiona :sleepy: